@tadzik447 Ale nie chodzi o to, jest wiele osób którzy ucieszy wygrana Doktorka. Dla mnie kto by nie wygrał to będzie dramat. Ja nie mam zamiaru się cieszyć z mniejszego zła.
Ja nie mówię, że Trzaskowski to lepszy wyborów, ale podziwiam ludzi, którzy z potencjalnej wygranej Karolka będą się cieszyć. Taki prezydent to będzie kompromitacja dla Polski.
No i elegancko! Napoli w świetnej sytuacji grają z Cagilari, które ostatnio cieniuje i nie gra o nic, Inter na wyjeździe z Como, nie przegrali od 8 meczy. Nie mogę tego spieprzyć. inter i Real z niczym na koniec sezonu, pięknie by było. ;)
@Bernard777 Że niby co? Ktoś strzelił 40 goli? Perzed przyjściem Hansiego Lewy miałbyć skończony, a okazało się że był kluczową postacią. Stracił formę i juź się nie nadaję.
0
@Rhaan W jakim sensie Cię wyzywali?
0
@D10SLEO Ale ludzi cieszy taki potencjalny scenariusz.
0
@tadzik447 Ale nie chodzi o to, jest wiele osób którzy ucieszy wygrana Doktorka. Dla mnie kto by nie wygrał to będzie dramat. Ja nie mam zamiaru się cieszyć z mniejszego zła.
13
Ja nie mówię, że Trzaskowski to lepszy wyborów, ale podziwiam ludzi, którzy z potencjalnej wygranej Karolka będą się cieszyć. Taki prezydent to będzie kompromitacja dla Polski.
0
/@draxidox Nawrocki pięknie będzie reprezentować.
0
Ech tylko polityka, dobrze, że niedługo to ucichnie. Oddajcie normalną LR!
0
Bardzo lubię Lucho i to byłby piękne w tej strasznie smutnej i tragicznej historii jego córeczki, ale nie jestem w stanie życzyć wygrania LM PSG.
0
@bartekvisca PSG to też obrzydliwy tylko od innej strony.
0
@Romariofcb Serio upokorzyć dla córki? To jest tylko fuytbol. Rozumiem puchar może wygrać dla córki, ale upokarzać?
1
@mekston Niestety Bandyta to wygra. Szkodam , że nie dostał uczciwej kary. Oby jutro Salah dwie, byłoby jeszcze ciekawie.
0
No i elegancko! Napoli w świetnej sytuacji grają z Cagilari, które ostatnio cieniuje i nie gra o nic, Inter na wyjeździe z Como, nie przegrali od 8 meczy. Nie mogę tego spieprzyć. inter i Real z niczym na koniec sezonu, pięknie by było. ;)
2
Napoli - 97 minuta i gol na wagę mistrza!
0
Lszio karny. Milusio!
0
@norbi77 To jest moment jego potknięcia czy chodzi o coś innego.
0
@AlexDark00 I co to ma do tego? Chcesz mi powiedzieć, że jeśli piłkarz strzela ponad 40 goli to nie jest kluczoewy? Chyba w twoim świecie.
0
@Lewangoooolsky I co z tego, że się potknął? Każdemu może się zdarzyć. XChłop mógł zrobić sobie krzywdę i znów mieć kontuzje.
2
3 gol wina ter Stegena hah Śmieszny jesteście. Jeszcze podkreślemnie bo mógł się połamać.
0
@SelloutCrowd Nie, nie jest.
0
@Bernard777 Że niby co? Ktoś strzelił 40 goli? Perzed przyjściem Hansiego Lewy miałbyć skończony, a okazało się że był kluczową postacią. Stracił formę i juź się nie nadaję.
0
@norbi77 Bez niego mistrza miałbyś w snach. Zobaczymy kiedy przyszły napastnik Barcy będzie strzelał tyle goli.
9
Złota Piłka coraz bliżej. Moim zdaniem nawet jak Dembele wygra LM to wcale nie musi wygrać. Oby tylko Hiszpania ograła Żabojadów.
0
Ile aktualnie Żółwik musi strzelić żeby przegonić Szweda?
1
Jeszcze powiedzcie , że bramka na konto ter Stegena. :D
0
@FcPortoFan1999 Bezpośrrdnie?
0
Katowice trzymać to! Jeśli na koniec tyle samo pkt to kto mistrzem?
0
Teraz to są głosy z sms?
0
Kto według LR najlepszy?
0
Jest tu jakaś piosenka której da się słuchać?
1
Sporting raczej mistrz i super!
0
Widać, że chłopaki już na wakacjach.