@Messibestplayerintheworld Ja jestem mega nakręcony na półfinał. Jeśli tego nie będzie to będę wściekły i zawiedziony. Jeśli będzie półfinał, to dalej wszystko jest możliwe, a jak będzie finał, to spokojnie Trafiamy na jakiś Inter, City czy Real i może to wygrać. możemy wygrać. Z reszt już teraz jesteśmy jednym z faworytów i to jest fakt. Nawet jeśli ktoś uważa, że Barca wyga LM to nie widzę w tym problemu.
@Encore Jaki optymizm? Ja tutaj nie mówię o wygrywaniu. Po prostu wolę się skupić na LM i kolejnych meczach (spokojnie możemy liczyć na półfinał, a potem to już wszystko możliwe) niż na białej.
A co ma do tego ostatnie 5 lat? Jak my za tych Koemanów, Setienów czy Xaviego nie potrafiliśmy wyjść z gruby, dostawaliśmy po 8 czy 4 bramek na łeb. Teraz z każdym mocnym rywalem gramy jak równy z równym czy niszczyć Bayern. Kompletnie niw ma sensu tego porównywać. Do tego wszystkiego mamy świetnego trenera. Jedynie kogo możemy się obawiać to The Reds, z każdym innym rywalem jak najbardziej możemy wygrać.
@SergioBusquets5 No dobra, ale tak samo nie masz pewności, że jej nie ma. Jak nie mówię, że tak jest, ale spokojnie można by to tuszować wiele lat, nie takie przekręty w wielu sportach bywały. Poza tym jak niby szary człowiek ma mieć te dowody? Jedynie przecieki medialne, a wiesz jak to z tym bywa.
@mekston Co z tego, że w pierwszym sezonie? O wiele starszy Lewy w swoim pierwszym sezonie miało chyba 25/27. Potężny Wiking w Anglii wszedł z drzwiami, Kanę tak sam w Niemczech, to dlaczego nie Żółw? Przecież niby najlepszy piłkarz świata. :D
Jak na tak genialnego to średni wynik, nie robi wrażenia. Przed sezonem było gadanie, że będzie strzelał jak głupi. Gotuje coraz mocniej tylko z słabszymi drużynami gdzie ma mnóstwo miejsca. Te jego 15 go to obowiązek. Równie dobrze może to być jego przebłysk w tym słabszym terminarzu.
@SergioBusquets5 Jakie dyrdymały? Pierwszy przykład c brzegu dwumecz z Bayernem, chcesz mi powiedzieć, że to dyrdymały? W lidze tak samo faulują Kounde jak Rudigera i co karnego ma tylko Real. Oczywiście nie twierdzę , że przez to możemy przegrać mistrza, ale w tej lidze nie jest normalnie. Co z tego, że jesteśmy oskarżeni? To tylko oskarżenie.
@Marcelinho99 Nie zmienia to faktu, że sędzia ma wpływ na sytuacje w lidze. Co do korupcji to nigdy nic nie wiadomo i nigdy się tego nie dowiesz, więc gadanie, że korupcji nie ma wcale nie jest takie mądre.
Spokojnie można nadrobić, jeśli wreszcie przełamiemy mecze z słabszymi rywalami (czemu ma tak nie być?) to każdy remis i porażka Białych podłączą nas do tlenu. Re z każdym mocny rywalem ma problem, z takim Atletico i nie tylko spokojnie może zremisować przy naszych wygranych robi się 4 a mamy jeszcze mecz z Realem. Nie jest to łatwa sytuacja i nie jest to beznadziejna sytuacja. Wszystko jest nadal otwarte oczywiście jeśli my się poprawimy, a stać nas na to, bo to tylko kwestia skuteczności, my na prawdę nie gramy źle. I z niczym nie trzeba się pogodzić, nasi piłkarze na pewno będą walczyć.
Z tym Mbappe to nie przeszkadzaj, spójrz ile chłop ma w tych ostatnich meczach miejsca. Oczywiście gra lepiej ale bez przesady.
Vallodolid nie dostaję karnego i potem Mendy strzela na 2-0. Takie decyzje w meczu są kluczowe. Niestety u nas działa to w drugą stronę. Tak wiem Barca mogła lepiej punktować. Jeśli ktoś powie, że sędziowanie nie ma wpływa na sytuacje w lidze to jest ślepy i żyje w innym świecie. Wyjebane na tą ligę, dawać LM.
@Ivanno To większość może tak robić. Jak jest tak genialny to niech nie bazuję tylko na szybkości. Niech coś pokaże jak nie ma miejsca i obrona ma sporo jakości. "Wszystko zależy od kwestii dobrego podania i wyczucia spalonego" to mogę tak samo napisać. Ferranie.
@Gaucho Z leszczami tak będzie. Poza tym ja nie piszę, że nie odzyska, to jest oczywiste, że prędzej czy płóźniej odzyska. Też uważam, że będzie. Czytaj ze zrozumiem jeśli potrafisz.
@Azazel_Pazuzu Tej ligi to nie ma sensu grać. Jak nie dają jak dają? :D Real regularnie dostaję. Tak wiem Barca sama zjebała, ale gdyby im tak sędziowano jak nam to mieliby z 5 punktów mniej i to są fakty.
Nie podniecajcie się tym powrotem do formy potężnego Żółwia Z nami strzelił gola (gdzie był faul) i z dwa razy nas pokręcił. Real ma teraz moment gdzie ma łatwy terminarz i właśnie teraz Kylian strzelaj jak na zamówienie. Zobaczymy jak będzie wyglądać z mocniejszymi rywalami gdzie jest porządna obrona i mało miejsca.
Jeszcze zaraz dogoni Roberta to już w ogóle wszyscy się zesrają, a porównywanie Lewego z Mbappe to kompletna głupota. Lewy spokojnie mógłby być na emeryturze w jakimś MLS, a 14 goli Mbappe to jego obowiązek, nie jest to jakiś zajebisty wynik. Przed sezonem było gadanie, że będzie strzelałał gol za golem, a nam po 4. Teraz tak samo gadanie, że ludzie śmieli się z żółwia, a co mieli się nim zachwycać.
Tak wszyscy bekują z City, a na koniec sezonu w lidze będą walczyć o wicemistrzostwo z Arsenalemm no i w LM mają Belgów, których pewnie na luzie pykną, potem jest trochę przerwy i w dalszy etapie forma może przyjść co spokojnie pozwoli powalczyć o półfinał, a potem to wszystko możliwe. Każdy chciałby mieć taki kryzys jak najlepszy trener na świecie.
@LukaszFan On w ogóle grał w tym sezonie od pierwszych minut? Jego większość meczy od początku były tragicznie. Nie miałby szans na takie liczby jak Lewy.
Tak wracając do LM to ostatnie wejścia z ławki Ferrana były mega kluczowe do wygrania, z Dortmundem 2 gole a teraz kapitalne zagranie do Raphinhi. Wejścia niczym Żarłacz Błękitny. ;)
@Gronek Nie zmienia to faktu, że od tyło lat jest na topie. Żaden obecnie trener i niewielu w historii nie utrzymało się na topie przez prawie 20 lat praktycznie sezon w sezon. Same seryjne mistrzostwa to już jest top.
Raczej bardzo małe szanse Realu na top 8. Cztery miejsca już zajęte ((Liverpool, Barcelona, Inter, Arsenal. Kolejne trzy zabierają pewnie Milan, Atletico, wystarczy im remis, a grają z Zagrzeb i Salzburgiem, Leverkusen wystarczy wygrać ze Spartą. Czyli zostanie walka o jedno miejsce.
Teraz przed Realem jest sporo drużyn:
Atalanta (wystarczy remis z Barceloną, bo ma znacznie lepszy bilans od Realu) Aston Villa (teraz mają Celtic u siebie, łatwo nie będzie, ale raczej wygrają) Lille gra z Feyenordem (wystarczy, że nie będzie remisu, a któraś z tych ekip będzie miała więcej punktów od Realu) Bayern (jest przed Realem, a mają lepszy bilans, na koniec grają ze Slovanem, pewnie strzelą z 5) Dortmund (tak samo jak Bayern mają tyle samo pkt i lepszy bilans, na koniec grają z Szachtarem) Monaco i Brest pewnie będą niżej (wątpię, że Monaco wggra z Innterem, a Brest zremisuję z Realem)
Według Was w 94 minucie był faiul de Jonga i słuszna żółta kartka? Jak dla mnie mega czysty wślizg. Ale w sumie wyszło dla nas bardzo spoko, bo po tym wolnym i dośrodkowaniu poszła kontra i gol Raphinhi, bez tego wolnego byłby remis. ;p
0
Papa Kylian! Piękne wykończenie! Jeszcze dwie Robercik.
5
Ale przeżywajcie tą straconą bramkę bardziej niż te 5 strzelonych. :D
1
Sprzedać i tak się nie nadaje. Niestety tutaj jak ktoś straci formę to jest wywalany i pogólni2 beka. Dzisiaj Ferminator robi 4 gole!
0
@Bajson Na szczęście Flick jak debil nie poleci z tym do mikrołonu.
6
@norbi77 Już co mecz zabawa. :D
1
Był ktoś na "Nosferatu"? Mam nadzieję, że mocna petarda!
0
@Messibestplayerintheworld Ja jestem mega nakręcony na półfinał. Jeśli tego nie będzie to będę wściekły i zawiedziony. Jeśli będzie półfinał, to dalej wszystko jest możliwe, a jak będzie finał, to spokojnie Trafiamy na jakiś Inter, City czy Real i może to wygrać. możemy wygrać. Z reszt już teraz jesteśmy jednym z faworytów i to jest fakt. Nawet jeśli ktoś uważa, że Barca wyga LM to nie widzę w tym problemu.
0
@Encore Jaki optymizm? Ja tutaj nie mówię o wygrywaniu. Po prostu wolę się skupić na LM i kolejnych meczach (spokojnie możemy liczyć na półfinał, a potem to już wszystko możliwe) niż na białej.
A co ma do tego ostatnie 5 lat? Jak my za tych Koemanów, Setienów czy Xaviego nie potrafiliśmy wyjść z gruby, dostawaliśmy po 8 czy 4 bramek na łeb. Teraz z każdym mocnym rywalem gramy jak równy z równym czy niszczyć Bayern. Kompletnie niw ma sensu tego porównywać. Do tego wszystkiego mamy świetnego trenera. Jedynie kogo możemy się obawiać to The Reds, z każdym innym rywalem jak najbardziej możemy wygrać.
0
@SergioBusquets5 No dobra, ale tak samo nie masz pewności, że jej nie ma. Jak nie mówię, że tak jest, ale spokojnie można by to tuszować wiele lat, nie takie przekręty w wielu sportach bywały. Poza tym jak niby szary człowiek ma mieć te dowody? Jedynie przecieki medialne, a wiesz jak to z tym bywa.
0
@mekston Co z tego, że w pierwszym sezonie? O wiele starszy Lewy w swoim pierwszym sezonie miało chyba 25/27. Potężny Wiking w Anglii wszedł z drzwiami, Kanę tak sam w Niemczech, to dlaczego nie Żółw? Przecież niby najlepszy piłkarz świata. :D
Jak na tak genialnego to średni wynik, nie robi wrażenia. Przed sezonem było gadanie, że będzie strzelał jak głupi. Gotuje coraz mocniej tylko z słabszymi drużynami gdzie ma mnóstwo miejsca. Te jego 15 go to obowiązek. Równie dobrze może to być jego przebłysk w tym słabszym terminarzu.
0
@VegetaPolska Nie zmienia to faktu, że Mbappe musi gonić emeryta (chyba, że już mają tyle samo). Ogólnie słaby poziom strzelecki.
0
@SergioBusquets5 Jakie dyrdymały? Pierwszy przykład c brzegu dwumecz z Bayernem, chcesz mi powiedzieć, że to dyrdymały? W lidze tak samo faulują Kounde jak Rudigera i co karnego ma tylko Real. Oczywiście nie twierdzę , że przez to możemy przegrać mistrza, ale w tej lidze nie jest normalnie. Co z tego, że jesteśmy oskarżeni? To tylko oskarżenie.
0
@Marcelinho99 Nie zmienia to faktu, że sędzia ma wpływ na sytuacje w lidze. Co do korupcji to nigdy nic nie wiadomo i nigdy się tego nie dowiesz, więc gadanie, że korupcji nie ma wcale nie jest takie mądre.
Spokojnie można nadrobić, jeśli wreszcie przełamiemy mecze z słabszymi rywalami (czemu ma tak nie być?) to każdy remis i porażka Białych podłączą nas do tlenu. Re z każdym mocny rywalem ma problem, z takim Atletico i nie tylko spokojnie może zremisować przy naszych wygranych robi się 4 a mamy jeszcze mecz z Realem. Nie jest to łatwa sytuacja i nie jest to beznadziejna sytuacja. Wszystko jest nadal otwarte oczywiście jeśli my się poprawimy, a stać nas na to, bo to tylko kwestia skuteczności, my na prawdę nie gramy źle. I z niczym nie trzeba się pogodzić, nasi piłkarze na pewno będą walczyć.
Z tym Mbappe to nie przeszkadzaj, spójrz ile chłop ma w tych ostatnich meczach miejsca. Oczywiście gra lepiej ale bez przesady.
6
Vallodolid nie dostaję karnego i potem Mendy strzela na 2-0. Takie decyzje w meczu są kluczowe. Niestety u nas działa to w drugą stronę. Tak wiem Barca mogła lepiej punktować. Jeśli ktoś powie, że sędziowanie nie ma wpływa na sytuacje w lidze to jest ślepy i żyje w innym świecie. Wyjebane na tą ligę, dawać LM.
0
@Ivanno To większość może tak robić. Jak jest tak genialny to niech nie bazuję tylko na szybkości. Niech coś pokaże jak nie ma miejsca i obrona ma sporo jakości. "Wszystko zależy od kwestii dobrego podania i wyczucia spalonego" to mogę tak samo napisać. Ferranie.
0
@Gaucho Z leszczami tak będzie. Poza tym ja nie piszę, że nie odzyska, to jest oczywiste, że prędzej czy płóźniej odzyska. Też uważam, że będzie. Czytaj ze zrozumiem jeśli potrafisz.
0
@Azazel_Pazuzu Tej ligi to nie ma sensu grać. Jak nie dają jak dają? :D Real regularnie dostaję. Tak wiem Barca sama zjebała, ale gdyby im tak sędziowano jak nam to mieliby z 5 punktów mniej i to są fakty.
1
Nie podniecajcie się tym powrotem do formy potężnego Żółwia Z nami strzelił gola (gdzie był faul) i z dwa razy nas pokręcił. Real ma teraz moment gdzie ma łatwy terminarz i właśnie teraz Kylian strzelaj jak na zamówienie. Zobaczymy jak będzie wyglądać z mocniejszymi rywalami gdzie jest porządna obrona i mało miejsca.
Jeszcze zaraz dogoni Roberta to już w ogóle wszyscy się zesrają, a porównywanie Lewego z Mbappe to kompletna głupota. Lewy spokojnie mógłby być na emeryturze w jakimś MLS, a 14 goli Mbappe to jego obowiązek, nie jest to jakiś zajebisty wynik. Przed sezonem było gadanie, że będzie strzelałał gol za golem, a nam po 4. Teraz tak samo gadanie, że ludzie śmieli się z żółwia, a co mieli się nim zachwycać.
1
@norbi77 Żałosne. Może ki dobrze, że nasi spieprzyli sobie sytuacje w lidze, bo po co w ogóle walczyć w tym burdelu.
1
Tak wszyscy bekują z City, a na koniec sezonu w lidze będą walczyć o wicemistrzostwo z Arsenalemm no i w LM mają Belgów, których pewnie na luzie pykną, potem jest trochę przerwy i w dalszy etapie forma może przyjść co spokojnie pozwoli powalczyć o półfinał, a potem to wszystko możliwe. Każdy chciałby mieć taki kryzys jak najlepszy trener na świecie.
Udany debiut Marmousha?
1
@LukaszFan On w ogóle grał w tym sezonie od pierwszych minut? Jego większość meczy od początku były tragicznie. Nie miałby szans na takie liczby jak Lewy.
0
@Striker No niestety, ale zawsze takimi wejściami podbije cene.
1
Tak wracając do LM to ostatnie wejścia z ławki Ferrana były mega kluczowe do wygrania, z Dortmundem 2 gole a teraz kapitalne zagranie do Raphinhi. Wejścia niczym Żarłacz Błękitny. ;)
0
Cóż za piękna wiadomość na głównej!
2
@Gronek Nie zmienia to faktu, że od tyło lat jest na topie. Żaden obecnie trener i niewielu w historii nie utrzymało się na topie przez prawie 20 lat praktycznie sezon w sezon. Same seryjne mistrzostwa to już jest top.
0
@Derean Moim zdaniem Real będzie za Bayernem, Aston Villa i Feyenordem lub Lille, czyli 12
0
City i tak wejdzie, wystarczy wygrać z Club Brugge. Ech, a mogą być przynajmniej bez jednego
3
Raczej bardzo małe szanse Realu na top 8. Cztery miejsca już zajęte ((Liverpool, Barcelona, Inter, Arsenal. Kolejne trzy zabierają pewnie Milan, Atletico, wystarczy im remis, a grają z Zagrzeb i Salzburgiem, Leverkusen wystarczy wygrać ze Spartą. Czyli zostanie walka o jedno miejsce.
Teraz przed Realem jest sporo drużyn:
Atalanta (wystarczy remis z Barceloną, bo ma znacznie lepszy bilans od Realu)
Aston Villa (teraz mają Celtic u siebie, łatwo nie będzie, ale raczej wygrają)
Lille gra z Feyenordem (wystarczy, że nie będzie remisu, a któraś z tych ekip będzie miała więcej punktów od Realu)
Bayern (jest przed Realem, a mają lepszy bilans, na koniec grają ze Slovanem, pewnie strzelą z 5)
Dortmund (tak samo jak Bayern mają tyle samo pkt i lepszy bilans, na koniec grają z Szachtarem)
Monaco i Brest pewnie będą niżej (wątpię, że Monaco wggra z Innterem, a Brest zremisuję z Realem)
Ogólnie fajna Ósemka może być:
Liverpool, Barcelona, Inter, Arsenal, Atletico, Milan, Leverkusen, Atalanta/Aston Villa/Lille/Feyenoord.
0
Arsenal jeden celny strzał. :D No to fajnie kupon się zaczyna..
Wow już 2! Dobra jeszcze jeden i wracamy do gry!
1
Według Was w 94 minucie był faiul de Jonga i słuszna żółta kartka? Jak dla mnie mega czysty wślizg. Ale w sumie wyszło dla nas bardzo spoko, bo po tym wolnym i dośrodkowaniu poszła kontra i gol Raphinhi, bez tego wolnego byłby remis. ;p