KamilS689
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strumyk zdechł....
0
Muszą zainwestować w dużego psa i od razu złodzieje się dwa razy zastanowią.
0
@SinMistico Co jest w tym niesamowitego ? Z pieniędzy ze sprzedaży kupili nowych zawodników I prawdopodobnie dali im mniejsze kontrakty niż mieli poprzedni . Mimo to że ostatnio robią ciekawe transfery to gra im się nie klei.
0
@kanver_ A dla czego nie mógł być wkurzony na Yamala ? Gdyby to był finał LM to też byś go tłumaczył i głaskał po głowie? Takie sytuacje powinien na spokojnie trener z młodym wyjaśnić żeby się nie powtarzały.
6
Ja mam nadzieję że mu nie odbije ,nie będzie żądał co chwilę większego kontraktu i większej władzy.
28
Jakie Barcelona ma szczęście że go nie kupiła.
0
@betonito Po sezonie i tak Barca nie powinna go kupować tylko zainwestować w Grimaldo.
0
Inaczej nie umieją....
0
@fotohobby Na LO Grimaldo za małe pieniądze i Balde traci z miejsca 1 skład. Do tego dwóch środkowych obrońców. Myślę że do 70 mln Barclona powinna się zmieścić.
1
@deku9305 Ale zobacz ile piłek dostaje Yamal a ile zawodnik na drugim skrzydle . Jak młody nie grał to gra wyglądała inaczej i akcje ofensywne były bardziej rozłożone.
0
@Sergio_Devils Weź sobie go do domu. On nie jest wart 100 mln.
0
@Robert_Kubica to bardziej łososiowy kolor.
6
@BORO_12 Lewandowski w wieku 37 lat potrafi strzelać bramki dla Barcelony i według niektórych kibiców jest słaby a za tego co niektórzy daliby ponad 100 mln.
0
@RosjaninBut Po tym co wyrabia naród wybrany w dzisiejszych czasach to słyszałem nawet od kilku osób tekst że szkoda że przeszkodzono pewnej sobie dokończyć dzieła. Niestety ale sami sobie zapracowali i dalej to robią że zwykli ludzie którzy nic do nich nie mieli życzą im samodestrukcji albo wybicia.
0
@aroste Czyli też zauważyłeś że ataki prawa strona są przewidywalne i nic nie dają. Oni muszą zacząć grać a nie prawie co akcja to Yamal.
1
Oni chcą Alvareza z tu trzeba całą obronę wzmocnić. Plan min to powinno być Kupno dwóch środkowych obrońców.
0
@Starrk Ta jasne, najpierw to Polsce reparacje niech zapłacą. Chociaż chwilę temu pan Tusk mówił że sami sobie zapłacimy. Jeśli się nie szanujemy to takie kwiatki będą częściej się pojawiać . Jak narazie Ukraina i Niemcy idą przodem.
6
Olmo na fałszywej 9 cóż szkodzi spróbować.
4
@Gacu95 Bernal wcale lepiej nie wygląda a gavi to jeszcze nie wrócił po kontuzji. Przypomnij sobie jak grał Casado w tamtym sezonie. Jeśli dostanie minuty i się rozegra to będzie wzmocniem.
10
@antymadrista1 Klub go nie wypychał on sam chciał odejść.
0
Tu trzeba środkowych i bocznych obrońców a nie gościa za 150 mln do ataku. Jedynie chore pieniądze to za Norwega z MC ale to nie realne .
0
Super jest ten Cancelo
2
Robert na drugą połowę i brameczki będą.
1
@gumaz Krzysiu to niech zbiera pieniądze na swoich widzów z Ukrainy. Miało być co lepszego a wyszedł kanał który usprawiedliwia bandere . Zamiast przeprosić i podziękować tym paniom to udaje że nic się nie stało.
8
Pamiętam sezon w którym był filarem obrony Barcelony B razem z tym młodym co odszedł do ligi francuskiej. Teraz Barca ma problemy to mógł go trener wypróbować nawet na jakieś słabych rywali .
4
@BonusKiller Co ma Robert co jest 9 do chłopaka który gra w pomocy . Mimo wieku Robert nie odstaje od super Alvareza którego tu wiele chce .
0
@Soetie Tak a inni zawodnicy co grają mało nie potrzebują minut . W czym jest lepszy Dro od młodego Szweda?
0
@Uven Równie dobrze mógł nie dostać żadnych minut w pierwszej drużynie i nie dostał by żadnych ofert z większych klubów. Przecież te kluby z top które mają kasę wolą kupić sprawdzonego zawodnika.
0
@MaFCB No rozbili bank na dwóch piłkarzy łącznie 50 mln. Cena mała w porównaniu do jakości. Pamiętam jak za byle przeciętnego zawodnika Barca wydawała 40 mln .
0
@Kilotopy Ale dla City to są małe pieniądze. Może nie chcieli czekać i ryzykować że wybierze inny klub.