Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Spokojnie przemysli i zmiany w okolicy 75 minuty hehe.
0
Z tej powtórki wygląda że mógł wcześniej strzelać.
0
Po co nam napastnik jak mamy REKINA?
1
Koniec świata...
1
@MesQueUnClub_87 I tak wszyscy na koniec się wyp..... nie ma to sobie odmawiać wszystkiego non stop.
1
@jaras121 Tam się liczą chyba gole więc zależy też ile będzie wygrywał. Ale dużej różnicy nie ma.
13
Może sędziowie z Perezem stwierdzili że liga już jest przegrana i teraz potrzeba parę razy skrzywdzić real żeby pasowało pod narrację? TV będzie miało materiały. Powstaną artykuły o Negreirze czy jak mu tam a na koniec się stwierdzi że gdyby nie sedziowie to byłby mistrz z 15 punktami przewagi.
0
@Cryptolis Właśnie my to odpalili z bratem. Strasznie to muli i nie wygląda najlepiej.
1
@ifoa Nie wiem co zdziałali ale chyba zabrali ten samolot mimo że tam była wtedy strefa wojny. Wiadomo że wyroki i tak nic nie dadzą ale przynajmniej nie leży i rdzewieje 10 lat.
0
@Tigermaus Wiadomo że tak ale polskie władze też się nie popisały z tego co pamiętam (chociaż to było dawno) premir się zgodził żeby to było jako lot cywilny czy coś takiego.
0
@4drian0 Ograniczony czas czy jak dodam do konta to będzie cały czas?
1
@AduŚ07 To tylko pokazało jak my jesteśmy słabi. Gdyby to spotkało samolot jakiegoś normalnego kraju z tak ważnymi ludźmi na pokładzie (prezent generałowie itd) to podejrzewam że Ruscy by tego lata tam nie trzymali. W ciągu tygodnia by to było zabrane. Już nie mówiąc o USA bo wtedy to by nawet na teren się nie dostali. A u nas? Lata to tam rdzewiało zrobiła się wojna polsko polska (jeszcze wieksza niż była) i tak się kręci.
2
@Roobo Powinni mu pozwolić skoczyć. Chce skakać. Nikogo za sobą nie ciągnie. To do dzieła. A oni tracą na niego czas.
2
@kamyk_23 Szczerze mówiąc myślę że Flick nie lubi mieszać. Jutro się spodziewam Yamala i Pedriego w podstawie nie zależnie od okoliczności.
1
@wpwelement Jeden to nie wiem kto to jest a drugi wolał bym nie wiedzieć...
0
@Kozinho. Śmiejesz się a gdyby chodziło o Brauna albo kogoś z Konfy to by było grzane w tv do wyborów (i tu zresztą też).
4
@JimMorrisonFCB Ta odwrócona plecami.
4
Skargi skargami i nic to nie daje bo niby co ma dać? W zeszłym roku Marciniak z kolegami nas zrobili w c... w tym też dali ślepego. Za rok też dadzą a my zrobimy skargę. Tu trzeba zmian w systemie. Np VAR na żądanie. I jasnych przepisów a nie widzimisię. Nie powinno być tak że chłop na żółtą fauluje za chwilę na drugą i nie dostaje tylko dlatego że już ma jak w sytuacji z Koke. Ale tego się nie zmieni bo tak robią sędziowie od lat.
Mamy jeszcze rewanż i jeśli zagramy z lepszą skutecznością to jest do zrobienia. No właśnie tylko tyle i aż tyle. Szybko strzelić i do przodu.
0
@ShawnC No nie wiem ja wierzę w Imperialną Prawde. Nie ma żadnych bogów. Jest tylko Imperator pan rodzaju ludzkiego ale jak sam mówił "nie ma we wszechświecie żadnych istot zasługujących na kult".
1
@Azazel_Pazuzu Podejrzewam że ten co pisał tego tweeta to może myśleć że Obliviin wyszedł kilka miesięcy temu. Ba może się nawet urodził po 2006 więc skąd może wiedzieć? W ogóle to kiedyś NPC byli bardziej ogarnięci.
0
@GeneralXavi Po meczu od razu pomyślałam że oni są do zrobienia. W 10 my grali a oni tylko się bronili. Mamy połowę na gola. Do zrobienia. A jakby strzelić w 15 minut to już w ogóle będzie ciekawie.
4
Fakt że w ekstraklasie to wygląda dramatycznie...
0
@AmigoBlancos Co to znaczy "mógł go puścić"? Przecież on mu nic nie robi. Simeone o niego zawadza co widać w tej powtórce i to jest cała wina Pau. Czerwona bo go wywraca w sytuacji gdzie byłoby sam na sam. Ale jak on "mógł go puścić"? Wiadomo że się przecież nie zatrzyma bo chcę dojść do piłki. To nie jest faul jak z PSG gdzie idiotyczne chłopa sfaulował.
0
@Zieliniak Moim zdaniem powinni się starać zrobić większą przewagę. Mogli mieć dużo lepszy wynik.
0
Atlético to jest k... dno. Na 10 cały czas się bronią. Myślę że w rewanżu 2 bramki można odrobić.
1
O jeden most za daleko.
0
Nosz niech cie c...
0
Im można nawet w 10 strzelić. Byłe nie stracić nic.
0
Szczerze to bym Lewego zmienił za obrońcę. Kogoś trzeba a on daje tu najmniej. Zagrożenie robi Yamal i Rash.
0
@Arden Chodziło mi bardziej o to że to dwumecz.