0

@DiSBlaDE Są dwie kwestie. Po pierwsze to fajnie by było żeby tam coś było żeby się móc spotkać z tymi co się ich znało.
Ale czy ja w to wierze że to możliwe? I tak i nie. Bo np jak idę na cmentarz do dziadka i babci to nie raz mówię "co tam dziadek" tak jak wtedy jak żył. Do psa co go miałem ponad 17 lat też mówię u niego na grobie. Więc powiedzieć że całkiem nie wierzę że w jakimś stopniu istnieje by było bez sensu. Z drugiej strony czy mam nadzieję że się z nimi spotkam? Powiem że oby. Szanse są 50/50 bo nikt tego nie wie. Ale nie wiąże tego z religią. Bardziej z inną formą egzystencji. Nie wierzę np w to że od tego co tu robisz trafiasz tam w inne miejsce (piekło albo niebo). Gandalf powiedział bodajże w "Dwie Wieże" coś takiego "nie jest to ostateczny koniec a jedynie kolejna ścieżka którą wszyscy muszą podążyć". Moim zdaniem może być tak że umierasz a w "drugim świecie" się budzisz i tyle.

0

@Konradowskyy Podsumowując lepiej żeby wszystko poza pis po znikło bo jak mają być non stop w opozycji albo być przystawką co nic nie może jak teraz. Skoro "przecież w tym kraju to nikt poza PiS/PO nie zdobędzie poparcia na poziomie 30% i to nieważne czy ktoś będzie rządził czy będzie ciągle w opozycji". To jaki sens? Gadać że robią źle bo to mogą w opozycji?

To czy są napaleni na stołki to nie wiem i mnie to nie interesuje. Z punktu widzenia mojego czyli wyborcy to nie ma znaczenia. Jeśli nie będą mieli stanowisk ale będą w stanie wprowadzać swój program będę zadowolony. Jeśli będą mieli stanowiska ale nie będą próbować wprowadzać swojego programu to już na nich nie będę głosował. O tym właśnie mówię. Tak mogą zyskać poparcie kosztem pis. Pokazać że my chcemy robić daliśmy 10 ustaw ale PiS nie poparł to może się komuś otworzą oczy. Ty myślisz że dlaczego platforma traci w takim tempie? No bo c... robią.

1

@Konradowskyy "odmawiasz i pomału zdobywasz poparcie" tylko że problem jest taki że będąc w opozycji nie jako jedna z głównych partii masz problem bo nie masz praktycznie 30% pewnych głosów. I jak na pewnym etapie nie pokażesz że możesz coś zdziałać to masz sufit. Odpowiedz mi serio czy myślisz że Twoja metodą są w stanie wyprzedzić pis? A jak tak to za ile wyborów (5-10? Przypominam że to jest 40 lat).

"PiS będzie grzecznie Sławka słuchał i wykonywał każdy ich postulat?" Dokładnie o takie coś chodzi żeby mieć sytuację gdzie od nich zależy czy będzie rząd pis czy po. Powiedzieć po wyborach coś takiego " słuchaj Jarek chcesz mieć premiera? Albo ministerstwa? Ok zagłosujemy za ale w zamian chcemy to to to i to. Macie na to pół roku. A jak nie to pójdziemy do Donalda bo on po pół roku bez władzy to już smutny będzie".

Koalicja a koalicja to są dwie różne sprawy. Bo możesz być w koalicji jak Hołownia siadł w spółkach albo na ministerstwach i zadowolony. A możesz próbować to co napisałem.

Ja mam w d... czy konfa będzie miała ministra premiera czy leśniczego. O ile będą realizować program na który zagłosuje.

1

@Konradowskyy A czyli tylko narzekasz. Ja się chciałem dowiedzieć co Ty byś zrobił na ich miejscu. Ale widzę że bez szans. Dla mnie oni mogą robić co chcą byle program swój realizowali. Bo o to w tym wszystkim chodzi (a przynajmniej powinno).

1

@Konradowskyy To jeszcze mi napisz jak sobie wyobrażasz wywrócenie stolika jeśli nie przez wzrost poparcia?

Ja sobie np nie wyobrażam sytuacji żeby im rosło gdyby było tak jak pisałem pis/po po 40% konfa 20% i oni nic swojego przez 4 lata nie mogą przepchnąć. Przecież wtedy ludzie powiedzą że mięli okazję i nic nie zrobili. No chyba że Ty uważasz że realne jest wyprzedzenie pis/po będąc wiecznie w opozycji i nic nie wprowadzając swojego. To bym się chciał dowiedzieć jak. A może Ty chcesz czekać na to aż tamci się tak już skompromitują że nawet betonowe 30% powie "starczy".

0

@Konradowskyy Napisałeś że "Jarka szczerze nienawidzę" więc zakładam że nie będziesz na niego głosował. Więc logiczne jest że z połów duopolu bliżej Ci do Tuska. Głosując na Razem na co liczysz? Na to że będą w opozycji? Czy że wejdą w koalicję (z Tuskiem) i będą mieć wpływ na to co się tu dzieje?

"ewentualna koalicja z kimś poza układu PIS/PO." Czekam na propozycje z kim. Z lewicą? Z PSL? Czy z holownią? I co by mogli w takim układzie?

0

@Konradowskyy To co proponujesz? Żeby nie startowali czy co? Ja napisałem że kwestia jest żeby mogli albo jednym albo z drugim. Zawsze to jakiś plan a Ty co? Głosować na Tuska?

1

@Konradowskyy Nie. Patrzymy realnie. Bądźmy poważni mówimy jak jest teraz a teraz niestety sytuacja jest taka że będą musieli rządzić z kimś. Pytanie czy będziesz przystawką jak Hołownia co się ustawił i zadowolony czy będziesz wymuszał projekty ze swojego programu.

Wiadomo że by było fajnie gdyby mięli sami 40 50 albo 60% ale to jest nie możliwe (pewnie nigdy). Kwestia jest żeby w każdych kolejnych wyborach mieć coraz więcej. I w efekcie być główną siłą.

Gdyby była hipoteczna sytuacja pis po po 40% i Konfa 20% to Ty chcesz non stop robić nowe wybory?

2

@Konradowskyy W tym momencie jest to nie możliwe. Najlepsze co może ugrać Konfa to poparcie takie żeby mogli rządzić i z Kaczyńskim i z Tuskiem na zasadzie "nie chcesz tego wprowadzić? To ide do drugiego." Nie są w stanie przegonić ani pis ani po. Ale oby mogli ich trzymać za ....

0

@Faro Bo im się chce.

0

@Roobo Bardziej mi chodziło o to że nasza "klasa" polityczna od lat przepala i będzie przepalać bo jak się wybiera to samo non stop to myślą że są bezkarni (no i najwidoczniej mają rację skoro są wybierani). Więc tu przynajmniej na coś historycznego (drugi Polak w kosmosie). Na 100% dało się to wydać lepiej i też bym wolał żeby to poszło np na szpital byle gdzie. Ale lepsze to niż.... Kibel za 5 baniek albo inne pomysły.

0

@UriBoyka I tak Huja wygrają.

1

@PatrychoO Miałem nadzieję że tam wyjdzie jakas babka albo chociaż zwierzę....

0

@JohnKennedy Dlaczego nie? Oni generują dla tych klubów taką kasę że głowa mała.

A w ligach gdzie praktycznie nie ma jakiś przepisów fair play to jak kogoś stać to niech płaci ile komu chce.

0

No nic nie zrobisz. Fakt jest taki że człowieka może w sekundę pozamiatać. Dobrze że się nią zajęli (chyba dość szybko) i nie zagra z tą Japonią. Niech na spotkanie wraca do zdrowia a nie na szybko bo euro...

0

@Roobo Czy są w tym kraju ważniejsze rzeczy? Oczywiście. Ale w porównaniu z tym jak tu kasa jest palona to nie jest najgorzej. 75 milionów złotych na wybory co się nie odbyły wszystkich oburzyło a prawda jest taka że to tylko wierzchołek góry lodowej.

0

@urbipl Masakra a człowiek czeka na promocje na steam hahaha.

2

@AduŚ07 Izrael nie raz pokazał że są zdolni do wszystkiego. Wcale by mnie to nie zdziwiło.

My tu ustawę co im nie pasowała chcieli zrobić to był raban na cały świat. A co dopiero w takiej sprawie gdzie są bezpośrednio zaangażowani.

0

@Cule1234 Ze 2 lata i przed wyborami znów będzie miłość do koalicji.

0

@Deathwing112 Ja miałem z 20 lat temu rekord rejestracja na 7:15 do gabinetu wszedłem o 15:20 a wyszedłem po niecałych pięciu minutach.... Dobrze wiedzieć że od tej pory nic się nie zmieniło haha...

3

@Kgorecki2500 2 lata do wyborów. Sondaże mają znaczenie jak zeszłoroczny śnieg którego praktycznie nie było. Tu ludzie nie pamiętają co polityk robił tydzień wcześniej a co dopiero 2 lata. Gdyby Donald wziął się do roboty (hahahahaha) to może jeszcze przegonić Kaczora. Bo ludzie zapomną że 2 lata leżał brzuchem do góry.

0

@FcPortoFan1999 Jestem za tym bardziej że to obrońca a Ghiță podobno do Hannoveru idzie (takie plotki słyszałem).

1

Jestem za tym transferem myślę że ekstraklasa mogła by na tym skorzystać.... A jak nie to przynajmniej byłoby zabawnie

https://transfery.info/aktualnosci/marian-huja-w-ekstraklasie-oferta-na-stole/246542

@FcPortoFan1999

1

@Kgorecki2500 Ta total war haha siadam na godzinę o 21 i wstaje od kompa po godzinie o 5 rano bo trzeba się zbierać haha nie angażuje WCALE.

0

@Borneo Wiedziałem że to powiesz "A kto byłby mocny kiedy masz koalicję 4 partii" aż chciałem napisać że za chwilę ktoś wyskoczy że to przecież koalicja i im trudno. Jak wam trudno to won. I nowe wybory. Ale nie bo można teraz korzystać z uroków władzy.

1

@Azazel_Pazuzu "A za dwa lata jedziemy znowu" to tylko pokazuje jak słabo rządzi PO. Ludzie przed wyborami byli mega antypis. Ale platforma z kolegami pokazali taką klasę że już zdążyli przerąbać wybory a za chwilę parlamentarne będą też przegrane.

No ale jak się nic nie robi to tak jest. Narzekają że im Duda veto zrobi a prawda jest taka że im zablokował 5-6 ustaw za praktycznie 2 LATA. Teraz się mięli brać do roboty ale są leserami i im się nie chce więc jadą narracją o liczeniu głosów. Żeby ludzie byli zajęci jakąś głupotą. Miało być 100 konkretów w 100 dni nie ma. Miało być do końca maja masa deregulacji i gdzie jest? Kwota wolna? Było to głosowali PRZECIW SWOJEMU PROJEKTOWI.

Jak chcą wygrać to niech się wezmą do roboty a nie tylko narzekać na wszystko i realizują program bo od tego są politycy. Jak nie to wypad (przynajmniej tak być powinno).

3

@wyrek Ciekawe czy Trump przeżyje kadencję....

1

@Alanooo W Bloodborne nie grałem bo nie ma na PC. Ale całą resztę przeszedłem. Moim zdaniem i tak najlepsze od nich to było Sekiro. ER było fajne nie licząc krypt bo one są monotonne ale to szczegół. Dużo bardziej mnie w.... że jak grałem nie było wsparcia dla ultrawide nie wiem jak jest teraz.

0

@Roobo No o cyk nagle 16% poparcia.

1

@Kengo @ZuczekFCB1899 Słuchaj tego co mówi James mniej więcej w połowie i nie p..... głupot haha.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?