Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karszun Nawet nie pamiętam szczerze mówiąc że on miał tak niską klauzule. To tylko pokazuje jak on u nas był irytujący.
0
Piękny refleks.
1
@macio_944 Mnie zastanawia czy my coś dostaniemy za ZP dla Komara. Czasem się takie klauzule daje. Ciekawe czy The Szwagros pomyśleli tym bardziej że on nie poszedł za duże pieniądze.
2
Co to w ogóle za artysty... Dawać Bon Jovi Metallica albo nie wiem Evanescence a nie jakiś leszczy.
3
@TR3YWAY Czyli do tego ma poczucie humoru.
6
Dobre wieści ale to jest taki szajs że nigdy nie wiadomo niestety.
0
@Hshdhrhdh Zagrali tylko dlatego że pchali ich w pucharze...
1
Maestria Wszołka....
0
@draxidox Łaski nie robią. W sumie to oni mogliby zyskać pokazując że mogą rozmawiać z przeciwnikiem politycznym. Bo podejrzewam że ci co chodzą na SM i tak na niego pójdą czy tam będzie Sikorski czy ktokolwiek inny czy sam Mentzen.
1
@Kessie
0
@directedbyfcb Niestety obawiam się że prawda wyglada tak że @July_6_BcN pije dziś sama ale w takich ilościach że ten Pedri i Gavi to jej się tylko śnili a taniec to będzie co najwyżej z mopem....
1
Dobrze że tamta ewidentnie zdenerwowana.
0
@4drian0 "He is convinced he will play" chłop ewidetnie planuje zacząć nową kategorię w fifie albo managera.
0
@lambard Nie śledzę Twittera aż tak. Tym bardziej jakiegoś randomowego typa haha.
0
@lambard 57 osób to szału nie ma.
0
@Sulimo Z hack and slash dużo lepsze jest Path of exile I i II. Diablo przeszedłem fabułę a jak przyszło do endgame to jest coś w tej grze takiego że się nudzi. Nawet graficznie mimo że dużo lepiej niż w trójce to moim zdaniem do poe 2 nie ma podjazdu. To dla mnie nie jest mroczne tylko ma coś jak szary filtr...
0
@Goralkov Jeśli to w ogóle prawda i faktycznie "Niemiec jest zdenerwowany na klub" to bym mu powiedział "Wyluzuj. I bierz się do roboty bo ostatnio nie broniłeś nic. Dlatego przyszedł nowy bramkarz. W tym momencie jesteś bramkarz numer 3. Ale masz kontrakt i masz się przykładać na treningach bo za ładne oczy grał nie będziesz. Albo możesz odejść jak Ci nie pasuje jakoś się dogadamy ale też musisz mi pójść na rękę". Za plecami ma mundial i jak chce jechać to też nie bardzo może sobie pozwolić na trybune albo ławę. To nie jest przedszkole że dziecko zrobi focha i wszyscy będą pocieszać. Chcę grać niech walczy o miejsce. Albo nara.
4
@blakkudium I tak by walił więc to nie ma znaczenia.
1
@July_6_BcN Dziękuję i przepraszam Pani profesor. Napiszę to milion razy na tablicy.
0
@Gaucho Dlatego napisałem "bodaj" bo nie pamiętam który miesiąc. Ale to że były artykuły w których było to napisane to jest fakt (nawet nie wiem czy u nas na stronie to nie było wrzucane).
0
@Gaucho Z drugiej strony w bodaj październiku były ploty że Enrique mówił że żałuję że go kupił. Nigdy nie wiadomo co by było. U nas był Dembele i każdy praktycznie miał go dość tam wymiata ale czy to oznacza że powinno się żałować że odszedł? Ja nie żałuję bo miał tu dość czasu.
1
@Kgorecki2500 Podejrzewam że to że się go pozbyli nie przeszkodzi Gozdyropodobnym "dziennikarką" ich jechać.
0
@Sulimo Naucz się ponosić konsekwencje swoich czynów.
1
@turhiay Nie pamiętam ale mi się coś wydaje że 80. Chociaż teraz to nie ma znaczenia. Ale nie ma się co dziwić naszej sytuacji jak takie biznesy robili....
0
@turhiay Żeby było śmiesznie to bodajże rok wcześniej psg za Rakitica dawało gruby hajs.
2
Prawda jest taka że naszym największym aktywem jest szkółka. Największe sukcesy dała nam szkółka wspierana przez PRZEMYŚLANE transfery. A do obecnego stanu finansowego doprowadziło wywalanie kasy na bezsensowne "wzmocnienia".
Teraz znów się szkółka nas podnosi. Nie było możliwości na rynku to się okazało że u siebie mamy Cubarsiego Balde Fermina Yamala Gaviego czy nawet Casado i Bernala którzy oby po kontuzjach się rozwinęli.
0
@Gacek5 Śmiech śmiechem ale na YouTube ostatnio widziałem film o tym i chłop mówił że w ciągu miesiąca czy dwóch bardzo dużo się ruszyło.
Ja jestem zdania że lepiej żeby to zrobić dobrze a nie szybko. Nie jest potrzebna żadna tragedia bo się komuś śpieszy.
0
@paweldunajecfcb Nie.
0
@esem91 "A szarpnę na koniec kadencji" - Andrzej Duda.
0
@VamosRakieta Tylko szkoda że podobno zarobili 80 baniek. Bo nam też by się przydały.