0

Ciekawego co teraz sędzia wymyśli.

0

Rozumiem, że już wszystko pozamiatane i już się nic nie zmieni?

0

@KrwawiaceoczyVEB Ale masz na myśli jutrzejszy mecz czy ogólnie?

0

Czyli nasze opcje w ataku to tylko Ferrann i Fati? Nikt z Barcy B nie może grać?

0

@damian16161212 Dlaczego rozczarowanie? Od strony zarządzanie wiadomo dramat, ale pod względem gry i wyników (nie mówię., że wszystkie) jest bardzo ok. Nadal walczymy na wszystkich frontach. Jak tam dalej mega czekam na kolejne mecze, mecz z Atletico pokazał, że możemy grać świetnie. Znów z każdym mocnym rywalem granmy jak równy z równym Jestem też ciekaw dalszej pracy Flicka. Oczywiście każdy widzi to inaczej.

Przykro, że ośmieszają ten klub i nie tylko, ale na razie do końca sezonu skupiam się tylko na meczach, nie mam dam sobie zabrać tego, że znów wróciła radość z samego oglądania. To czy będę rozczarowany zobaczę na koniec sezonu.

0

@esem91 On ma tu konto?

0

@DonCarletto Dla kibica Realu wiadomo, że jest.

0

@DonCarletto Nie, nie jest.

0

@Reviven Nie, chciał zostać w Bilbao, niby dlaczego tak miało nie być?

0

@tbas Niby dlaczego miałby wystawić pierwszy garnitur? Masz takie przypuszczenia, bo wspomniał o Szczęsnym? Bo po czym innym to twoje "nie zdziwię"?

0

@Kesniak Jednak tępy. Z jakiego wzoru obliczyłeś, że mój komentarz oznacza, że jestem po stronie Laporty buaha. Tak jest jak nie wie się co odpisać. "zamknij ryj" chyba 2 klasa lub przedszkole. Kompromituj się dalej.

1

@betonito Olmo średniej klasy hah. Gościu potrafi wnieść doi pomocy mnóstwo kreatywności i dynamiki, dawno nie mieliśmy takiego pomocnika, który miał te 2 cechy, to jeden z niewielu zawodników z naszej kadry., który potrafi robić różnice. Zagrał na razie z 15 spotkań, a już go oceniasz, że błysnął tylko na na Euro i ogólnie nie spłaci się. Równie dobrze może być świetnym wzmocnieniem jak i słabym. Piszesz tak, bo w ost spotkaniach zagrał słabo. W pierwszych spotkaniach w tym z Realem pokazywał na co go stać, to jakie dawał podanie to głowa mała.

Olmo średniej klasy? Jakiś argument? Bo tylko napisałeś, że jest średni i wspomniałeś o jego problemach kontuzjami.

Co do kontuzji to ja wiem, że może być z tym wielki problem, ale jak na razie opuścił tylko 6 spotkań na 25, taki Vini upuścił 5. No ale wiadomo, Ty już wiesz, że będzie ciągle kontuzjowany. Czas pokaże jak to będzie z jego urazami, jeśli w ogóle Gruby ogarnie rejestrację. Jak opuści 10-15 meczy to tragedii nie będzie.

0

@Kismeth Bo ty to jesteś bystry. Ekspert i znawca. :D

2

@macio_944 "Duchy Inisherin (2022). Ależ to jest złoto!

0

@Filipem Przypominam, że z Atletico zagraliśmy świetny mecz. Piszesz tak jakby było bardziej realne porażki i remisy niż wygrane z Getafe i Valenvią. Niby dlaczego? Równie dobrze możemy popatrzeć na wynik z Mallorcą i tak samo rozjechać Valencie. Tutaj trzeba poprawić tylko skuteczność, a jak to poprawimy to może wszystkie mecze wygrać. Rozumień jakbyśmy grali totalny piach i akcji nie mogli skleić to można by widzieć te czarne scenariusze bardziej realnie, ale my w tych kolejnych meczach może równie dobrze wygrać 4-0 jak i zremisować czy przegrać.

0

@Filipem Po co ttak zakładać?

3

@Commando On już wiedział.

4

Szkoda, że te wszystkie fajerwerki to nie z powodu dymisji Laporty :(

1

@DonCarletto Ba wakacje, spełnione marzenia i jeszcze pensja. ;)

0

@J4no Barcelonie to niech się udaję. :) Może najlepiej byłoby żeby zarząd dalej się tak kompromitował to szybciej poleci. Ale wiadomo nie ma co się nakręcać, Barcelona to tylko dodatek w życiu, najważniejsze żeby w życiu się układało.

0

@BARCA1899Messi Albo kończymy 2024. :D

0

@PatrychoO No cyrk na kółkach!

0

@MesQueUnClub96 Jeśli odejście Grubego kosztowałoby te 60 mln to wchodzę w to. Ale raczej się w to nie łudzę. Masakra na jakich ludzi trafią ten piękny klub..

0

@BARCA1899Messi No to się nie doczekasz, ;)

0

@abram3k Jakiś argument?

0

@BarcaKings965212 Co ty masz do klubu? Dziadowski to jest zarząd imbecyli.

0

J3bać ten zarząd. Mimo wszystko trzeba grać. Mam nadzieję, że przynajmniej na osłodę wrócimy w znacznie lepszej formie. Vamos! Najbardziej szkoda Flicka. Wyjebisty skład do rotacji. Lewy, Raphinha, Ferran Fati i trzeba czekać na Yamala. :D

0

@TheKlucha Nie można wyrazić swojego zdania. Jeśli ktoś chcę i mu się podoba to ja to rozumiem.

0

@TheKlucha Szkoda czsu na ten śmieszny kanał.

0

Ja w ogóle nie wiem po co czytać te wypociny dziennikarzy, i tak nie wiemy jak jest naprawdę. A niech się bawią w tą rejestracje. Ja tam czekam na kolejne mecze, i tak przy Laporcie cyrk nadal będzie trwać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?