Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Karol145 Praktycznie to samo co wymieniłeś masz w Stanach Zjednoczonych i to nawet bardziej. Tam Stany też mają swoich senatorów nawet niektóre (jak nie wszystkie) mają kongresy stanowe czy jak to się tam nazwa. I wydaje mi się że co jak co ale Stany są trwalsze niż unia. Nie ma w tym nic wyjątkowego. Różnica jest taka że tam ludzie mówią jednym językiem i są jako jeden naród. Ale nie zawsze tak było bo były kolonie angielskie francuskie czy hiszpanskie ale się nazwijmy to zintegrowali ze sobą. U nas w Europie gdyby iść w dalszą integrację za 100-200 lat mogłoby dojść do tego samego. Pytanie czy powinniśmy do tego dążyć? Moim zdaniem nie.
2
@Kinginiesta Pamietaj że u nas w klubie są czarodzieje "magia dzwigni" i te sprawy a "Czarodziej nigdy się nie spóźnia nie jest też zbyt wcześnie przybywa wtedy kiedy chce".
0
@Karol145 A co w unii europejskiej jest takiego wyjątkowego Twoim zdaniem?
4
@Karol145 Co Ty w ogóle za głupoty gadasz.... "Ludzie od zarania dziejów podpisywali umowy, szli w porozumienia, no i ludzie to są istoty stadne"co to w ogóle za argument jest? Ludzie podpisują umowy rozejmy czy inne zobowiązania a potem się zmieniają okoliczności i po umowach. W historii świata były twory dużo trwalsze niż UE. I nic z nich nie zostało Były nawet wojny co dłużej trwały.... Powinniśmy mieć plan "co jeśli to przestanie istnieć" i nic w tym złego nie ma.
@tbas Na wszelki wypadek. Przezorny zawsze ubezpieczony. Ja nie mówię że my powini wyjść bo nie wiem czy to się by opłacało ale np biorę pod uwagę sytuację że we Francji albo Niemczech wygrywa partia która jest sceptyczna i co wtedy? Był Brexit to i mogą być inne "exity" a jak wyjdzie Francja albo Niemcy to po unii. I myślimy mieć plan działania.
Polityk jest od tego żeby brać pod uwagę scenariusze niespodziewane a nie patrzeć tylko na stołek w europarlamencie albo sejmie. Tylko że właśnie nasi widzą tylko jedną może dwie kadencję do przodu a "po mnie to i koniec świata".
6
@tbas No i co? Bardzo dobrze powiedział. Powinniśmy brać pod uwagę możliwość wyjścia i się na to przygotować najlepiej jak można. Powinniśmy brać pod uwagę to że unia się rozleci i co wtedy? Dużo bardziej rozsądne podejście niż pomysły typu "wpisać do konstytucji że jesteśmy w unii" jak zdaje się mięli Kosiniak z Kamyszem.
Problem naszym jako narodu jest to że zawsze gramy na jedną kartę. Albo unia albo śmierć albo USA albo śmierć. Ktoś kiedyś powiedział że Wielka Brytania nie ma przyjaciół tylko interesy i my powinni robić to samo. Opłaca się być gdzieś to jesteśmy. Nie? To nara.
0
O kurde. To jest ciekawa informacja bo to dość znana firma.
0
@Goldenretriever1899 Kaczor Donald.
5
@tbas To że się ktoś nie zgadza z debilnymi rozwiązaniami promowanymi przez UE to nie znaczy że chce z niej wyjść.
0
@Stinger_ Nawet jak ma minimalną to są chyba teraz prawie 4000 (bo zdaję się że coś weszło od lipca czy czerwca. Jakieś dodatki do najmniejszych). Także nie ma tak źle.
4
@Adik10 W miarę dobry serial teraz oglądam. Tabu. Tylko 8 odcinków jest więc jak się sprężysz to obejrzysz cały.
0
@pioz123 Chyba z 400 i by można zacząć rozmawiać ile więcej chcemy. A nie takie drobne.
0
@pioz123 Za Isaka Newcastle chce 172 miliony. Odpowiedz sobie sam.
8
@Goldenretriever1899 Kto mówi że na trzeźwo?
0
@Lucyffffer1922 Niechże chłopak zagra 5 minut.
O i Lechia na 3:4.
0
@barcelonaLM Cracovia jest na czele.
0
@Transu96 Ciekawy kształt kibla.
0
@Transu96 W maju dałem ponad 16k ale łazienka nie jakaś duża. Najwięcej chyba za kabinę prysznicową wyszło.
1
@marcin62 Wydaję się że lepiej poczekać 2-3 miesiące. Będzie po patchu albo dwóch i lepiej działać powinno.
0
@marcin62 Optymalizacja na PC podobno leży i kwiczy. Strasznie szybko zaczyna się recykling przeciwników. I podobno też nie jest za ładna. Takie informacje widziałem w internecie ale nie wiem ile tu jest prawdy. Fakt że drogie to nie jest ale bardzo negatywne oceny na steam straszą.
0
@MOLESTA Nie na Twitterze tylko ogólnie według tego artykułu. Z drugiej strony i tak myślę że ludzie to obejdą bez problemu.
0
@gumaz Niech każdy robi ze swoją kasą co chce. Ja bym wolał kupić coś sobie niż dać im ale nie mnie oceniać co jak kto wydaje. A żebranie chyba nie jest w Polsce karalne.
0
@FcPortoFan1999 Jak każdy tam.
0
Dobrze dla Pogoni że mają tego Huja bo inaczej by było chuja z tego.
0
@LuismessiJr @Filipem @Transu96 @FiscaelBarca Ja się zastanawiam jeśli chodzi o tą grę tylko w kontekście gry z bratem raz na jakiś czas i ewentualnie trybu kariery jednym zawodnikiem.
Obejrzałem sobie film co był na kanale EA i złapałem się za głowę jak babka powiedziała mniej więcej "dostosowaliśmy statystyki żeby najszybsi zawodnicy faktycznie byli najszybsi" czyli w poprzednich wersjach jak to działało?
Ale wracając do tematu ten tryb "normalny" wygląda na papierze fajnie. Przynajmniej nie biegają w obronie jak kurczaki. Bramkarz podobno też będzie umiał bronić (to akurat było w sekcji "comptitive") ale to oni mówią co rok.
0
Ktoś gra tu w fife tylko poza @Transu96 ale nie wiem kto. Więc pytanie do wszystkich. Brat mi coś mówi że podobno w nowej wersji mają być nazwijmy to dwie metody grania (offline - realistyczna i online - nierealistyczna). Czy faktycznie jest się czym podniecać? Czy faktycznie wygląda na to że w końcu będzie można w to grać jak w piłkę nożną?
0
@Goldenretriever1899 A co Szymuś powiedział?
0
@4drian0 Jednak teraz jest lepiej haha. Szczerze mówiąc nie chciało by się teraz robić cracków albo jakiś dziwnych metod na patchowanie tak jak kiedyś robiłem z WoWem a wszystko się ściąga kilka godzin bo internet miał prędkości minusową haha. Już nie wspominając o emule i torrentach gdzie komp szedł całą noc bo było więcej portow do ściągania i teoretycznie szybciej "zasysał" a na koniec się okazało że wersja gry ma jakiś error i uj z tego...
0
Ktoś ma do tego dostęp i mógłby wysłać mi ten wywiad na priv?
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/cracovia-rozpedza-sie-na-rynku-transferowym-filip-trubalski-nie-powiedzielismy/88zfde2
0
Kto za? Kto przeciw (ten ruski agent)? kto się wstrzymał (ten ruska onuca)?
1
@michal26 " i by poleciał Rudy" gdzie? Chyba na księżyc... Przecież oni z Kaczorem są niezatapialni afer przez ostatnie 20 lat było w c..... i trochę a oni dalej są. Takie coś nie zrobiłoby na nim wrażenia.