Bardzo warto nawet jeśli polityki nie lubisz. Świetnie aktorstwo, duet Spacey z Wright niesamowity. Scenariusz wspaniale poprowadzony do tego dochodzi perfekcyjność wizualna.
Jeden z moich ulubionych seriali, zacieram ręce na nowy sezon!
Nasza gra w środku pola, niedokładne podania i straty, to kryminał! Widać, że Busquets stracił formę i brak Iniesty daję cały obraz słabości w tym elemencie.
Enrique słabym trener, bardzo zabawne. Lucho wielokrotnie rozpracował taktycznie przeciwnika chociażby Bayern i Real. Jak można pisać o trenerze, który zdobył tak szybko wiele trofeów , że jest słaby..
Nie spodziewałem się, że po tak ciężkiej kontuzji Rafinha złapię tak dobrą formę. Oby grał tak dalej a będzie ważnym ogniwem Barcy.
Rafinha ma duży potencjał i spokojnie może osiągnąć poziom brata jak i nie wyższy, choć obaj są innymi typami piłkarzy i ich porównywanie jest bez sensu.
1
Bardzo warto nawet jeśli polityki nie lubisz. Świetnie aktorstwo, duet Spacey z Wright niesamowity. Scenariusz wspaniale poprowadzony do tego dochodzi perfekcyjność wizualna.
Jeden z moich ulubionych seriali, zacieram ręce na nowy sezon!
0
Ależ emocje! Piękny mecz!
6
Nasza gra w środku pola, niedokładne podania i straty, to kryminał! Widać, że Busquets stracił formę i brak Iniesty daję cały obraz słabości w tym elemencie.
18
Kompletnie jest zbędny, mamy Roberto.
0
Nie mogę się doczekać powrotu magii w naszej pomocy. Nie wiem co to będzie jak zakończy karierę.
1
Słabe to jest, kompletnie mnie nie śmieszy. Idiotyczne bluzgi..
20
Moim zdaniem Malarz jest zbędny w kadrze.
0
Czy z pierwszego czy drugiego i tak trafią na średniaka.
0
Ostatni odcinek chyba najciekawszy, mogłoby się okazać, że zabiła ją jakaś kobieta,ale z tym Gonerą dobry typ.
3
Czyżby Real z drugiego miejsca?
0
Pazdan nad tobą..
2
Enrique słabym trener, bardzo zabawne. Lucho wielokrotnie rozpracował taktycznie przeciwnika chociażby Bayern i Real. Jak można pisać o trenerze, który zdobył tak szybko wiele trofeów , że jest słaby..
0
Dokładnie nie ma co się spinać. W fazie grupowej można sobie pozwolić na porażkę Ważniejszy jest teraz mecz z Sevilla.
0
Trzeba myśleć pozytywnie, zawsze przychodzi gordzy okres, dobrze, że to dopiero początek sezonu.
0
Trudno się mówi dobrze że to tylko faza grupowa.
1
No masz rację, może dam Juve lub Seville.
0
Ale kurs tylko 1,12
0
Chyba Atletico wywalę lub zmienie.
0
Co sądzicie o tym kuponie?
City - Barca > 2
Razgrad - Arsenal > 2
Monaco - CSKA > 1
Dortmund - Sporting > 1
PSV - Bayern (handicap 1-0) > 2
Atletico - Rostov > więcej niż dwa gole
Legia - Real > więcej niź dwa gole
0
Podjął świetną decyzje, choć na pewno ciężką.
1
Amerykę normalnie odkrył.
8
Fajnie jakby Lechia poszła na mistrza. Szkoda, że jest ta chora zasada dzielenia punktów..
1
Najlepsi mają zawsze gorsze mecze. Nerwy puściły bo nie wyszedł mu dobrze meczyk. Całe szczęście, że nie dostał żadnej kartki i zagra z Sevillą.
0
Nie spodziewałem się, że po tak ciężkiej kontuzji Rafinha złapię tak dobrą formę. Oby grał tak dalej a będzie ważnym ogniwem Barcy.
Rafinha ma duży potencjał i spokojnie może osiągnąć poziom brata jak i nie wyższy, choć obaj są innymi typami piłkarzy i ich porównywanie jest bez sensu.
0
Po cholere strzelać z karnego. :D
0
Widać,ze forma Mathieu w tym sezonie słabiutka. Już się boję usłyszeć komunikat o Pique..
0
Walić tą nagrodę! No ale dobrze kolego prawisz.
0
Kocham naszego małego wielkiego geniusza! Brakowało mi go.
Ile ma teraz goli Leoś ogólnie w LM?
0
Oby nigdy nie dostał czerwa.
1
Oj Claudio, Claudio....