1

Bardzo warto nawet jeśli polityki nie lubisz. Świetnie aktorstwo, duet Spacey z Wright niesamowity. Scenariusz wspaniale poprowadzony do tego dochodzi perfekcyjność wizualna.

Jeden z moich ulubionych seriali, zacieram ręce na nowy sezon!

0

Ależ emocje! Piękny mecz!

6

Nasza gra w środku pola, niedokładne podania i straty, to kryminał! Widać, że Busquets stracił formę i brak Iniesty daję cały obraz słabości w tym elemencie.

18

Kompletnie jest zbędny, mamy Roberto.

0

Nie mogę się doczekać powrotu magii w naszej pomocy. Nie wiem co to będzie jak zakończy karierę.

1

Słabe to jest, kompletnie mnie nie śmieszy. Idiotyczne bluzgi..

20

Moim zdaniem Malarz jest zbędny w kadrze.

0

Czy z pierwszego czy drugiego i tak trafią na średniaka.

0

Ostatni odcinek chyba najciekawszy, mogłoby się okazać, że zabiła ją jakaś kobieta,ale z tym Gonerą dobry typ.

3

Czyżby Real z drugiego miejsca?

0

Pazdan nad tobą..

2

Enrique słabym trener, bardzo zabawne. Lucho wielokrotnie rozpracował taktycznie przeciwnika chociażby Bayern i Real. Jak można pisać o trenerze, który zdobył tak szybko wiele trofeów , że jest słaby..

0

Dokładnie nie ma co się spinać. W fazie grupowej można sobie pozwolić na porażkę Ważniejszy jest teraz mecz z Sevilla.

0

Trzeba myśleć pozytywnie, zawsze przychodzi gordzy okres, dobrze, że to dopiero początek sezonu.

0

Trudno się mówi dobrze że to tylko faza grupowa.

1

No masz rację, może dam Juve lub Seville.

0

Ale kurs tylko 1,12

0

Chyba Atletico wywalę lub zmienie.

0

Co sądzicie o tym kuponie?

City - Barca > 2
Razgrad - Arsenal > 2
Monaco - CSKA > 1
Dortmund - Sporting > 1
PSV - Bayern (handicap 1-0) > 2
Atletico - Rostov > więcej niż dwa gole
Legia - Real > więcej niź dwa gole

0

Podjął świetną decyzje, choć na pewno ciężką.

1

Amerykę normalnie odkrył.

8

Fajnie jakby Lechia poszła na mistrza. Szkoda, że jest ta chora zasada dzielenia punktów..

1

Najlepsi mają zawsze gorsze mecze. Nerwy puściły bo nie wyszedł mu dobrze meczyk. Całe szczęście, że nie dostał żadnej kartki i zagra z Sevillą.

0

Nie spodziewałem się, że po tak ciężkiej kontuzji Rafinha złapię tak dobrą formę. Oby grał tak dalej a będzie ważnym ogniwem Barcy.

Rafinha ma duży potencjał i spokojnie może osiągnąć poziom brata jak i nie wyższy, choć obaj są innymi typami piłkarzy i ich porównywanie jest bez sensu.

0

Po cholere strzelać z karnego. :D

0

Widać,ze forma Mathieu w tym sezonie słabiutka. Już się boję usłyszeć komunikat o Pique..

0

Walić tą nagrodę! No ale dobrze kolego prawisz.

0

Kocham naszego małego wielkiego geniusza! Brakowało mi go.

Ile ma teraz goli Leoś ogólnie w LM?

0

Oby nigdy nie dostał czerwa.

1

Oj Claudio, Claudio....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?