0

@leonek160 Tylko ile on ma takich meczów w sezonie,

0

Trudni, jednego szejka mniej.

2

Ech szkoda że nie wpadniemy na City, Yamal z Pedrim mieliby plac zabaw.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Piękne prezenty dają, tutaj będzie 3-2

1

Dwie bramki na konto pięknego Włocha, a komentatorzy orgazm na punkcie goli Valverde. :D

9

Zagraliśmy słaby i brzydki mecz i tyle, ale mamy bardzo dobry wynik, nie ma sensu nic tutaj dopisywać,. Gadanie o jakiejś kompromitacji to już w ogóle odklejka. To jest dwu mecz, jeśli zagramy rewanż jak np. z Atletico to nikt nie będzie pamiętać słabego i brzydkiego pierwszy meczu. Jestem przekonany, że rewanż zagramy 3x lepiej. Jeśli to się sprawdzi i do tego dojdzie awans to wybaczę i zapomnę wczorajszy mecz, ciężko było to oglądać bez irytacji.

Nie zawsze tak musi być, ale trzeba też wyciągać dobre wyniki gdy się cierpi. My też nie mamy jakiejś mega paki żeby ciągle być maszyną.

1

Wiadomo nie podoba mi się jak gramy, ale wreszcie umiemy pokazać charakter w obronie. Dziś doskonale zakładamy pułapki spalonego. Araujo już chyba 3 razy świetnie się ustawił, może wreszcie się o poduczył. :D Potrzeba więcej kreatywności w środku pola, dałbym Olmo. Nie mogę się doczekać wejścia Rashforda na podmęczone Sroki. Ogólnie 0-0 biorę w ciemno.

1

Czemu na renis Cracovii w 45 min jest aż kurs prawie 4,50. Legia taka mocna? :D

2

Robimy swoje, a Real niech sobie gra nawet w 15.

0

Oby przez te 10 min Papcio z Madrytu nie zdążył wysłać przelewu.

0

@FcPortoFan1999 Mimo wszystko mistrzowie mieli farta. Mam nadzieję że nie grali tak w większości odcinków. Dzisiaj Niebiescy grali ofensywnym stylem niczym maszyna Flicka :D i fajnie byłoby ich oglądać w kolejnych odcinkach. ;)

Ogólnie fajnie było wrócić do tego teleturnieju (nie oglądałem jeszcze tej *nowej)

1

Szkoda niebiskich w Awanturze o kasę grali z jajem. Mistrzowie wygrali fartem niczym Real Madryt, przynajmniej sędzia nie pomógł w VARze. :F

0

@dzefrej234 w sumie wystarczy, że strzelą 2 gole. ;p

2

Może ktoś skorzysta. :)

Pierwsza propozycja:
[Bilbao - Barcelona - [kurs: 4,75].
- Barca wygra.
- gol w obu połowach.
- Barcelona 5 strzałów w światło bramki.
- Yamal 1 celny strzał.
- Fermin 2 strzały.
- +6,5 rzutów różnych.
- Barca +3,5 rzutów rożnych.].

Wchodzi dzisiaj jak w masło. :D

Druga propozycja:
[Juventus - Pisa [kurs: 3,25].
- Juventus 2 gole.
- gol w obu połowach.
- Juventus 6 strzałów w światło bramki.
- Yıldız 1 celny strzał.
- Conceição 2 strzały.
- Juventus +4,5 rzutów rożnych.].

Trzecia propozycja:
[Braga - Sporting [kurs: 2,60].
- +1,5 goli.
- gol w drugiej połowie.
- Sporting strzeli gola.
- Sporting 4 strzały w światło bramki.
- Suárez 1 celny strzał.
- Trincão 2 strzały.
- +5,5 rzutów rożnych.]

3

@AmigoBlancos Uratowane przez sdędziego.

0

@patrykzmc2000 Średnio widzę dwóch tak młodych obrońców. Cubarsi potrzebuję kogoś bardziej doświadczonego i ogranego. Znów idziemy w półśrodki, To trochę kupowanie kota w worku. Skąd ta pewność, że super?

2

Koguciki spadną z ligi i przejdą Atletico, nie zdziwi mnie to. Fajnie jakby spadli, bo West Ham by nie spadł.

0

Nottingham teraz wytrzymać albo dobić szejków i Arsenal autostrada do mistrza.

0

@ViscaelBarca2007 Nie dla szejków!

1

Nottingham dawać na 2-2 w 90.

7

Niestety najgorsze jest to, że według ,mnie gdybyśmy mieli wczoraj solidnego napastnika to byłby awans/dogrywka. Trochę szkoda, że Rashford nie wszedł za Ferrana np. od razu w drugiej połowie.

Czas najwyższy sprzedać naszego Rekina, niestety nie jest to proste.. Takie 40/50 mln od kogoś z Anglii byłoby piękne. :) Oby w tej końcówce poczuł krew i postrzelał jakiejś Sevilli czy Valencii.

2

@Johnnie_Walker Z całym szacunkiem do Eriki też tak uważam. Cubarsi musi dostać kigo,ś nowego i nie może to być jakiś młody talent.

7

Zobaczycie, że w dalszej przyszłości Cubarsi będzie wodzem i liderem naszej obrony. Dzisiaj przypomniał i pokazał jak wielki mam potencjał i możliwości. Tak wiem , że nadal popełnia błędy i ten sezon ma słaby, ale on ma nadal mnóstwo czasu i potrzebuję wiele nauki, poza tym musi mieć kogoś bardziej sensownego obok siebie w obronie. Ogólnie trochę też zbyt szybko stał się aż tak ważną postacią w pierwszym składzie, ale przynajmniej dzięki temu nabył wielkiego doświadczenia już w wieku 18 lat.

Nigdy w niego nie przestałem wierzyć i nadal jestem o niego spokojny. To, że trzeci sezon ma ogólnie słaby to nie znaczy m, że nic z niego nie będzie. Niestety sporo osób już z niego zrobiło cieniasa.

5

Zamiast pucharu mamy wielką dumę! Kocham ich! Wygrać ligę, pokazać ogromna walkę w LM i będę bardzo zadowolony, z tego sezonu, Ekipa Flicka jest wspaniała, ale potrzebuję małego upragde w postaci napastnika i obrońcy.

Hansi już jesteś moją legendą. Przypomniał mi jak bardzo kicham ten klub. Jeśli kiedyś odejdzie to będzie mi bardzo ciężko.

Wiadomo chcę żeby wygrywali i brak jakiegokolwiek trofeum zawsze zaboli i wkurzy, ale jeśli kolejne sezony mają wyglądać tak, że walczymy do końca, nie upokarzamy się i nawet jeśli na koniec nie wygramy nic to właśnie tego chcę, a nie totalny burdel, wstyd i non stop lanie. Cóż za ulga, że Flick tak szybko przywrócił normalność.

0

Musi być min +5.

0

Yamal jest popieprzony.

0

Wiecie co Wam powiem? Ten sędzia jest chu**!

2

Ludzie przy naszej ofensywnej u otwartej grze dziwią się, że Atletico ma groźne sytuacje. :D

4

Mega ku. szkoda że w pierwszym meczu nas okradli z. gola, ale pieprzyć to. Robimy im manitę i wywalamy z pucharu. Mega duma! Vamos Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?