2

Ech, musiał obronić, strzelony gol znaczył by dla niego wiele. To ominięcie obrońcy to jakbym widział Fatiego sprzed kontuzji. Szybkościowo wyglada spoko.

0

@Lewangoooolsky Gdyby nie rykoszet to obronił. Może mógł zrobić coś mega ekstra, ale obwinianie bramkarza bo gol padł po rykoszecie jest zwyczajnie głupie.

0

@pt9 Gdyby stał Wojtuś byłaby cisza. Strach się bać jak dziś zagra mega słaby (oby nie) mecz to będzie jazda jak ze szmatą. Jaki tu panuję brak szacunku do Marca jest po prostu smutne. Trzeba pamiętać, że miał długą przerwę.

0

@wyrek Żadna firmóweczka jak to rykoszet. Tutaj nie ważne kto by bronił byłby rykoszet. Piszesz tak jak ter Stegen miewał wpływ na rykoszety. :D Pokaż mi przynajmniej z 3 takie bramki, za cholere nie znajdziesz, chyba , że w ost 10 latach.

0

Komentarz usunięty

1

Wy jesteście nienormalni? Jaka kur*a wina ter Stegena? Rykoszet mega zmylił. Gdyby taka bramka padł z Szczęsnym w bramce byłaby cisza. Poza tym ter Stegen nie grał prawie rok.

1

Yamal rozegrał jakiś mecz w mistrzowskim sezonie Xaviego? Bo zdziwiło mnie , że na transfmarkt ma wpisane mistrzostwo Hiszpanii, no ale ja mam słabą pamięć. :D Dobrze jest czy to błąd?

0

@FcPortoFan1999 Czyli buractwo i chamstwo pozostaje. Nie lepiej zadzwonić do Xaviego?

1

Mogę nie lubić Legii, ale dzisiaj byli po prostu lepsi. Niech w Europie dołożą jak najwięcej pkt. Pogoń to nie jest "mój klub" w Polsce, alę mi tam ich szkoda, że nadal nie mają żadnego pucharu.

Fajnie też, że to był przyjemny mecz. Nie spodziewałem się, że mecz polskich klubów, to będzie nie stracony czas.

0

@D10SLEO Legia Polski Real.

2

@fart Prawidłowo. Co masz do pachołków? ;)

0

@mkord Może oglądasz inny mecz. Mam Ci symieniać w których minutach. Uważam, że 1 żółta to śmieszny żart.

0

@FcPortoFan1999 Jak Łysy daję w jedną stronę, Warszawka powinna mieć przynajmniej 3.

3

Legia jedna żółta kartka hah

0

@michal26 Jakie zasłużyli? Jak wygrają to zasłużą, Dlaczego Pogoń niby mniej zasługuje

1

Grosicki - Kuluris jezda z Ległą!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@PIWOSZ89 A no to mi się podoba. Legia fuj.

0

Ciekawe czy Felo coś dopieprzy.

0

@PIWOSZ89 2 zł?

0

@Eklerek Ale o co chodzi? :D

0

@Criss18Barca Moim zdaniem piłkarze powinni zejść z boiska w końcu to nie piłkarze Amici i Aluminium kupowali tylko działacze.

1

https://pbs.twimg.com/media/GOc_ye3XAAAlQgb?format=jpg&name=medium
Hansi pewnie tą magię Barcy to przywiózł w tej torbie. :D Ogólnie to będzie normalnie historyczne zdjęcie. ;)

1

No i elegancko fajnie maszyna Flicka przejedzie się po United o jedno z trofeów przyszłego sekstetu

0

Kto wygra wybory?

0

@swer2251 Tylko, że wchodząc na końcówki. Oczywiście przez kontuzje Kounde musi zagrać i mega w niego wierzę, niemiej jednak trochę się obawiam. Dawno nie grał całego meczu z klasowym rywalem (chyba, że się mylę). Zobaczymy jaki skład wystawi nasz mistrz, ufam mu w każdej decyzji.

0

@D10SLEO Przecież z lewej to Tomasz Hajto.

0

@F3DO Nikt nie jest faworytem. Można napisać tak samo w drugą stronę, jeśli PSG nie awansie to faworytem będzie piłkarz Barcy.

0

@derus Wczotaj była mega presja i wyglśadał bardzo pewnie. No ale wiadomo PSG będzie mu wypominano 20 lat.

0

@FCB24 Nie masz, szans, że Inter zrobi jakieś rotacje. Ich potencjalny remis może mocno skomplikować. To nie jest 20 kolejka, a finisz ligi Do tego Verona nie jest spokojna utrzymania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?