0

Papa Kylian! Piękne wykończenie! Jeszcze dwie Robercik.

5

Ale przeżywajcie tą straconą bramkę bardziej niż te 5 strzelonych. :D

1

Sprzedać i tak się nie nadaje. Niestety tutaj jak ktoś straci formę to jest wywalany i pogólni2 beka. Dzisiaj Ferminator robi 4 gole!

0

@Bajson Na szczęście Flick jak debil nie poleci z tym do mikrołonu.

6

@norbi77 Już co mecz zabawa. :D

1

Był ktoś na "Nosferatu"? Mam nadzieję, że mocna petarda!

0

@Messibestplayerintheworld Ja jestem mega nakręcony na półfinał. Jeśli tego nie będzie to będę wściekły i zawiedziony. Jeśli będzie półfinał, to dalej wszystko jest możliwe, a jak będzie finał, to spokojnie Trafiamy na jakiś Inter, City czy Real i może to wygrać. możemy wygrać. Z reszt już teraz jesteśmy jednym z faworytów i to jest fakt. Nawet jeśli ktoś uważa, że Barca wyga LM to nie widzę w tym problemu.

0

@Encore Jaki optymizm? Ja tutaj nie mówię o wygrywaniu. Po prostu wolę się skupić na LM i kolejnych meczach (spokojnie możemy liczyć na półfinał, a potem to już wszystko możliwe) niż na białej.

A co ma do tego ostatnie 5 lat? Jak my za tych Koemanów, Setienów czy Xaviego nie potrafiliśmy wyjść z gruby, dostawaliśmy po 8 czy 4 bramek na łeb. Teraz z każdym mocnym rywalem gramy jak równy z równym czy niszczyć Bayern. Kompletnie niw ma sensu tego porównywać. Do tego wszystkiego mamy świetnego trenera. Jedynie kogo możemy się obawiać to The Reds, z każdym innym rywalem jak najbardziej możemy wygrać.

0

@SergioBusquets5 No dobra, ale tak samo nie masz pewności, że jej nie ma. Jak nie mówię, że tak jest, ale spokojnie można by to tuszować wiele lat, nie takie przekręty w wielu sportach bywały. Poza tym jak niby szary człowiek ma mieć te dowody? Jedynie przecieki medialne, a wiesz jak to z tym bywa.

0

@mekston Co z tego, że w pierwszym sezonie? O wiele starszy Lewy w swoim pierwszym sezonie miało chyba 25/27. Potężny Wiking w Anglii wszedł z drzwiami, Kanę tak sam w Niemczech, to dlaczego nie Żółw? Przecież niby najlepszy piłkarz świata. :D

Jak na tak genialnego to średni wynik, nie robi wrażenia. Przed sezonem było gadanie, że będzie strzelał jak głupi. Gotuje coraz mocniej tylko z słabszymi drużynami gdzie ma mnóstwo miejsca. Te jego 15 go to obowiązek. Równie dobrze może to być jego przebłysk w tym słabszym terminarzu.

0

@VegetaPolska Nie zmienia to faktu, że Mbappe musi gonić emeryta (chyba, że już mają tyle samo). Ogólnie słaby poziom strzelecki.

0

@SergioBusquets5 Jakie dyrdymały? Pierwszy przykład c brzegu dwumecz z Bayernem, chcesz mi powiedzieć, że to dyrdymały? W lidze tak samo faulują Kounde jak Rudigera i co karnego ma tylko Real. Oczywiście nie twierdzę , że przez to możemy przegrać mistrza, ale w tej lidze nie jest normalnie. Co z tego, że jesteśmy oskarżeni? To tylko oskarżenie.

0

@Marcelinho99 Nie zmienia to faktu, że sędzia ma wpływ na sytuacje w lidze. Co do korupcji to nigdy nic nie wiadomo i nigdy się tego nie dowiesz, więc gadanie, że korupcji nie ma wcale nie jest takie mądre.

Spokojnie można nadrobić, jeśli wreszcie przełamiemy mecze z słabszymi rywalami (czemu ma tak nie być?) to każdy remis i porażka Białych podłączą nas do tlenu. Re z każdym mocny rywalem ma problem, z takim Atletico i nie tylko spokojnie może zremisować przy naszych wygranych robi się 4 a mamy jeszcze mecz z Realem. Nie jest to łatwa sytuacja i nie jest to beznadziejna sytuacja. Wszystko jest nadal otwarte oczywiście jeśli my się poprawimy, a stać nas na to, bo to tylko kwestia skuteczności, my na prawdę nie gramy źle. I z niczym nie trzeba się pogodzić, nasi piłkarze na pewno będą walczyć.

Z tym Mbappe to nie przeszkadzaj, spójrz ile chłop ma w tych ostatnich meczach miejsca. Oczywiście gra lepiej ale bez przesady.

6

Vallodolid nie dostaję karnego i potem Mendy strzela na 2-0. Takie decyzje w meczu są kluczowe. Niestety u nas działa to w drugą stronę. Tak wiem Barca mogła lepiej punktować. Jeśli ktoś powie, że sędziowanie nie ma wpływa na sytuacje w lidze to jest ślepy i żyje w innym świecie. Wyjebane na tą ligę, dawać LM.

0

@Ivanno To większość może tak robić. Jak jest tak genialny to niech nie bazuję tylko na szybkości. Niech coś pokaże jak nie ma miejsca i obrona ma sporo jakości. "Wszystko zależy od kwestii dobrego podania i wyczucia spalonego" to mogę tak samo napisać. Ferranie.

0

@Gaucho Z leszczami tak będzie. Poza tym ja nie piszę, że nie odzyska, to jest oczywiste, że prędzej czy płóźniej odzyska. Też uważam, że będzie. Czytaj ze zrozumiem jeśli potrafisz.

0

@Azazel_Pazuzu Tej ligi to nie ma sensu grać. Jak nie dają jak dają? :D Real regularnie dostaję. Tak wiem Barca sama zjebała, ale gdyby im tak sędziowano jak nam to mieliby z 5 punktów mniej i to są fakty.

1

Nie podniecajcie się tym powrotem do formy potężnego Żółwia Z nami strzelił gola (gdzie był faul) i z dwa razy nas pokręcił. Real ma teraz moment gdzie ma łatwy terminarz i właśnie teraz Kylian strzelaj jak na zamówienie. Zobaczymy jak będzie wyglądać z mocniejszymi rywalami gdzie jest porządna obrona i mało miejsca.

Jeszcze zaraz dogoni Roberta to już w ogóle wszyscy się zesrają, a porównywanie Lewego z Mbappe to kompletna głupota. Lewy spokojnie mógłby być na emeryturze w jakimś MLS, a 14 goli Mbappe to jego obowiązek, nie jest to jakiś zajebisty wynik. Przed sezonem było gadanie, że będzie strzelałał gol za golem, a nam po 4. Teraz tak samo gadanie, że ludzie śmieli się z żółwia, a co mieli się nim zachwycać.

1

@norbi77 Żałosne. Może ki dobrze, że nasi spieprzyli sobie sytuacje w lidze, bo po co w ogóle walczyć w tym burdelu.

1

Tak wszyscy bekują z City, a na koniec sezonu w lidze będą walczyć o wicemistrzostwo z Arsenalemm no i w LM mają Belgów, których pewnie na luzie pykną, potem jest trochę przerwy i w dalszy etapie forma może przyjść co spokojnie pozwoli powalczyć o półfinał, a potem to wszystko możliwe. Każdy chciałby mieć taki kryzys jak najlepszy trener na świecie.

Udany debiut Marmousha?

1

@LukaszFan On w ogóle grał w tym sezonie od pierwszych minut? Jego większość meczy od początku były tragicznie. Nie miałby szans na takie liczby jak Lewy.

0

@Striker No niestety, ale zawsze takimi wejściami podbije cene.

1

Tak wracając do LM to ostatnie wejścia z ławki Ferrana były mega kluczowe do wygrania, z Dortmundem 2 gole a teraz kapitalne zagranie do Raphinhi. Wejścia niczym Żarłacz Błękitny. ;)

0

Cóż za piękna wiadomość na głównej!

2

@Gronek Nie zmienia to faktu, że od tyło lat jest na topie. Żaden obecnie trener i niewielu w historii nie utrzymało się na topie przez prawie 20 lat praktycznie sezon w sezon. Same seryjne mistrzostwa to już jest top.

0

@Derean Moim zdaniem Real będzie za Bayernem, Aston Villa i Feyenordem lub Lille, czyli 12

0

City i tak wejdzie, wystarczy wygrać z Club Brugge. Ech, a mogą być przynajmniej bez jednego

3

Raczej bardzo małe szanse Realu na top 8. Cztery miejsca już zajęte ((Liverpool, Barcelona, Inter, Arsenal. Kolejne trzy zabierają pewnie Milan, Atletico, wystarczy im remis, a grają z Zagrzeb i Salzburgiem, Leverkusen wystarczy wygrać ze Spartą. Czyli zostanie walka o jedno miejsce.

Teraz przed Realem jest sporo drużyn:

Atalanta (wystarczy remis z Barceloną, bo ma znacznie lepszy bilans od Realu)
Aston Villa (teraz mają Celtic u siebie, łatwo nie będzie, ale raczej wygrają)
Lille gra z Feyenordem (wystarczy, że nie będzie remisu, a któraś z tych ekip będzie miała więcej punktów od Realu)
Bayern (jest przed Realem, a mają lepszy bilans, na koniec grają ze Slovanem, pewnie strzelą z 5)
Dortmund (tak samo jak Bayern mają tyle samo pkt i lepszy bilans, na koniec grają z Szachtarem)
Monaco i Brest pewnie będą niżej (wątpię, że Monaco wggra z Innterem, a Brest zremisuję z Realem)

Ogólnie fajna Ósemka może być:
Liverpool, Barcelona, Inter, Arsenal, Atletico, Milan, Leverkusen, Atalanta/Aston Villa/Lille/Feyenoord.

0

Arsenal jeden celny strzał. :D No to fajnie kupon się zaczyna..

Wow już 2! Dobra jeszcze jeden i wracamy do gry!

1

Według Was w 94 minucie był faiul de Jonga i słuszna żółta kartka? Jak dla mnie mega czysty wślizg. Ale w sumie wyszło dla nas bardzo spoko, bo po tym wolnym i dośrodkowaniu poszła kontra i gol Raphinhi, bez tego wolnego byłby remis. ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?