Jeśli dojdzie do transferu napastnika, Enrique wreszcie będzie mieć większe pole manewru i na pewno będzie częściej zmieniać podczas meczu czego bardzo brakło w poprzednim co było dużym problemem.
Cholernie tęsknie za tym serialem. Odkąd skończyłem oglądać uwielbiam Bryana Cranstona (genialnie stworzona kreacja Waltera White). Np. Ga o tron według mnie stoi na niższej półce.
Jeśli jesteśmy przy serialach, musisz koniecznie musisz zobaczyć "Sons of Anarchy"
Mój top seriali ostatnich lat:
1. Breaking Bad
2. True Detective
3. Sons of Anarchy
4. House of Cards
5. Gra o tron
Ponoć Wolfsburg jest zainteresowany Błasczykowskim. Wydaje mi się że to jest dobre rozwiązanie dla Kuby. Bundesliga to idealne miejsce dla niego. Choć z Niemiec najlepiej jak by to Leverkusen.
Szkoda, że facet może tak skończyć. Pamiętam jak wymiatał w Arsenalu, idealnie pasuje do angielskiego futbolu, transferem do Barcy zepsuł sobie karierę. Mimo wszystko trzeba się go pozbyć.
1
Trochę mi się nie podoba, ten transfer, zobaczymy czas pokaże.
0
Czekam na karne i awans Zagłębia.
0
Nie ma co się dziwić chłop jest ustawiony. Niech spada ze swoim dupskiem z Barcy!
0
Poziomu Alvesa chyba raczej nie osiągnie.
1
Lepiej aby jeszcze ten rok został/ Najlepiej jak w tym roku odejdzie Vermalen a za rok Mathieu i wtedy można kupić młodego obrońce (Lemosa)
0
Bez wątpienia Carvalaj jest jednym z najlepszych na swojej pozycji.
0
Jeśli dojdzie do transferu napastnika, Enrique wreszcie będzie mieć większe pole manewru i na pewno będzie częściej zmieniać podczas meczu czego bardzo brakło w poprzednim co było dużym problemem.
0
Należy się Suarezowi, według mnie powinien zarabiać więcej od Nemara, ale nie ma na to szans.
2
Ja w niego wierze. Zobaczycie odpali jak Roberto!
1
A niech idzie w cholerę. Będę trzymać kciuki za Vidala.
0
Każdy ma jakiś tam gust.
1
Lubisz klimaty szpiegowskie i medyczne? To polecam Nocny recepcionista (6 odc), Tehe Knick (na razie 2 sezony)
Tutaj zestawienie polecanych seriali na moim blogu według mojego gustu (może skorzystasz)
http://spojrzeniefilmowe.blogspot.com/2016/03/spojrzenie-filmowe-poleca-15-seriali.html
0
http://static.fangol.pl/content/1/5/1/1513272e28eb4667df8b84eb2a085fbf-554.jpg
Tragiczne te strojem czyżby mieli Sprite jako sponsora?
3
Mnie on nie przekonuję. Oby Vietto zagościł na Camp Nou.
0
Jest jak najbardziej za żeby nosił na plecach numer po Abim.
0
Nie podoba mi się to, powinien zostać wypożyczony do ekipy La Liga. Choć dobrze, że będzie miał minuty. Nie powinni go sprzedawać, idiotyczna decyzja.
0
Mam nadzieje, że nie da odetchnąć Albie.
1
Dla mnie zakończenie było świetne, zakończyli serial z klasą, jedno z lepszych jakie widziałem w serialach.
4
Cholernie tęsknie za tym serialem. Odkąd skończyłem oglądać uwielbiam Bryana Cranstona (genialnie stworzona kreacja Waltera White). Np. Ga o tron według mnie stoi na niższej półce.
Jeśli jesteśmy przy serialach, musisz koniecznie musisz zobaczyć "Sons of Anarchy"
Mój top seriali ostatnich lat:
1. Breaking Bad
2. True Detective
3. Sons of Anarchy
4. House of Cards
5. Gra o tron
1
Głupi transfer, Real powinien kupić jakiegoś DM, całe szczęście, że Kante już nie kupią.
1
Ponoć Wolfsburg jest zainteresowany Błasczykowskim. Wydaje mi się że to jest dobre rozwiązanie dla Kuby. Bundesliga to idealne miejsce dla niego. Choć z Niemiec najlepiej jak by to Leverkusen.
27
Ale ten Jareq jest pierdolnięty. Jeśli czyta takie ploty i je przekazuję dalej, idealny redaktor pudelka.
8
Widać, że chłopak ma poukładane w głowie.
0
Nie ma takiej opcji, co najwyżej za rok.
2
No niestety koszulka straci na wyglądzie, ale wiadomo sponsor musi być.
0
Chyba oszalałeś. Nie ma nic lepszego niż Neymar-Suarez-Messi
5
Czy to jest takie ważne? Dla mnie Messi i tak jest lepszy. Niech sobie Ronaldo wygra..
0
Szkoda, że Kante odchodzi. Dziwie mu się, że nie chcę grać w nowym sezonie w LM. Pewnie chodzi o kasę. Mahrez lepiej żeby został.
1
Słabo grał, po prostu powinien zostać w Arsenalu. Barca na siłę go nie kupiła.
1
Szkoda, że facet może tak skończyć. Pamiętam jak wymiatał w Arsenalu, idealnie pasuje do angielskiego futbolu, transferem do Barcy zepsuł sobie karierę. Mimo wszystko trzeba się go pozbyć.