1

Kończ waść wstydu oszczędź.

0

Nie wiem czy Olmo nie mógł uderzać.

0

Dobrze że komentator dowozi haha...

0

Niby 10 na 11 a fakt faktem 10 na 10....

1

Przecież wiadome że leszcz musi mieć z 5 szans żeby fartem wpadło.

0

@Hindus To Ołłowski to jest najlepszy komentatoł na świecie.

0

Nie no czerwień bym dał. Gdyby to było w drugą stronę to bym był za czerwoną mimo tego że w piłkę było pierwsze. To że kopiesz w piłkę to nie znaczy że możesz kogoś połamać.

0

@Fake69 Koke ma żółtą więc z tej trójki bym na niego stawiał.

0

W przerwie na super polsat Ostatni Mohikanin.

0

@clyde Nie do końca bo jak dostanie 2 żółte to ma jeden mecz z głowy a jak bezpośrednią czerwoną to może być więcej.

1

Karny to nie. A czy kartka taka czy inna to w tym meczu żadnego znaczenia ale w innych tak.

1

Gratulujemy grania w siatkówkę chwilę wcześniej.

0

Brawo. Jedziemy z nimi.

1

Żeby depresji nie dostał...

0

Kurwa.... Tu już spoko mogło być z 5 goli.

0

Nie wiem czy nie mógł grać do Rasha...

1

Dobrze że nie trafił ale mimo wszystko trzeba być prze c... żeby tak uderzyć.

1

@norbi77 "przypadkiem Rudiger" więc nie. Jeśli go kopnął to Rudiger to nie ma przypadku.

0

@marcin62 Do końca piątku w Polsce jest jeszcze z godzina tak że wszystko przed Tobą haha.

2

Artykuł by się nadawał na prima aprilis.

3

@wyrek Bo mu się nie chciało (i to nie jest sarkazm). Wiadomo że były też kontuzję ale podejrzewam że część z nich "rodziła się" z jego nastawienia. Wiele było informacji o tym że ma wywalone.... Tam go naprostowali a u nas było przez lata głaskanie po główce. Zresztą to nie tylko on bo tu był problem z całym trenowaniem co mówił nie jeden ale to już inna kwestia.

0

@Popitek12 Uważaj żeby cię nie nagrali przy tych ośmiorniczkach.

0

@Frimpong Szczerze to pierwsze co myślę to afera z opaską kapitana.

1

@Kgorecki2500 Coś czuję że zostało Ci dużo więcej (tego co możesz zrobić nie kończąc wątku gaju) niż Ci się zdaje. Co do zmiany atrybutów i klasy tak jak mówi kolega @Safrani to nie jest jakoś mega ważne bo ta gra nie jest trudna tym bardziej że nie grasz na honorowym. Nie musisz grać w najbardziej optymalny sposób. Lock War i Barb nawet w "podstawowych ustawieniach" na wyższym lvlu robią miazgę.

0

@BojanKriKicz W sumie oni w tej organizacji są tak oderwani od rzeczywistości że w sumie mógł coś takiego strzelić...

1

Napisał bym to na priv ale nie wiem czy chcesz czytać a jak zobaczysz wiadomość to możesz kliknąć

SPOILER


Nie idź tą drogą. Jak przejdziesz do następnej lokacji tym przejściem to gaj się zamknie. Na tej mapie masz jeszcze trochę z tego co widzę. Bagno i być może ruiny co jest chłop do zmiany klasy. Jeszcze jest druga mapa w tym akcie którą możesz zrobić żeby się gaj nie zamknął. Więc szukaj albo jak nie znajdziesz to Ci napiszę jak tam wejść.

1

@Kgorecki2500 SPOILER w następnym komentarzu ALE RADZĘ CI PRZECZYTAĆ bo to kluczowe.

0

@th@les Na papierze tak. Ale jak się oglada mecze i widzi JAKIE to są setki to już nie.

4

Tylko że ofert nie będzie a nawet gdyby się pojawiła i ktoś chciał napastnika z piętnem leszcza któremu się wydaje że jest rekinem co strzeli 1 na 3 setki to on nie będzie chciał Barcelony opuścić.

0

@kanver_ Ja bym to zrobił tak że gra każda reprezentacja która jest w fifa. A dodatkowo żeby nie było że ktoś odpada szybko to awansuje 2/3 a reszta gra miedzy sobą mecz i rewanż o awans do tamtych. Trwało by to z kilka miesięcy. Reprezentacje będą grały rano a kluby wieczorem i mecze będą 24h na dobę. Ludzie by mięli tego dość ale do tego chyba chcą doprowadzić... Ileż można.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?