@daniel32778 Właśnie dla tego hakm my go nie zdobędziemy a Real to kompletnie mam do gdzieś, niech się nażrą tą obrzydliwą, wkurza tylko fakt, że my im go dajemy.
@analitykTaktyki A pieprzyć tą ligę, i tak walka nie jest sprawiedliwa. Przynajmniej z mocnymi walczymy i w LM czeka nas wiele emocji. Rok temu przy takiej sytuacji miałbymbym wywalone na dalsze granie.
@Encore Ni dobra, ale tu chodzi o to, że zamiast 5 będzie 7. Nie wiesz jak różnica będzie na koniec, braknie nam tych dwóch punktów i już można mówić, że decyzje sędziego mają wpływ na mistrza. Co z tego, że Rea, punktuje lepiej ze słabiakami? Nam kradną punkty, a Realowi prezentują. Dzisiejszy brak karnego czy zabranie nam gola Siociedad może nas kosztować mistrza tak jak nasze straty punktowe.
Według mnie ostatnia szans na jakieś szanse na walkę o mistrza to wygrana lub remis Atletico z Realem i nasza wygrana w najbliższych 3 kolejkach z Valencią, Alaves i chyba Valadollid. Ciężko mi wierzyć w mistrza, ale ja jeszcze ostatecznie nie skreślam. Jeśli jednak tak do 28/30 kolejki nadali będzie -7, to za cholerę Real tego nie odda.
Nie wiem jak Wy, ale tak ogólnie co do prawdopodobnego braku mistrza, to jakość szczególnie mnie to nie "boli" czy frustruję, bo przed sezonem taki scenariusz brałem pod uwagę, do tego walka o mistrza jest kurewsko niesprawiedliwa. Jak mamy uczciwie walczyć jak Real za taki faul na Kounde dostaje z marszu karnego, a Barca nie? Mówcie ci chcecie, ale takie decyzje są istotne. Bardziej mnie wkurwia nie to, że mistrza może nie być tylko to, że my go oddamy na tacy tym białym mendą. No cóż trzeba będzie się z tym pogodzić podnieć głowę do góry i zapieprzać za rok od nowa z tymi pojebanymi sędziami.
Dla mnie już teraz wielkim sukcesem jest sam zrobiony wielki postęp Barcy poprzez wspaniałą pracę Hansiego. Nieraz na zbudowanie czegoś wielkiego potrzeba więcęj czasu, a Flick musi go dostać, a jeśli dostanie to jak najbardziej może stworzyć coś wielkiego, choć kto wie może już w tym sezonie (średnio wiedzę Barce z LM, no ale szansa nadal jest). Dokładając do tego SPH, PH i półfinał LM a nawet finał (szansa węd według mnie jest) to sezon nie będzie zły. Na prawdę docenimy już teraz ten sezon, bo pierwsze fundamenty pięknie budują się na solidnym niemieckim materiałem. Wielkim niesmakiem będzie tylko to oddanie mistrzostwa Realowi na tacy.
Nadal nie mogę się doczekać kolejnych meczów, może to mała rzecz, ale rzecz która wiele dla mnie znaczy. Barca znów w jakimś większym daję mi wiele siły do walki z chorobą. Na coś więcej przyjdzie jeszcze czas. Visca el Barca!
Kounde tyle minut w nogach, a fizycznie wygląda jak cyborg! Idealny przykład na to jak Barca jest świetnie przygotowana do sezonu. Gdyby tak doznał kontuzji to bym się załamał. W ostatnich meczach gra niczym Alves, choć różnica jest taka, żeb lepiej broni niż Brazylijczyk.
Wiadomo odpadka Realu byłaby przyjemna, ale sprawienie im kolejnego wpierdolu będzie o wiele bardziej przyjemniejsze. Do tego Carloz zostaje, ale przy odpadnięciu mógłby polecieć. Dawać mnie ich! Może ma nich trafić w ćwierćfinale?
@macio_944 Cholernie mi smutno! Nie ma już Davida Bowiego a teraz i Lyncha. ;( "Lost Highway", "Mulholland Drive", "Twin Peaks" arcydzieła! Poza tym "Człowiek słoń", "Prosta Historia".
0
@daniel32778 Właśnie dla tego hakm my go nie zdobędziemy a Real to kompletnie mam do gdzieś, niech się nażrą tą obrzydliwą, wkurza tylko fakt, że my im go dajemy.
0
@abram3k Zobaczymy jakie to będzie miało znaxzenie. Tak wiem zaraz napiszesz, że Real mistrzem, ale zobaczymy w 38 kolejce.
0
@analitykTaktyki A pieprzyć tą ligę, i tak walka nie jest sprawiedliwa. Przynajmniej z mocnymi walczymy i w LM czeka nas wiele emocji. Rok temu przy takiej sytuacji miałbymbym wywalone na dalsze granie.
2
@Encore Ni dobra, ale tu chodzi o to, że zamiast 5 będzie 7. Nie wiesz jak różnica będzie na koniec, braknie nam tych dwóch punktów i już można mówić, że decyzje sędziego mają wpływ na mistrza. Co z tego, że Rea, punktuje lepiej ze słabiakami? Nam kradną punkty, a Realowi prezentują. Dzisiejszy brak karnego czy zabranie nam gola Siociedad może nas kosztować mistrza tak jak nasze straty punktowe.
4
Według mnie ostatnia szans na jakieś szanse na walkę o mistrza to wygrana lub remis Atletico z Realem i nasza wygrana w najbliższych 3 kolejkach z Valencią, Alaves i chyba Valadollid. Ciężko mi wierzyć w mistrza, ale ja jeszcze ostatecznie nie skreślam. Jeśli jednak tak do 28/30 kolejki nadali będzie -7, to za cholerę Real tego nie odda.
Nie wiem jak Wy, ale tak ogólnie co do prawdopodobnego braku mistrza, to jakość szczególnie mnie to nie "boli" czy frustruję, bo przed sezonem taki scenariusz brałem pod uwagę, do tego walka o mistrza jest kurewsko niesprawiedliwa. Jak mamy uczciwie walczyć jak Real za taki faul na Kounde dostaje z marszu karnego, a Barca nie? Mówcie ci chcecie, ale takie decyzje są istotne. Bardziej mnie wkurwia nie to, że mistrza może nie być tylko to, że my go oddamy na tacy tym białym mendą. No cóż trzeba będzie się z tym pogodzić podnieć głowę do góry i zapieprzać za rok od nowa z tymi pojebanymi sędziami.
Dla mnie już teraz wielkim sukcesem jest sam zrobiony wielki postęp Barcy poprzez wspaniałą pracę Hansiego. Nieraz na zbudowanie czegoś wielkiego potrzeba więcęj czasu, a Flick musi go dostać, a jeśli dostanie to jak najbardziej może stworzyć coś wielkiego, choć kto wie może już w tym sezonie (średnio wiedzę Barce z LM, no ale szansa nadal jest). Dokładając do tego SPH, PH i półfinał LM a nawet finał (szansa węd według mnie jest) to sezon nie będzie zły. Na prawdę docenimy już teraz ten sezon, bo pierwsze fundamenty pięknie budują się na solidnym niemieckim materiałem. Wielkim niesmakiem będzie tylko to oddanie mistrzostwa Realowi na tacy.
Nadal nie mogę się doczekać kolejnych meczów, może to mała rzecz, ale rzecz która wiele dla mnie znaczy. Barca znów w jakimś większym daję mi wiele siły do walki z chorobą. Na coś więcej przyjdzie jeszcze czas. Visca el Barca!
0
@jacobFCB Zobaczymy ile bedxzie w 30, jak nadal 7 to po zabawie.
0
@Arden Jakie zero chatrakteru, od 88 min były przepychanki, od tworzyliśmy akcje za akcją.
3
Niestety po mistrzostwie. Ja pieprze ruchamy Rral a jutro -7.
4
Mieliśmy 3 setki na gole, a tutaj gadanie, źe atak nie działa, nie potrafimy przebić tego gównianego muru. Potrzebny jest dynamiczny Olmo.
0
Aha, my już nie wygramy. Vamos!
0
@SinMistico To nie buło łatwe do złapania.
2
Ale farcarze, taka piękna interwencja Peny.
2
Ale to Getafe jest chu.. oni nie potrafią grać w piłkę.
1
Kounde tyle minut w nogach, a fizycznie wygląda jak cyborg! Idealny przykład na to jak Barca jest świetnie przygotowana do sezonu. Gdyby tak doznał kontuzji to bym się załamał. W ostatnich meczach gra niczym Alves, choć różnica jest taka, żeb lepiej broni niż Brazylijczyk.
1
Brawo Kundel! Balde ładnie poszedł. Dawać 2 i klepiemy ich z kontry.
1
Mam nadzieję, że jutro Getafe dostanie mocno po pysku.
12
https://pbs.twimg.com/media/GhccqC9WYAAch8u?format=jpg&name=medium
Mafia Blanca
1
Wiadomo odpadka Realu byłaby przyjemna, ale sprawienie im kolejnego wpierdolu będzie o wiele bardziej przyjemniejsze. Do tego Carloz zostaje, ale przy odpadnięciu mógłby polecieć. Dawać mnie ich! Może ma nich trafić w ćwierćfinale?
2
Szkoda Celty, ale my ich znów wyjaśnimy. Fajnie byłoby im wklepać kolejną 5
0
Real nie róbcie jaj, jak chcę kolejnego treningu Barcy. ;p
0
@blakkudium Raczej upadek trenerski.
0
Alonso! Ale frajesrstwo Madrytu!
2
@macio_944 Cholernie mi smutno! Nie ma już Davida Bowiego a teraz i Lyncha. ;( "Lost Highway", "Mulholland Drive", "Twin Peaks" arcydzieła! Poza tym "Człowiek słoń", "Prosta Historia".
0
Real, to mógłby dziś dalej awansować. Chętnie bym zobaczył np. finał Barcy z Realem. w PH.
0
Alle ta fura Hansiego zapierdala! Lecimy 5! Vamos!
0
Jeśli mamy celny strzał Musiały to jeśli nie wejdzie na boisko typ będzie przegrany?
0
Kurczę mógłby dzisiaj Pawełek dostać trochę więcej minut od Hansiego.
0
@Herato No chyba zwariował2ś.
0
@Ziemny Bo był słuszmie porównywany. Teraz porównywanie było niesprawiedliwe.
1
@Tabaluga37 Też tak uważam. ;)