Nawet jak się skończy 1-0 nie ma źle, tylko obawiam, że na koniec pójdzie kontra i się skończy 2-0, to byłby najgorszy scenariusz. Czarno widzę, że Arsenal strzeli gola, w ich akcjach zwyczajnie brak kreatywności, więcej pewności może coś z rożnego. Najważniejsze to nie stracić.
Wielki Inter. Milan zabrał puchar, Napoli zabierze ligę, a Barca na deser zabierze LM. Pięknie by byłó jakby na koniec wszystko stracili. Real i Inter bez trofeum na koniec sezonu. Coś pięknego!
Rudiger popierdolony psychopata! Wali mnie te ich 15 LM, klub bez szacunku i klasy, wiocha totalna. Niech Carlo już da sobie z tym burdelem madryckim. Miewał też odkleiki, ale imo wszystko ma do niego duźy szacunek, głównie za czasy w Milanie. Najlepiej niech pójdzie na emeryturę palić cygara.
Wielka obrona Interu. XD sratenaccio, a nie catenaccio. Tam to i Fati wiedzie jak dzik w kasztany. Ale było pięknie jak by na koniec Barca wywaliła dziadów z LM i Napoli dobyło mistrza.
Nie twierdzę, że Ferran jest słaby, bo dał nam sporo ważnych bramek i po prostu trzeba docenić, że go mamy, ale wczoraj dobitnie było widać, że to nie jest i nigdy nie będzie na poziomie Lewego nawet w jego podeszłym wieku, nigdy nie będzie wybitnym napastnikiem. Bez wątpienia z Robertem Inter byłby łatwiejszą przeszkodą. Szkoda, że doznał kontuzji w tal ważnym momencie gdy piersy raz gra o finał LM w barwach Barcy
Dla mnie twierdzeniem, że Ferran bardziej ostatnio zasługiwał na pierwszy skład niż Lewy to gadanie głupot. Robert to jest nadal nasz kluczowy zawodnik, bez niego ten sezon tak kapitalnie by nie wyglądał. Trochę nam obawy do tego jak będzie wyglądała nasza kolejna 9 gdy Lewy odejdzie. Jestem przekonany, że sporo osób (kibice Barcy jak i Polskiej kadry) bardziej doceni Lewego gdy już zawiesi korki na kołku.
0
Myślicie, że jeśli wszystko wygramy to Pedri może wygrać ZP?
0
@4drian0 Po jednej stronie.
1
To ma być półfinał LM, lipny mecz.
2
@budel17 Wydaję mi się., że Kvara spalił.
1
Nawet jak się skończy 1-0 nie ma źle, tylko obawiam, że na koniec pójdzie kontra i się skończy 2-0, to byłby najgorszy scenariusz. Czarno widzę, że Arsenal strzeli gola, w ich akcjach zwyczajnie brak kreatywności, więcej pewności może coś z rożnego. Najważniejsze to nie stracić.
0
@Cyzix Jaki Doue? To nie jest podobna sytuacja co Yamal.
0
Ale nurek z Gruzji.
0
Wiadomo Inter, ale mi wyjaśnimy ten śmieszny klubik.
3
Arsenal bierze to 3-1.
0
@Eto'o9 R10 Prędzej PSG.
1
Święty Wojciech. :D
https://www.tiktok.com/@rota0069/photo/7497908560110701846
0
Wielki Inter. Milan zabrał puchar, Napoli zabierze ligę, a Barca na deser zabierze LM. Pięknie by byłó jakby na koniec wszystko stracili. Real i Inter bez trofeum na koniec sezonu. Coś pięknego!
12
Flick kocham Cię!
2
Rudiger popierdolony psychopata! Wali mnie te ich 15 LM, klub bez szacunku i klasy, wiocha totalna. Niech Carlo już da sobie z tym burdelem madryckim. Miewał też odkleiki, ale imo wszystko ma do niego duźy szacunek, głównie za czasy w Milanie. Najlepiej niech pójdzie na emeryturę palić cygara.
3
Żul możesz teraz pić i biegać cały tydzień. Pierdolony Predator!
1
@Azazel_Pazuzu Wielki Papa Perez.
9
Piękne.
6
I pomyśleć, że już zaraz trzeba będzie się pożegnać na prawie 3 miesiące z maszyną Flicka. Oj ciężko będzie..
2
Inter to w pierwszym meczu zagra w białych koszulkach? Bi jeśli tak to spokojnie ich rozjedziemy.
7
Widzę , ż murawka była kładziona na Camp Nou, mam nadzieję, że Xavi przyjedzie i okiem eksperta oceni. ;)
0
@CurryTheGoat30 A kogo to obchodzi, to my musimy stracić.
0
@regatta52 Rostrxyhnie tylko jak wygramy lub zremisujemy. Co przesądzi jak Real wygra? Będzie minus 1, no chyba, że z Valladolid przegramy.
0
@Derpowsky A mi jakiegoś psychopate.
2
Wielka obrona Interu. XD sratenaccio, a nie catenaccio. Tam to i Fati wiedzie jak dzik w kasztany. Ale było pięknie jak by na koniec Barca wywaliła dziadów z LM i Napoli dobyło mistrza.
0
@damian16161212 Jaka Barcelona? Nigdy nie będzie topowym zawodnikem, max dobrym.
0
O Interek jak i Real mają po tryplecie, jak mi przykro.
0
I po co strzelacie, dalej będziecie się łudzić o mistrza.
0
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1238899548239955&set=a.741505121312736
Cwaniaczek, gra na pozostanie Carlo. Oby do papcia Pereza to dodarło. ;)
6
Nie twierdzę, że Ferran jest słaby, bo dał nam sporo ważnych bramek i po prostu trzeba docenić, że go mamy, ale wczoraj dobitnie było widać, że to nie jest i nigdy nie będzie na poziomie Lewego nawet w jego podeszłym wieku, nigdy nie będzie wybitnym napastnikiem. Bez wątpienia z Robertem Inter byłby łatwiejszą przeszkodą. Szkoda, że doznał kontuzji w tal ważnym momencie gdy piersy raz gra o finał LM w barwach Barcy
Dla mnie twierdzeniem, że Ferran bardziej ostatnio zasługiwał na pierwszy skład niż Lewy to gadanie głupot. Robert to jest nadal nasz kluczowy zawodnik, bez niego ten sezon tak kapitalnie by nie wyglądał. Trochę nam obawy do tego jak będzie wyglądała nasza kolejna 9 gdy Lewy odejdzie. Jestem przekonany, że sporo osób (kibice Barcy jak i Polskiej kadry) bardziej doceni Lewego gdy już zawiesi korki na kołku.
2
@RezerwowyWojtus Tak Hansi dał mu zagrać tylko dlatego żeby go było łatwiej sprzedawać. :)