@turhiay E tam nie ma sensu do Madrytu. Ja tam nie mogę się doczekać rewanżu. Nie ma co się pieprzyć i trzeba na nich ruszyć jak drapieżnik, jestem przekonany, że tak będzie. Barca Flicka to nie przegrywy i miękkie faje, które spuszczają głowy. Kwestia najważniejsze to nie dostać od razu gongu, jak my strzelimy to Ci wielcy "wojownicy" Simeone będą mega obsrani. W 2-0 nie wierzę, ale w 3-1 jak najbardziej, jak dobrze, że nie ma bramek na wyjeździe.
@FCB24 Wiadomo PSG gra futbol mega przyjemy futbol dla oka i kozak Enrique, ale jak dalej będzie tak dobrze, to według mnie będzie powstawać jeszcze więcej takich zabawek szejków a to dla futbolu dobrze się nie skończy. Oczywiście dobrze, że przynajmniej zmądrzeli.
@Encore Uwielbiam Enrique i mega cenię Vitinhe, ale nie jestem w stanie im życzyć wygrania. Niestety przeczuwam, że obronią LM i znów walną sekstet. Ciekawe jak długo Enrique chce tam siedzieć.
Jak odpadniemy (Real i Sporting) to komu życzycie wygrania LM? Ja mam w sumie wywalone, bo żadna opcja mi się nie podoba, jedynie co bym chciał to żeby Katar nie obronił LM, niestety będą największym faworytem.. Jak po wygraniu LM jeszcze ją obronią to już w ogóle projekt szejka ostatecznie okaże się doskonały.
@Chimera No niestety, jak Pedri dostaję kontuzji to w pomocy ogromna strata jakości, gdy w ofensywie wylatuje Yamal lub Rapha to jesteśmy w czarnej du..
Czy według Was wymaganie od Flicka wygrania LM dwóch latach pracy, to nie jest przesada, zwłaszcza biorąc pod uwagę to gdzie byliśmy jeszcze dwa lata temu, kondycje klubu i sam cały skład? Jestem ciekaw jak widzi to LR. : )
@Marcelinho99 No tak lepiej spuścic głowę i wszystko skreślać, a najlepiej to nie jechać do Madrytu. Poddadzą się i odpuszczą, pokaż mi kiedy rak było?
Nie ma co pieprzyć, trzeba po prostu poczekać na to jak będzie wyglądać przebieg meczu, jeśli dobrze wejdziemy w mecz i szybko strzelimy gola to wszystko będzie otwarte, jeśli tego nie będzie to po zabawie. Kluczem na pewno będzie skuteczność.
Ale środek pola Bayernu to jest śmiech i kryminał. Jeśli byśmy z nimi grali, a Pedrim byłby już w formię to wcale Bayern nie byłby taki straszny, boki obrony też wyglądają mizernie, Yamalek by sobie pohasał.
Ogólnie zachwyty nad Bayernem są mocno przesadzone, po prostu obraz zamazuje poziom BL.
Nie ma ch.. pakt z diabłem wygasł. Jak dla mnie to Kroos z nim podpisał :D, odkąd go nie ma skończył się aż taki fart, kiedyś po takim wylewie byłby gol
@AmigoBlancos No i con z tego? Jeśli w większości spotkań nie potrafi być liderem. Jeśli nawet misł takich kilkadziesiąt spotkań to nie znaczy, że jest liderem. On bawet z średniakami w obronie ma problemy. Obecnie jest tylko groźny jak dostanie ciasteczko lub karnego i takie są fakty. Nawet jego szybko już nie jest takim strachem,
Żeby nie było nie mówię, że nie jest świetnym piłkarzem, ale geniuszem nigdy nie będzie.
Kolejny mecz pokazujący, że Kylian groźny jest wtedy kiedy dostanie kapitalne podanie lub karnego, Nigdy nie był i nie będzie liderem czy jakimś geniuszem. Nasz dziadek Lewy pod względem ustawienia się i walki z obrońcami go zjada.
0
Ja pieprzę zachciało się Milanu..
0
Zagłębie Lubin po cichu idzie po mistrza!
1
@turhiay E tam nie ma sensu do Madrytu. Ja tam nie mogę się doczekać rewanżu. Nie ma co się pieprzyć i trzeba na nich ruszyć jak drapieżnik, jestem przekonany, że tak będzie. Barca Flicka to nie przegrywy i miękkie faje, które spuszczają głowy. Kwestia najważniejsze to nie dostać od razu gongu, jak my strzelimy to Ci wielcy "wojownicy" Simeone będą mega obsrani. W 2-0 nie wierzę, ale w 3-1 jak najbardziej, jak dobrze, że nie ma bramek na wyjeździe.
0
City ma jakiś zaległy mecz>? Bo jak rozegrają tą kolejkę to będą mieć 31 rozegranych.
0
@FCB24 Dlaczego niby żart?
0
@FCB24 Wiadomo PSG gra futbol mega przyjemy futbol dla oka i kozak Enrique, ale jak dalej będzie tak dobrze, to według mnie będzie powstawać jeszcze więcej takich zabawek szejków a to dla futbolu dobrze się nie skończy. Oczywiście dobrze, że przynajmniej zmądrzeli.
0
@Encore Uwielbiam Enrique i mega cenię Vitinhe, ale nie jestem w stanie im życzyć wygrania. Niestety przeczuwam, że obronią LM i znów walną sekstet. Ciekawe jak długo Enrique chce tam siedzieć.
2
@July_6_BcN W sumie też tak mam, nawet nie oglądam dalej. Niemiej jednak PSG mnie drażni..
2
Jak odpadniemy (Real i Sporting) to komu życzycie wygrania LM? Ja mam w sumie wywalone, bo żadna opcja mi się nie podoba, jedynie co bym chciał to żeby Katar nie obronił LM, niestety będą największym faworytem.. Jak po wygraniu LM jeszcze ją obronią to już w ogóle projekt szejka ostatecznie okaże się doskonały.
1
@BHAFCB Kogoś grubo pojebało.
0
@Chimera No niestety, jak Pedri dostaję kontuzji to w pomocy ogromna strata jakości, gdy w ofensywie wylatuje Yamal lub Rapha to jesteśmy w czarnej du..
0
@PatrychoO Ale ja nie pytam o to.
4
Czy według Was wymaganie od Flicka wygrania LM dwóch latach pracy, to nie jest przesada, zwłaszcza biorąc pod uwagę to gdzie byliśmy jeszcze dwa lata temu, kondycje klubu i sam cały skład? Jestem ciekaw jak widzi to LR. : )
1
@Marcelinho99 No tak lepiej spuścic głowę i wszystko skreślać, a najlepiej to nie jechać do Madrytu. Poddadzą się i odpuszczą, pokaż mi kiedy rak było?
2
Jak dla mnie wynik 3-1 jest jak najbardziej realny.
7
Nie ma co pieprzyć, trzeba po prostu poczekać na to jak będzie wyglądać przebieg meczu, jeśli dobrze wejdziemy w mecz i szybko strzelimy gola to wszystko będzie otwarte, jeśli tego nie będzie to po zabawie. Kluczem na pewno będzie skuteczność.
1
@robsesh Piłkarze w siebie nie wierzą, ale bzdury piszesz. Puste pisanie , że nie ma co wierzyć, niby dlaczego?
1
@bartulek98 Ale pieprzenie, że już wszystko wiadome jest żałosne.
1
Pół LR już skreśliła kwestie awansu, fajni kibice.:D
2
Ale środek pola Bayernu to jest śmiech i kryminał. Jeśli byśmy z nimi grali, a Pedrim byłby już w formię to wcale Bayern nie byłby taki straszny, boki obrony też wyglądają mizernie, Yamalek by sobie pohasał.
Ogólnie zachwyty nad Bayernem są mocno przesadzone, po prostu obraz zamazuje poziom BL.
0
@Dari0G No może dla Ciebie.
1
Wytrzymać! 2-1 to świetny wynik.
0
Nie ma ch.. pakt z diabłem wygasł. Jak dla mnie to Kroos z nim podpisał :D, odkąd go nie ma skończył się aż taki fart, kiedyś po takim wylewie byłby gol
0
Real przegrywa 2-0 i się broni czekając na kontrę, dla mnie to jest kompromitacja, że u siebie aż tak się bronisz.
0
@partymaker Yamal jeszcze większy,
0
@AmigoBlancos No i con z tego? Jeśli w większości spotkań nie potrafi być liderem. Jeśli nawet misł takich kilkadziesiąt spotkań to nie znaczy, że jest liderem. On bawet z średniakami w obronie ma problemy. Obecnie jest tylko groźny jak dostanie ciasteczko lub karnego i takie są fakty. Nawet jego szybko już nie jest takim strachem,
Żeby nie było nie mówię, że nie jest świetnym piłkarzem, ale geniuszem nigdy nie będzie.
1
@norbi77 Ale mimo wszystko gdyby nie on zReal miałby 2 gole.
1
Kolejny mecz pokazujący, że Kylian groźny jest wtedy kiedy dostanie kapitalne podanie lub karnego, Nigdy nie był i nie będzie liderem czy jakimś geniuszem. Nasz dziadek Lewy pod względem ustawienia się i walki z obrońcami go zjada.
0
Mój ulubieniec z golem!
0
20 min a LR już wie, że Bayern nie radzi sobie z Realem. :D Przypominam, że gra się 90 min.