0

@TR3YWAY A ja się kuźwa nie dziwię czemu, bo raz, że państwo w ogóle nie pomaga w kwestii pomocy socjalnej, po drugie życie samemu jest drogie, a co dopiero z dzieckiem, po trzecie no u nas dalej jest bardziej ta odpowiedzialność na dzieci przenoszona do kobiet niż do mężczyzn, do tego w Polsce dalej istnieje coś takiego gdzie idąc na urlop macierzyński i wrócąc po nim możesz nie mieć miejsca pracy, no i kobiety też chcą mieć jakieś kariery i ja to całkowicie rozumiem.

Ty człowieku się zastanów dlaczego nie chcą mieć dzieci i wtedy dyskutuj, albo bądź w związku, wtedy pogadamy.

0

@July_6_BcN Tak, oczywiście że kobieta, tylko ich światopogląd zatrzymał się gdzieś w czasach prlu i nie nadążają za zmianami.

Ja krytykuje to, że to generalizujecie.

0

@July_6_BcN Jesteś kobietą i gadasz takie kocopoly? Zapewne to krytykują już osoby po 60, bo nigdy w życiu nie widziałem aby kobiety jakoś to specjalnie krytykowaly ogólnie w życiu, a jak już to właśnie z tej grupy wiekowej.

0

@TR3YWAY Ahh te spłycanie, a zapewne krytykują to stare baby i tyle, bo na Facebooku np najczęściej krytykują osoby plus 60 za takie rzeczy.

No ale wiadomo, musisz już generalizować i przypiąć łatkę polkom

Wcale się nie dziwię, że jesteś sam.

0

@Terroriser A odpowiesz na pytanie dlaczego to był szaleniec I czemu dobrze, że starmer go załatwił?

0

@Kgorecki2500 Czemu tylko w Polsce np mówi się na Milan Mediolan?

0

@Laminedependencia Ale lokalni tak mówią więc Mazurek jak zwykle niecelnie.

0

@Hosh Ahh, Nazisci mają trudny orzech do zgryzienia.

0

@MesQueUnClub_87 W prime miał I ta zwinność, bo jego dobra cecha był niski środek ciężkości, a na 191 cm to rzadkość.


0

Romelu Lukaku - Człowiek który ma dobrą technikę, siłę, dynamikę, dobre zastawienie się w polu karnym, grę głowa, ciałem - Dosłownie wszystkie aspekty współczesnej dziewiątki, a jednak gdzieś ta kariera nie poszła trochę dalej.

Tutaj chyba w pewnym okresie głowa powoli przegrywała i jego krepki charakter gdzie w każdym klubie pozostawial za sobą duży niesmak.

Szkoda, wielka szkoda ze nie zrobił czegoś więcej jak np Lewy który później wycisnął karierę na Maxa.

0

@martusiaaaa Nie, po prostu wstawiam to co mnie obchodzi i nie cyrkole się ze swoim zdaniem, nawet jeśli popełniam błąd.

Wolę takie niż rozmowy w stylu podrywanie kobiet na la bambie albo dyskusja o niczym.

4

Pierwszym transferem Ac Milan ma być Pedro Goncalves

@takisobiektos @Giwera @michaleu @maroon @ACMaldini3 @Kidd

Kozak piłkarz, naprawdę perełka i to ponoć za 30 mln tylko.

0

@PeRRy Nie, jesteś mądrym człowiekiem, tego ci nie odbiorę.

1

@BorzyKrzys zwłaszcza dyspozycyjny dla innych towarzyszy :)

1

@takisobiektos Innowacyjny taki widać.

0

@PeRRy Konfederacja choćby w sensie gospodarczym czy republikanie za rządów trumpa którzy dalej dają wolna rękę korporacjom. Wiem, pewnie to podważysz, bo nie możesz się pogodzić, że racji nie masz.

No Wikipedia często gęsto jest oparta na przypisach z artykułów naukowych , nie wiem czy wiesz, bo nawet o tym mówią wykładowcy :)

Nie wiem, próbuj dalej I tak nie masz racji, bo twoje poglądy są bliższe prawicy, bo podstawowe doktryny to przedstawiaja nurtu libertarianskiego.

Miałeś skończyć dyskusje a nie skończyłeś, cóż.

0

@Terroriser No I ten populizm później prowadzi do tego co widzimy obecnie.

0

@PeRRy Źródła komunistyczne typu Wikipedia - czego po prawicy można się spodziewać, poza tym no ja tam studiowałem przedmioty z nauk prawnych więc w tym temacie mam prawo do wypowiedzi.


Czyli to co holduje obecnie prawica, bo nie zauważyłem aby lewica holdowala kapitalizm czy socjal demokracja, a raczej jak już to silna ingerencję państwa w wolny rynek.

Twoje założenia są bliższe prawicy i tyle, nie wiem co ty próbujesz tutaj ugrać ale ci się to nie uda.

0

@PeRRy Wow, podałeś mi angielskie tłumaczenie tej doktryny, a sprowadza się ona do holdowania własności prywatnej, a własność prywatna holduje kapitalizm, więc już ty nic nie mów o centrum.

Wolność jednostki to dalej nie jest równość jednostki.

Zawsze ale to zawsze takie poglądy są bliższe prawicy, bo holduja kapitalizacje dóbr w imię jednostki.

0

@Terroriser Żebyś ty chociaż coś ciekawego napisał, ale jestem ciekaw odpowiedzi na moje pytanie, chyba nie potrafisz co?

0

@Ostatnikrwawygang Miller od zawsze był prawicowy co pokazały jego rządy.

0

Komentarz usunięty

0

@APTAPT No ale rządy Putina są prawicowe.

0

@Terroriser Ten prawak nic nie wskazał ani tym bardziej ty więc już sobie nie dopowiadaj.

Ja tobie zresztą zadałem pytanie, nie odpowiedziałeś na nie, także po co ty dyskutujesz?

Podziękuję za rady od prawicy, nie są mi potrzebne.

0

@kacperFCB_ Bez tych lewicowych rozwiązań jak płatne urlopy, publiczne kształcenie czy służba zdrowia byłbyś w dupie. Tusk zdobył władze w dużej mierze dzięki elektoratowi lewicowemu w 2023 I dla tego elektoratu praktycznie nie zrobił nic (ogólnie nie zrobili nic, ale wyborcy z lewa są zawiedzeni jego rządami i się nie dziwię)

No ty jesteś typowym prawkiem co zapewne Sławek naopowiadał bajek o prostych i niskich podatkach a ty w to wierzysz jak zgaduje.

To zjeżdżaj , bo mi szkoda czasu na takich ludzi tracic. Gówno wnosisz do dyskusji i jeszcze mnie obrażasz.

Ta prawica jak Trump która rozpierdala usa jeszcze bardziej niż wcześniej i szybciej :)

0

@PeRRy Nie, to są po prostu liberalowie, a jeśli dokładniej to są centrum bądź socjalliberalizm, do klasycznej lewicy to im daleko.

0

@Terroriser O tym do czego prowadzi zmiana kursu danej partii.

0

@PeRRy A laburzysci to lewica? A koalicja Niemiec to lewica? To są liberalowie.

0

@CLS63AMG W każdym rośnie i zapewne wejdą do Sejmu, bo 5 procent bez problemu powinni zgarnąć.

Jak nowa lewica ośmiesza cały elektorat to co się dziwić I idzie w kierunku Tuska.

0

@kacperFCB_ No typie w jak obecnie wygląda nasz rząd? W jakim kierunku skręcił? No, co z tymi obietnicami? Gdzie? W jakim kierunku podczas wyborów skręcił trzaskowski? Kto krytykował grancie aby później je wzmocnić? Dalej mam wymieniać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?