Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@QQL5 A mnie w Crusader Kings 3 papież ekskomunikował...
0
@kuz Lepsze niż liga francuska hehe.
1
@norbi77 Mnie zastanawia ile za mitycznych "czasów Negreiry" było sytuacji gdzie nam sędzia pomógł wygrać mecz. Nie mówię tu o sytuacji gdzie było 3:0 i w 90 zagwizdał np karnego z kapelusza na 4 bo to i tak nie zmienia nic. A przypominam że mistrza to nam zabrali chyba ze dwa razy bo nie uznali gola.
2
@kubix05 To ten słynny sędzia piłkarski.
1
@macio_944 Myślę że mecze które są najbardziej interesujące tj Barcelona real i AM i tak będą w C+. Bardziej mi chodzi o to że się spodziewam że goście "od hiszpańskiej" pójdą do C+. Tak jak Twarowski gdzie jest PL tam pracuje bo lubi tą ligę.
0
@macio_944 Myślę że po pierwsze dlatego Ćwiakała wraca. A po drugie wcale by mnie nie zdziwił exodus z Eleven. Bo co im tam zostało? Włoska i chyba tyle (nie wiem czy oni mają niemiecką).
7
@macio_944 Bardzo dobrze że w końcu będzie wszystko co oglądam w jednym miejscu. PL LL Ekstraklasa i LM w C+. Można się pozbyć reszty i spokój. A kto komentuje to już sprawa dla mnie drugorzędna.
0
@KrychaFCB One się po prostu urodziły w kształcie butów i torebek. Nie przeżyły by na wolności. Parafrazując zdanie z serialu Przyjaciele.
1
@Criss18Barca Mi jako kibicowi Cracovii się wydaje że leci Cracovia. Oglądam każdy ich mecz i grają tak denną piłkę że aż wstyd to nazwać piłką nożną.
0
@Walker Moje top 2 jeśli chodzi o zespoły.
0
Mi się wydaje że real Madryt powinien zaczynać ligę ze 105 punktami 300 strzelonymi golami Vinicjusza oraz liczbą 0 straconych wtedy by było uczciwie.
1
@adi7adi8 Nie wiem czy to jest już klapnięte ale chodzą słuchy że od nowego sezonu więcej będzie meczy hiszpańskiej na c+ to może dlatego.
5
Typowy przykład gościa który chce na chwilę zabłysnąć żeby ktoś o nim mówił przez chwilę bo inaczej jest praktycznie nieistotny.
2
@Giwera Ale mimo wszystko ten już nie żyje a @Comentateiro wciąż trwa i może go pobije. Niestety my już tego nie zobaczymy.
1
@BillyButcher Ten specjalny może obejrze. Spider mnie nie interesuje wcale. Obejrzałem może 2-3 pierwsze filmy (ostatni jaki widziałem był z Octopusem nie wiem czy to jest II czy III).
1
@BillyButcher W ogóle to będzie nowy sezon Punishera? Bo ten serial był w miarę nawet.
1
@Kubajnos345 Argentynie.
0
@ViscaBARCA666 Czy coś złego to nie wiem. Ale pamiętam że w tym momencie pomyślałem "co on pie....." dla mnie to jest żenujące zdanie.
0
@Pedri16Future Szkoda że on ma strasznie długie okresy gdzie nie strzela (w tym sezonie chyba z 15 meczów z rzędu) bo by nie trzeba nowego.
3
@norbi77 Moim zdaniem tego chłopa się nie da słuchać. Kiedyś przed el clasico powiedział bodaj "kto tego nie ogląda ten ma śmietnik zamiast serca" czy coś w tym guście.
0
Lewy z pucharem a oni puszczają The Final Countdown. Przypadek?
0
Dla Gaviego za ciężkie.
1
Jest nasz Duńczyk.
8
Mam wrażenie że gdybyśmy grali na więcej niż 50% to oni nie mają sztycha.
0
Padł z głodu chyba.
0
Co to było.....
1
Pasowałoby ich zgasić.
0
@turhiay Przecież ewident.
1
rmTV już wie dlaczego wynik taki a nie inny.
0
@ZuczekFCB1899 Nie wiem ale jak mi to brat pokazał to mówię "po chłopie".