Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BorzyKrzys W sumie to i tak nie ma znaczenia co robią u nas politycy co najwyżej będzie temat na parę dni w wewnętrznej TV. Na arenie międzynarodowej nie znaczymy nic. Bo jesteśmy słabi. Można sobie zakłamywać rzeczywistość że te wszystkie rady prawa umowy itd coś znaczą coś mogą a prawda jest taka że silni coś robią i mają wywalone na resztę. Ameryka chciała prezydenta Wenezueli czy tam innej Kolumbii i sobie pojechała zabrać. Chcą zaatakować Iran pojechali (tylko że się nie spodziewali że tamci to nie są leszcze. Izrael silny sojuszem z USA robi co chce bo może. Ruscy na Ukrainie chcieli wjechać i wjechali (może się nie spodziewali że będzie pomoc ze świata). Chiny jak się zorientują w sytuacji to na Tajwan też wjadą i żadne rady czy skomlenie trzecioligowych polityków im nie będzie przeszkadzało.
1
@Criss18Barca UE w szoku że ktoś mimo zmiany może kontynuować politykę dobrą dla WŁASNEGO KRAJU.
3
@July_6_BcN Pewnie jakieś AI jeszcze bez patcha "polski urzędnik"... Zainstalują i wróci do normy.
2
@Safrani Przecież ja nic nie mówię.
@FcPortoFan1999 Nawet nie wiem nie śledzę ich. Abstrahując od Porto to mi on i Kiwior zawsze się kojarzyli z badziewiem ale to pewnie przez obraz reprezentacji.
1
@Safrani Doceniam kunszt João Betoniarka. Nie moim celem jest kogokolwiek denerwować.
0
@Popitek12 Do ochrony przed samym sobą to sobie możesz kupić kaftan bezpieczeństwa.
1
@heniusss Z trzeciej strony haha wcześniej "przegapiali" to co jest na tym filmie więc już wolę to co jest teraz bo przynajmniej jak się trafi trzeźwy na var to może coś próbować zrobić... Przynajmniej ewidetne spalone nie przejdą łatwo.
Trzeba by dać trenerowi ze 2 VARy może by to coś pomogło. Ale tu też jest problem mitycznej "interpretacji przepisów".
1
To jest dopiero spryt top lvl.
Żeby nie dostać niskiej oceny dostaję czerwoną kartkę już na początku meczu.
https://zapodaj.net/plik-JEFNrXTr9T
@FcPortoFan1999
1
@heniusss Pomyśleć że niektórzy chcą żeby wywalić VAR. Wiadomo że VAR nie rozwiązuje problemów ale mam wrażenie (a przynajmniej nadzieję) że dziś z VARem takie coś by było wyłapane.
3
@Popitek12 Nie wiem czy to Ci wystarczy...
1
@heniusss To w 1:18 aż mnie zabolało a to sam początek tego filmu.
0
@Szklaner Bardziej jak lis.
1
@NeroTFP1 Może w dziesięciu ostatnich walkach się zmieści.
6
@xvcWinterSoldier Ja bym był za tym żeby była kara śmierci i wtedy koszt postępowania wynosi koszt nabojów ewentualnie prądu przez kilka sekund. A tak to będziemy się wszyscy składać na jego "leczenie" i utrzymanie.
0
@Ilka Za chwilę się okaże że apka jest wirtualna do wzywania pomocy bo samochodzik jest normalny.
0
@nicniewiem W sumie gdyby się zastanowić to my wygrali w 92 i my też czekali do 2006 mam potrzeba doświadczenia (mamy jedną z najmłodszych kadr) i szczęścia żeby sędzia gwizdał (z Interem czy sytuacja z Koke i karnym w pierwszym meczu).
0
@L3OM3SSI Ja po Romie i Liverpoolu to już miałem dość piłki aż do finału mistrzostw świata w Katarze. W sumie to się zgrało ze słabym stylem Barcelony za Setiena Koemana itd. Po Interze ostatnio i po wcześniejszym to jest nie to samo bo my nie grali źle ale jednak boli.
2
Ale mnie łeb napierdala.... To jest wręcz niesamowite że wczoraj my nie weszli i człowiek kilka tysięcy kilometrów dalej który na to nie miał żadnego wpływu. W sumie czy tak czy inaczej by się skończyło to jego życie się nie zmieni wcale się źle czuje nie może spać i jest wkurzony cały dzień. Jeszcze jak real dziś wejdzie to sobie chyba palne w łeb...
0
@Aragorn33 Zrobimy protest oni przyjmą do wiadomości i do zobaczenia za rok.
1
Ciężko jest jak się gra w 10 przez połowę i trochę. Nie graliśmy źle.... Przejebanie szkoda tego na 3.
0
Masakra ledwie go dotyka a ten leci na ziemię.
0
Raczej co zrobił Olmo....
1
Brawo... Myślałem że nie wpadnie.
0
Yamal to chłop którego się nie da sfaulować...
1
Nie jest źle. Połowa strat odrobiona. Ale musimy ich cisnąć non stop.
1
Yamala można popychać jak widać bo już 2 razy i bez faulu.
1
Młody nie siedź na piłce bo się jajo zrobi...
0
Ale obronił.. Oby Fermin wstał.
0
Kurwa..... Ale tak mamy grać.
1
Brawa. Dawać dalej ani na sekundę nie odpuszczać.