0

AS Monaco ma bardzo korzystny rezultat, oby Glik zagrał w LM. /Szkoda, że akurat trafili na jeden z moich ulubionych hiszpańskich ekip, ale i tak wolę rodak.

0

Ale Legia jet żenująca, pewnie jak wejd do LM, będą chłopce do bicia.

1

Też się tego obawiam, jest bardziej stabilny niż Niemiec.

0

Na ;pewno jest na poziomie Bravo. Pamiętam jak wielokrotnie grał mecze życia z Barcą czy Realem. Bardzo lubię Bravo, cholernie mi szkoda jego odejścia, ale lepiej, że opuszcza nas Claudio niż utalentowany Marc z przyszłością.

0

Całkiem ciekawa opcja/.

0

Kurczę oby go Nam nie sprzątnęli z przed nosa. Ale się porobiło z Bravo.

0

Zdecydowanie wolę Diego Alvesa.

0

Cholernie szkoda, że Bravo odchodzi.

0

Mnie porażka Nadala cieszy, nigdy za nim nie przepadałem. Fajnie, że Andy Murray zdobył złoto.

0

Miałbym tak samo, liczę na to, że nie pójdzie śladami Xaviego i zakończy karierę w barwach bordowo-granatowych.

Żeby nie było Xavi swoim wyborem nie stracił u mnie podziwu i szacunku.

0

Teraz nie wypada przegapić ani jednego meczu Iniesty i delektować się jego magią. Ależ w przyszłości będzie się dziwnie patrzeć na pomoc Barcy bez Iniesty i Xaviego.

0

Bardzo dobrze mówi, trzeba do rewanżu podejść z zimną głową.

2

Oby nie Rakitic podczas meczu pracuje jak wół i jest niezbędny w układance Enrique, choć nie powiem Suarez ma warunki na świetnego piłkarza i być może w miarę godnie kiedyś zastąpi Iniestę, ależ mamy bogactwo w pomocy!

0

Bardzo mnie cieszy, że Enrique ma do dyspozycji Denisa.

0

Vidal nie będzie mieć łatwo.

33

Takich trenerów ja cenię, potrafi uznać wyższość przeciwnika. Oj Sampaoli będzie mieć twardy orzech do zgryzienia, na pewno Sevilla ma potencjał.

1

Wynik jest świetny, ale trzeba zachować koncentracje, jeśli Sevilla szybko strzeli gola w co wątpię może być kocioł.

0

O jak wspaniale, niech pakuję walizki, koniec wakacji!

1

Bardzo mnie to cieszy, mam nadzieje, że Middlesbrough nie spadnie, mają niezłą ekipę.

0

Jeśli zapłacą klauzule odejścia!

0

Szczerze od początku nie byłem za Brazylią, ale jeśli piłkarze Barcy mogą zdobyć medal, miło będzie jak osiągną sukces. Liczę na finał Brazylia - Nigeria.

0

Wie ktoś może czemu Piszczek nie gra? Za kim jesteście Dortmund czy Bayern?

0

Wolałbym Digne zamiast Mathieu oraz Suareza za Ardę, ale i tak biorę skład Enrique w ciemno

0

Ulala, ale okienko. ;) Go The Reds!

3

Bardzo słabe zachowanie Neymara, jeden milion dla niego, to nic a dla tego klubu wiele.

2

Bardzo fajna opcja! Duży plus, że doskonale zna ligę. Jestem jak najbardziej za.

0

Dybala ma potencjał na wspaniałego napastnika. Kto wie może kiedyś zastąpi naszego El Pistolero. Życzę Dybali dużych sukcesów.

0

W tym sezonie musi z nami zostać.

0

Moim zdaniem powinien zostać nawet jeśli kupą kogoś do linii ataku.

0

Mimo sympatii d Guardioli i niechęci do Mourinho, będę za tą czerwoną częścią. Szkoda, że wybrał sobię ten klub.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?