0

@Rhaan W jakim sensie Cię wyzywali?

0

@D10SLEO Ale ludzi cieszy taki potencjalny scenariusz.

0

@tadzik447 Ale nie chodzi o to, jest wiele osób którzy ucieszy wygrana Doktorka. Dla mnie kto by nie wygrał to będzie dramat. Ja nie mam zamiaru się cieszyć z mniejszego zła.

13

Ja nie mówię, że Trzaskowski to lepszy wyborów, ale podziwiam ludzi, którzy z potencjalnej wygranej Karolka będą się cieszyć. Taki prezydent to będzie kompromitacja dla Polski.

0

/@draxidox Nawrocki pięknie będzie reprezentować.

0

Ech tylko polityka, dobrze, że niedługo to ucichnie. Oddajcie normalną LR!

0

Bardzo lubię Lucho i to byłby piękne w tej strasznie smutnej i tragicznej historii jego córeczki, ale nie jestem w stanie życzyć wygrania LM PSG.

0

@bartekvisca PSG to też obrzydliwy tylko od innej strony.

0

@Romariofcb Serio upokorzyć dla córki? To jest tylko fuytbol. Rozumiem puchar może wygrać dla córki, ale upokarzać?

1

@mekston Niestety Bandyta to wygra. Szkodam , że nie dostał uczciwej kary. Oby jutro Salah dwie, byłoby jeszcze ciekawie.

0

No i elegancko! Napoli w świetnej sytuacji grają z Cagilari, które ostatnio cieniuje i nie gra o nic, Inter na wyjeździe z Como, nie przegrali od 8 meczy. Nie mogę tego spieprzyć. inter i Real z niczym na koniec sezonu, pięknie by było. ;)

2

Napoli - 97 minuta i gol na wagę mistrza!

0

Lszio karny. Milusio!

0

@norbi77 To jest moment jego potknięcia czy chodzi o coś innego.

0

@AlexDark00 I co to ma do tego? Chcesz mi powiedzieć, że jeśli piłkarz strzela ponad 40 goli to nie jest kluczoewy? Chyba w twoim świecie.

0

@Lewangoooolsky I co z tego, że się potknął? Każdemu może się zdarzyć. XChłop mógł zrobić sobie krzywdę i znów mieć kontuzje.

2

3 gol wina ter Stegena hah Śmieszny jesteście. Jeszcze podkreślemnie bo mógł się połamać.

0

@SelloutCrowd Nie, nie jest.

0

@Bernard777 Że niby co? Ktoś strzelił 40 goli? Perzed przyjściem Hansiego Lewy miałbyć skończony, a okazało się że był kluczową postacią. Stracił formę i juź się nie nadaję.

0

@norbi77 Bez niego mistrza miałbyś w snach. Zobaczymy kiedy przyszły napastnik Barcy będzie strzelał tyle goli.

9

Złota Piłka coraz bliżej. Moim zdaniem nawet jak Dembele wygra LM to wcale nie musi wygrać. Oby tylko Hiszpania ograła Żabojadów.

0

Ile aktualnie Żółwik musi strzelić żeby przegonić Szweda?

1

Jeszcze powiedzcie , że bramka na konto ter Stegena. :D

0

@FcPortoFan1999 Bezpośrrdnie?

0

Katowice trzymać to! Jeśli na koniec tyle samo pkt to kto mistrzem?

0

Teraz to są głosy z sms?

0

Kto według LR najlepszy?

0

Jest tu jakaś piosenka której da się słuchać?

1

Sporting raczej mistrz i super!

0

Widać, że chłopaki już na wakacjach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?