Wiem, że Raphinha obok Pedriego i Yamala to najważniejszy zawodnik, ale masakra jaka ilość osób już wszystko skreśla i przewiduje oklep od Atletico. My jak najbardziej może ich pokonać 2 czy 3 razy nawet bez Brazylijczyka. Wszyscy też już wiedzą, że Raphinha w każdym meczu zagra gówno.
Wiadomo będzie ciężko, bez Raphinhy jeszcze trudniej, ale może tak trochę wiary w swoich. zawodników i kapitalnego trenera? Najlepiej to się zachwycać i wierzyć jak grają tak kapitalne spotkania jak z Atletico i nie ma większych problemów.
Wiadomo obrońca i napastnik, ale jeśli nie wykupimy Marcusa to jaj widzicie nasze skrzydła? Bo Yamal, Raphinha i Bardghji to będzie bieda, zwłaszcza na ławce.
@LukaszFan Tylko jamby go nie było to kim byś grał? Rekinem na skrzydle? Poza tym przesadzasz, że gra takie gówno, 10 goli asyst to nie byle co. Oczywiście wiadomo, że nie da tego co Raphinha.
Ja pieprze jak coś zaczyna iść to musi się spieprzyć. Przerąbane jakiego my mamy pecha. Raphinha tym ost wybitnym meczem z Srokami mógł wrócić na swój poziom i oczywiście akurat teraz kontuzja .:D Dobrze, że przynajmniej jest Rashford, bo bylibyśmy już totalnie w dupie.
Ja nie rozumiem kur** czemu my z takimi przeciwnikami jak Albania nie gramy ofensywnie na pełnej od samego początku, druga połowy pokazuje, że można i trzeba tak grać. Nie wiem co chciał grać w pierwszej połowie Urban, niestety nadal polski beton na ławce. W sumie z tymi lepszymi też można tak próbować, bo co z tego, że się cofamy jaj i tak z takim podejściem gramy słabo, a nawet fatalnie.
Znów będzie pieprzenie, że Lewy niewidoczny, a nasza pomoc nie potrafi w 45 min złożyć sensownej akcji, wstyd i kompromitacja. Coś tylko Robert próbuje szarpnąć, tylko też nie wychodzi.
Przesadzacie x tym narzekaniem. Po pierwszej połowie spokojnie mogło być 3-0, tylko Rspha zawalił dwa kapitalne podania. Główny problem to niedokładność, ale jestem przekonany, że w przerwie Hansi wyciągnie pasa i chłopaków ogarnie. Widać też, że nie gramy na 100%. Oby strzelić szybko na 2-0.
Kanę spokojnie zrówna się z Lewym w tym rekordzie, a nawet go przebije. Na tak St. Pauli i Heidenheim spokojnie może zrobić z 4/5, s zostanie jeszcze 5 rywali.
Już nie mogę się doczekać jak tak pobije rekord Roberta i zacznie się pieprzenie, że jest lepszy od niego. Jak dla mnie Lewy to wyższa półka od Anglika, który oczywiście jest świetnym napastnikiem.
@BORO_12 Sprzedawanie Kounde mega głupota, gościu rok temu był wybitny, sprzedawać go po jednym słabszym sezonie nie ma sensu, poza tym ciekawe niby kogo kupić.
PSG to lekko przejdzie Liverpool, oby Bayern nie odwalił nic z Realem wtedy będzie duża szansa na zatrzymanie Kataru. Już projekt szejka po tych wszystkich kompromitacjach jednak wypalił, a jakby tak jeszcze znów byli w finale albo obronili LM to już w ogóle.
Jak dla mnie Hsnsi Flick już jest legendą Barcy. Ale będzie cholernie przykro jak nadejdzie moment w którym opuści Barcę. Jeśli byłoby możliwe żeby Flick został z jeszcze 5 lat to brałbym to w ciemno, ale raczej takich scenariusz się nie wydarzy, a szkoda.
Mimo wszystko trzeba bardzo podziękować Laporcie, że postawił na Hansiego i bez problemu go zatrudnił, wątpię żeby z innym prezydentem byłoby tak samo, ale to tylko moje zdanie. Gadanie, że Laporta znów miał farrta jest śmieszne. Oczywiście wiem, że wiele też spieprzył.
Ale wczoraj gdy Lamine znajdował się w środku pola stwarzał mega zagrożenie, z tego wynikły dwa gole i dwie świetne sytuacje jak nie więcej. Zdecydowanie musi to robić jak najczęściej.
Fajny meczyk do oglądania, ;) Strzelamy jeszcze trzy! Proponuje trochę wyluzować LR, nie nauczyliście się jak wygląda gra z naszą obroną. bez zawałów się nie obejdzie. Przynajmniej się dzieje są emocje. Najważniejsze, że chłopaki nie u odpuszczają.
0
Taki ażny mecz, a nawet ch. nie sprawdzi.
0
@Nazio_87 Chyba normalne, źe się cieszą. Łatwo napisać w momencie gdy stracili gola. :D
2
Włochy czerwona buaha. Bośnia i Herc. jazda z nimi!
3
Dobra jednak robimy ten potop!
1
Wiem, że Raphinha obok Pedriego i Yamala to najważniejszy zawodnik, ale masakra jaka ilość osób już wszystko skreśla i przewiduje oklep od Atletico. My jak najbardziej może ich pokonać 2 czy 3 razy nawet bez Brazylijczyka. Wszyscy też już wiedzą, że Raphinha w każdym meczu zagra gówno.
Wiadomo będzie ciężko, bez Raphinhy jeszcze trudniej, ale może tak trochę wiary w swoich. zawodników i kapitalnego trenera? Najlepiej to się zachwycać i wierzyć jak grają tak kapitalne spotkania jak z Atletico i nie ma większych problemów.
0
Wiadomo obrońca i napastnik, ale jeśli nie wykupimy Marcusa to jaj widzicie nasze skrzydła? Bo Yamal, Raphinha i Bardghji to będzie bieda, zwłaszcza na ławce.
0
@Tigermaus Niby dlaczego? United dopiero teraz się ogarnął pod Carrickiem, z poprzednimi trenerami każdy tam wyglądał słabo.
0
@LukaszFan Tylko jamby go nie było to kim byś grał? Rekinem na skrzydle? Poza tym przesadzasz, że gra takie gówno, 10 goli asyst to nie byle co. Oczywiście wiadomo, że nie da tego co Raphinha.
1
Ja pieprze jak coś zaczyna iść to musi się spieprzyć. Przerąbane jakiego my mamy pecha. Raphinha tym ost wybitnym meczem z Srokami mógł wrócić na swój poziom i oczywiście akurat teraz kontuzja .:D Dobrze, że przynajmniej jest Rashford, bo bylibyśmy już totalnie w dupie.
1
Ja nie rozumiem kur** czemu my z takimi przeciwnikami jak Albania nie gramy ofensywnie na pełnej od samego początku, druga połowy pokazuje, że można i trzeba tak grać. Nie wiem co chciał grać w pierwszej połowie Urban, niestety nadal polski beton na ławce. W sumie z tymi lepszymi też można tak próbować, bo co z tego, że się cofamy jaj i tak z takim podejściem gramy słabo, a nawet fatalnie.
0
@VamoSBarca88Serio ludzie dalej się w to bawią. XD
1
Znów będzie pieprzenie, że Lewy niewidoczny, a nasza pomoc nie potrafi w 45 min złożyć sensownej akcji, wstyd i kompromitacja. Coś tylko Robert próbuje szarpnąć, tylko też nie wychodzi.
Pieprzę to, nie oglądam.
3
Mati w szoku! Tu jest rewanż? :D
0
Komentarz usunięty
3
Ech myślałem, że będzie jakiś remis. No cóż trzeba wygrać z Madrytem x2.
1
Ferran może niech zgoli się na zero.
4
Przesadzacie x tym narzekaniem. Po pierwszej połowie spokojnie mogło być 3-0, tylko Rspha zawalił dwa kapitalne podania. Główny problem to niedokładność, ale jestem przekonany, że w przerwie Hansi wyciągnie pasa i chłopaków ogarnie. Widać też, że nie gramy na 100%. Oby strzelić szybko na 2-0.
5
Araujo gra coraz lepiej! Brawo.
0
@RoberDzik Z naszą obroną w tą drugą strone to zawsze są niebezpieczne.
0
Zawsze gdy Araujo na boisku to rzuty różne 2x bardziej niebezpieczne.
0
@Siedlec666 Serio po 13 min już taka ocena? Już mogło być 1-0. :D
0
Kanę spokojnie zrówna się z Lewym w tym rekordzie, a nawet go przebije. Na tak St. Pauli i Heidenheim spokojnie może zrobić z 4/5, s zostanie jeszcze 5 rywali.
Już nie mogę się doczekać jak tak pobije rekord Roberta i zacznie się pieprzenie, że jest lepszy od niego. Jak dla mnie Lewy to wyższa półka od Anglika, który oczywiście jest świetnym napastnikiem.
0
@kanver_ I dobrze, ile musi strzelić żeby zrównać się z Lewym?
0
@Pablozeusz Właśnie Olise strzelił gola w idealnym momencie., jeszcze 2 min i kupon by zdechł.
6
@BORO_12 Sprzedawanie Kounde mega głupota, gościu rok temu był wybitny, sprzedawać go po jednym słabszym sezonie nie ma sensu, poza tym ciekawe niby kogo kupić.
2
PSG to lekko przejdzie Liverpool, oby Bayern nie odwalił nic z Realem wtedy będzie duża szansa na zatrzymanie Kataru. Już projekt szejka po tych wszystkich kompromitacjach jednak wypalił, a jakby tak jeszcze znów byli w finale albo obronili LM to już w ogóle.
0
Jak dla mnie Hsnsi Flick już jest legendą Barcy. Ale będzie cholernie przykro jak nadejdzie moment w którym opuści Barcę. Jeśli byłoby możliwe żeby Flick został z jeszcze 5 lat to brałbym to w ciemno, ale raczej takich scenariusz się nie wydarzy, a szkoda.
Mimo wszystko trzeba bardzo podziękować Laporcie, że postawił na Hansiego i bez problemu go zatrudnił, wątpię żeby z innym prezydentem byłoby tak samo, ale to tylko moje zdanie. Gadanie, że Laporta znów miał farrta jest śmieszne. Oczywiście wiem, że wiele też spieprzył.
2
Ale wczoraj gdy Lamine znajdował się w środku pola stwarzał mega zagrożenie, z tego wynikły dwa gole i dwie świetne sytuacje jak nie więcej. Zdecydowanie musi to robić jak najczęściej.
0
Brawo Dominiku. Jazda z kebabami! Jak już maja przejść angole, to Arsenal z Liverpoolem psuje mi najbardziej
3
Fajny meczyk do oglądania, ;) Strzelamy jeszcze trzy! Proponuje trochę wyluzować LR, nie nauczyliście się jak wygląda gra z naszą obroną. bez zawałów się nie obejdzie. Przynajmniej się dzieje są emocje. Najważniejsze, że chłopaki nie u odpuszczają.
Dawać Olmo.