0

@Popitek12 W PSG nie ma Argentyńczyków więc albo z GOATem albo z kolegami.

0

@Dominx No w większości tak. Ale są jednostki wybitne które nas pchają do przodu przez rozwój nauki i technologii.

0

@Dominx Przeznaczeniem ludzkości jest władać galaktyką tak powiedział Imperator i tak ma być. Cywilizacja trwa i się rozwija taki jest sens życia współczesnego.

1

@LAMC_10 To podejrzewam że tak jeszcze z 8 musi poczekać.

1

@Popitek12 Nie ma co zazdrościć za kilka lat też się doczekasz.

0

@Gary Ale kto by go kupił skoro wszyscy zdają sobie sprawę z czym to się wiąże? I jeszcze z klubów gdzie ma szansę na ZP (a ich to jest kilka max) więc Arabia odpad.

0

@Gary Tylko że sprzedać kogoś nie jest łatwo bo by powiedział "ja nigdzie nie idę" jak większość co my chcieli sprzedać ostatnio i by był problem.

0

@qbsonFCBarca Dlaczego pierwsze pytanie ma jako jedyne wykrzyknik?

0

@Jakchcesz Tak.

14

Mamo mamo bo Kylianek się bije z Judem. A Jude mówi brzydkie słowa. Powinni tam wprowadzić wywiadówki i uwagi do dzienniczka żeby dzieci były grzeczne.

0

@Criss18Barca Mnie zawsze w takich akcjach z "celebrytami" zastanawia czy to nie jest tak że ktoś sztucznie podbija cene. W tym wypadku po prostu nie fartownie wygrali a teraz tłumaczą że nie ma gościa nie ma kasy i trudno. A że drugi i trzeci powiedzieli nie no to jest problem.

0

@marcin62 @Dankho94isback Nie mówię że nie. Ale mnie to po prostu mega irytowało.

0

@marcin62 Ja nie. Przestałem go żałować w meczu z Valencią jak maścił sytuację jedną za drugą i głupkowato się uśmiechał. Jak wcześniej miałem do niego sympatię to po tym zachowaniu miałem go dość.

4

"Stosunki Álvaro Arbeloi z zawodnikami też nie są łatwe, a aż sześciu graczy z nim nie rozmawia." A cóż to? Drożdżówki po wygranych nie zadziałały? Ten co tylko z bogiem przegrał w "tworzeniu wszystkiego" wszystko rozpierniczył?

1

@Cule1234 Ciekawe czy będziemy mu opłacać pensję haha.

1

Może i racja ale jak byśmy byli obiektywni to z Barceloną przy ogarniętych sędziach mogliby odpaść i nawet z tym Arsenalem nie zagrać czerwień Koke karny za rękę a to tylko pierwszy mecz) zresztą w PK to samo (gol nie uznany po 7 minutach szukania spalonego widmo czerwień dla młodego Simeone). Ale to mu pewnie nie przeszkadzało.

0

@MessiForeverTheBest Ciekawe że każdy co powie cokolwiek innego niż rząd to jest prorosyjski. A jak już się ośmielił na krytykę to pewnie agent...

1

@mordini123 "Nie wierzę w niezdementowane informacje." - Aleksander Gorczakow.

1

@barcanawieki Cavill to miał podobno robić Warhammera ale nie wiadomo co z tego będzie bo to jest psychofan a leśne dziadki z amazonu i GW pewnie by chcieli napychać tam badziewia ile wlezie (przykład kobiet w Adeptus Custodes).

0

@cules100pro To że normlny on nie jest to już wiedzą wszyscy poza białą częścią Madrytu.

1

@Dari0G Pamiętam jak my to włączyli i brat zrobił elfa druida. W pewnym momencie my znaleźli księżycową studnie to tam wszedł bo my myśleli że będzie leczyła mane jak w Warcraft 3.

2

Właśnie na YouTube wyświetliło mi się to:



Nie powiem nostalgia mnie dopadła. Ale to była piękna przyroda... Pamietam jak my to z bratem odpalili na piracie. Wrażenie jakie ta gra robiła to było coś niepowtarzalnego.

0

Czyżby Arsenal w końcu wygrał ligę? Jeśli City nie odrobi dziś a oni by to wypuścili to by byli chyba największymi frajerami w historii angielskiej piłki.

2

@Ilka Bo ja zwracam uwagę na wszystko a jak reszta siedzi w piwnicy i w życiu nie widziała kobiety to to maja focus haha.

1

@Ilka Mnie zastanawia co to za medale (czy coś) jest z tyłu na pierwszym?

3

@fcbarcafan19 3 miliardy na dzieci miały iść przypominam. A przynajmniej tak obiecywało PO za czasów PiSu haha.....

3

@Safrani Mi się wydaje że trenerzy (nawet w ekstraklasie) to nie są w większości debile co będą wystawiać słabego Słowaka czy Czecha kosztem GOATa Polaka no bo Polak. Grają inni bo Polacy w klubach są słabsi i koniec pieśni. Będziesz dobry to będziesz grał możesz być nawet z innej planety... Tu jest problem w poziomie a nie w paszporcie. Nakazy i inne tego typu rzeczy jedyne co przyniosą to to że byle grajek będzie grał bo musi i agenci będą podnosić ceny bo trzeba będzie limit zrobić tak jak było z młodzieżowcem.

0

@marcin62 Zastanowiłem się chwilę i doszedłem do wniosku że:

https://grids.fun/t/about-me-video-games-dcefq

Z kilkoma miałem problem. Największy z Favorite Protagonist. Dałem tam Baldura bo w sumie zdałem sobie sprawę że chyba najlepiej mi odgrywać swoją postać. Grałem w kilka gier gdzie bohater jest narzucony i dopóki grałem to się w niego potrafiłem wczuć. Są postacie fajne jak Lara Altaïr Aloy czy Talion ale nie na tyle żeby mi kogoś z nich powiedzmy brakowało jak skończę daną grę. I na pewno nie przebije to grania własną postacią.

2

@Lionel_Messi10 Czyli najciekawsze za nami teraz przejdziemy do wyścigu haha.

0

@Sergio_Devils Z drugiej strony takiego czegoś jak z Cyberpunkiem się nikt nie spodziewał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?