0

@MsBarca Nic bo nie oglądam Newcastle tyle żeby wiedzieć co on gra (chociaż te wykresy pressingu wyglądają dobrze). Tylko się zdziwiłem że on ma 25 lat. Mi się wydawało że z 17 to on gra w tym Newcastle. Jak słyszę Newcastle to on mi zawsze przychodzi do głowy.

8

Gdyby to była prawda to brawo. Bez pitolenia 2 miesiące bez grzania tematu "już jest" "prawie jest" "jest na 150%" tylko robimy.

Druga sprawa to cena za tego konkretnego zawodnika. Tu się można sprzeczać. Jeden powie OK drugi nie. W Klubie uznali że waro to dobra. Oby mu się powodziło i powiemy "80 milionów to promocja" jak przychodził Raphinha sam mówiłem że dużo jak za niego (zwłaszcza jak grał w początkowym okresie) teraz uważam że było warto. Zobaczymy co gość pokaże i tyle. Powodzenia.

0

@MOLESTA


1

@LAMC_10 Przypominam tylko że już my kiedyś pompowali baloniki po 150 milionów (Cou Grizz Dembele) a potem jak je.... to my się jeszcze do końca nie pozbierali. To już wolę żeby wydać te 150-170 milionów na 2-3 chłopa.

0

8

Jak trener chcę mieć Gordona to ma mieć Gordona i koniec tematu.


0

@Popitek12 Jak jeden ma 5 zł a drugi 10 po czym następuje koniec listy to nie sztuka być najbardziej zamożny.

0

@Who_you_mam "na korzyść swoich" to nie jest błąd.

1

"Marca analizuje siedem lat pracy arbitrów, działalność 60 sędziów i 646 nominacji arbitrażowych, pytając: "Czy istniało faworyzowanie?". Sezon bez trofeów... Już widzę co tam będzie. Nawalanie w Barce a real oczywiście święty i pokrzywdzony nie będzie o dziwnych karnych o golach po ręce itd. Niech pokażą dowód że chociaż 1 mecz był ustawiony to można zacząć dyskutować.

5

Dobrze. Lepiej pracować w ciszy niż wylecieć przed orkiestrę a na koniec nic nie wychodzi jak z Nico.

3

@Encore Mbappe 9% nie wiem za co... chyba za te wszystkie puchary które zgarnął w tym sezonie.

0

@michaleu Aha. Nawet nie wiem bo mnie to wcale nie podnieca haha.

0

@Derean "wysokości ponad 70M euro" ile ponad? Po "ponad" to jest bardzo szerokie pojęcie haha.

2

@Eklerek Powinni go zastrzelić i po problemie.

0

@michaleu Co jest 19 listopada?

2

O ile to w ogóle prawda to bardzo dobrze że nie widzą tylko jednej opcji.

0

@Czajka90 Nie miałem.

1

@July_6_BcN Również pozdrawiam. Nie wiedziałem że to ktoś stąd.

1

@Pawlak1992 Pan Tadeusz.

0

@Kozinho. @TR3YWAY Co kto lubi ja wolę pełnoletnie ale do was nie wnikam.

0

@TR3YWAY Przecież ona wygląda jakby miała z 13 lat.

Edit: No ma 15.

1

@blakkudium Zobaczył barana i pomyślał "może wejdę" jak to w tamtych rejonach świata.

2

@Pedri16Future Taki może i tak zdaję się w jednym okienku przyszli Raphinha Koundé i Lewy za ponad 150 milionów w sumie. A wtedy raczej było gorzej finansowo niż teraz.

0

@Tasde No tak to na 100% Nawrocki zadzwonił żeby mu wpadli do domu bo to przedstawi rząd w złym świetle. A na tego dxiennikarza to na pewno Kaczafi nasłał służby (pod mundurami mięli koszulki PiS) żeby potem puścić tweeta.

Szczerze mówiąc to gdyby mi wpadli do domu to też bym im danych nie podał tylko im powiedział żeby wypie.....

0

@BorzyKrzys I do gabloty.

0

@takisobiektos @Tasde Myślę że się zdarzało. Ale może to faktycznie nie jest wina służb. Może można interwencję przeprowadzić inaczej.

Wiadomo że więcej winy ponosi ten co zgłasza dla jaj. To też pokazuje złośliwość tamtej strony która tak głośno krzyczała o szanowaniu pewnych grup ale widocznie "imigranci" tak a przeciwnik polityczny to już nie. Ale to inna kwestia. Bardziej mnie interesuje skąd wiesz że "W kajdanki zakuli babę, która szła na konflikt."? Było nagranie z interwencji? Czy tylko tak powiedzieli.

2

@Tasde Ciekawe czy jakbyś np podał swój adres i ktoś z forum anomimowo na 112 zgłosił że coś tam się dzieje i by Ci weszli z drzwiami czy zakuli w kajdanki (jak u tego dziennikarza czy kto to tam był) to byś ich tak bronił.

0

MVP zasłużony mimo wyniku.

0

Co chłop wybił w środek pola karnego...

1

@Adran360 A to wszystko przynosi mu jakieś 5 zł w miesiącu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?