AS Monaco ma bardzo korzystny rezultat, oby Glik zagrał w LM. /Szkoda, że akurat trafili na jeden z moich ulubionych hiszpańskich ekip, ale i tak wolę rodak.
Na ;pewno jest na poziomie Bravo. Pamiętam jak wielokrotnie grał mecze życia z Barcą czy Realem. Bardzo lubię Bravo, cholernie mi szkoda jego odejścia, ale lepiej, że opuszcza nas Claudio niż utalentowany Marc z przyszłością.
Teraz nie wypada przegapić ani jednego meczu Iniesty i delektować się jego magią. Ależ w przyszłości będzie się dziwnie patrzeć na pomoc Barcy bez Iniesty i Xaviego.
Oby nie Rakitic podczas meczu pracuje jak wół i jest niezbędny w układance Enrique, choć nie powiem Suarez ma warunki na świetnego piłkarza i być może w miarę godnie kiedyś zastąpi Iniestę, ależ mamy bogactwo w pomocy!
Szczerze od początku nie byłem za Brazylią, ale jeśli piłkarze Barcy mogą zdobyć medal, miło będzie jak osiągną sukces. Liczę na finał Brazylia - Nigeria.
0
AS Monaco ma bardzo korzystny rezultat, oby Glik zagrał w LM. /Szkoda, że akurat trafili na jeden z moich ulubionych hiszpańskich ekip, ale i tak wolę rodak.
0
Ale Legia jet żenująca, pewnie jak wejd do LM, będą chłopce do bicia.
1
Też się tego obawiam, jest bardziej stabilny niż Niemiec.
0
Na ;pewno jest na poziomie Bravo. Pamiętam jak wielokrotnie grał mecze życia z Barcą czy Realem. Bardzo lubię Bravo, cholernie mi szkoda jego odejścia, ale lepiej, że opuszcza nas Claudio niż utalentowany Marc z przyszłością.
0
Całkiem ciekawa opcja/.
0
Kurczę oby go Nam nie sprzątnęli z przed nosa. Ale się porobiło z Bravo.
0
Zdecydowanie wolę Diego Alvesa.
0
Cholernie szkoda, że Bravo odchodzi.
0
Mnie porażka Nadala cieszy, nigdy za nim nie przepadałem. Fajnie, że Andy Murray zdobył złoto.
0
Miałbym tak samo, liczę na to, że nie pójdzie śladami Xaviego i zakończy karierę w barwach bordowo-granatowych.
Żeby nie było Xavi swoim wyborem nie stracił u mnie podziwu i szacunku.
0
Teraz nie wypada przegapić ani jednego meczu Iniesty i delektować się jego magią. Ależ w przyszłości będzie się dziwnie patrzeć na pomoc Barcy bez Iniesty i Xaviego.
0
Bardzo dobrze mówi, trzeba do rewanżu podejść z zimną głową.
2
Oby nie Rakitic podczas meczu pracuje jak wół i jest niezbędny w układance Enrique, choć nie powiem Suarez ma warunki na świetnego piłkarza i być może w miarę godnie kiedyś zastąpi Iniestę, ależ mamy bogactwo w pomocy!
0
Bardzo mnie cieszy, że Enrique ma do dyspozycji Denisa.
0
Vidal nie będzie mieć łatwo.
33
Takich trenerów ja cenię, potrafi uznać wyższość przeciwnika. Oj Sampaoli będzie mieć twardy orzech do zgryzienia, na pewno Sevilla ma potencjał.
1
Wynik jest świetny, ale trzeba zachować koncentracje, jeśli Sevilla szybko strzeli gola w co wątpię może być kocioł.
0
O jak wspaniale, niech pakuję walizki, koniec wakacji!
1
Bardzo mnie to cieszy, mam nadzieje, że Middlesbrough nie spadnie, mają niezłą ekipę.
0
Jeśli zapłacą klauzule odejścia!
0
Szczerze od początku nie byłem za Brazylią, ale jeśli piłkarze Barcy mogą zdobyć medal, miło będzie jak osiągną sukces. Liczę na finał Brazylia - Nigeria.
0
Wie ktoś może czemu Piszczek nie gra? Za kim jesteście Dortmund czy Bayern?
0
Wolałbym Digne zamiast Mathieu oraz Suareza za Ardę, ale i tak biorę skład Enrique w ciemno
0
Ulala, ale okienko. ;) Go The Reds!
3
Bardzo słabe zachowanie Neymara, jeden milion dla niego, to nic a dla tego klubu wiele.
2
Bardzo fajna opcja! Duży plus, że doskonale zna ligę. Jestem jak najbardziej za.
0
Dybala ma potencjał na wspaniałego napastnika. Kto wie może kiedyś zastąpi naszego El Pistolero. Życzę Dybali dużych sukcesów.
0
W tym sezonie musi z nami zostać.
0
Moim zdaniem powinien zostać nawet jeśli kupą kogoś do linii ataku.
0
Mimo sympatii d Guardioli i niechęci do Mourinho, będę za tą czerwoną częścią. Szkoda, że wybrał sobię ten klub.