Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Leo i jego La Croqueta. Prawidłowa reakcja Sandro Rosell'a :)
https://x.com/MessiCFi/status/1285646441990565888
7
Arteta może na przestrzeni najbliższych kilku lat dołączyć do ścisłej trenerskiej elity. Trzy lata pod okiem Guardioli w The Citizens. W grudniu objął Arsenal i na ten moment zanotował na angielskich boiskach 13W-6R-4P przy bilansie bramkowym 38:20 (1.65 : 0.87 na mecz). Przy obecnej jakości w zespole (przynajmniej wd mnie) są to wyniki powyżej oczekiwań (należy przypomnieć, że Arteta 'z marszu' został trenerem The Gunners, nie miał pre-sezonu by przygotować drużynę). Pozostaje trzymać kciuki za wychowanka Barcelony, z którą niewątpliwie będzie łączony jeśli jego praca w Londynie nadal będzie przynosiła pozytywne rezultaty.
https://x.com/giolocelsoo/status/1284659780406128647
20
Riqui Puig w jedenastce ostatniej kolejki La Liga z drugą najlepszą notą po Leo Messim ! Wczoraj zanotował: 90 min., 2 asysty (chodź mogło i powinno być więcej), 62 celne podania (90%), 4 kluczowe podania i 3 stworzone okazje, 3/4 celne długie piłki, 1/1 udany drybling, strzał w poprzeczkę, 4 wygrane pojedynki, 2 wślizgi. Ogółem wczoraj nasza lewa strona (Alba+Puig+Ansu) wygenerowała 8 kluczowych podań.
18
Ehh Leoś i coś narobił. Teraz papcio Perez będzie musiał wykonać kilka telefonów.
https://mobile.twitter.com/Barzaboy/status/1284892251328516098
27
Po za naszym młodym Francuzem w kadrze mamy jedynie jednego skrzydłowego strzelającego ważne gole (17-letniego Ansu). Wracaj do zdrowia NIE jak najszybciej tylko NAJrozważniej Dembouz !
https://mobile.twitter.com/MediaBarcaTimes/status/1283320976151724033
32
No cóż ... genów nie oszukasz ^^
14
Gdyby W KOŃCU ktoś z młodych nie dostał poważniejszej szansy w pierwszej drużynie [Ansu / Riqui] powiedziałbym, że tak wygląda u nas sytuacja z młodymi talentami.
46
Kiedyś to było [...]
https://mobile.twitter.com/dagavercetti/status/1282228904552476672
37
Ariana Grande kończy już 27 lat, ale ten czas leci [...]
Jeszcze trzy lata i Barcelona się nią zainteresuje :D
https://x.com/ArianaGrande/status/1276354134518558721
10
@BarcaInfo TAK ! Jesteśmy uzależnieni od Leo, ale ile było/jest drużyn, które by nie były uzależnione od G.O.A.T. mając go w składzie.
30
Wczorajszy mecz Barcelony był prawdopodobnie najlepszym pod wodzą Setiena. Wątpię, by ktokolwiek spodziewał się takiego przebiegu spotkania. Wynik: 4:1, 12:4 w celnych strzałach, 68% posiadania, 67:28 w niebezpiecznych atakach, a ileż było dobrych okazji do jeszcze wyższego zwycięstwa nad jedną z drużyn w najlepszej formie po powrocie rozgrywek, która do wczorajszego meczu straciła jedynie dwie bramki. Jest piłeczka i grają chłopaki :)
Szkoda tylko, że tych dwóch Panów się nie lubi i pojedynkuje na treningach.
3
Mam nadzieję, że dopełnieniem tak cudownego mistrzostwa Los Blancos będzie puchar La Ligi 2019/2020 upuszczony pod autobus (gdzie jego miejsce).
Casemiro chowa twarz powstrzymując śmiech.
32
Sprawdza siódmą i ósmą złotą piłkę ?
https://x.com/neurophate_/status/1279321173927636992
12
Wielu z nas obawiało się wczorajszego występu Puig'a od pierwszej minuty, a tu proszę ... 90 min., 66 celnych podań (92%), 1 kluczowe podanie, 2/2 celne długie piłki, 1/1 celny strzał, 6/6 udanych dryblingów, 11/ 19 wygranych pojedynków, 3 wślizgi + 1 przechwyt + 2x faulowany i to z takim rywalem będącym na fali. WoW. Mały ale wariat.
https://x.com/Lewan____/status/1278095170895052801
2
@BarcaInfo Wspaniale, cieszę się niezmiernie, że mamy tylko Puiga i De Jonga w linii pomocy poniżej 30 roku życia.
3
UNICEF na koszulkach, sponsor name rights (nazwa stadionu) od przyszłego sezonu, transfer Cillessen-Neto ... Wszystkie nas do czegoś przygotowywały. Po wymianie Arthur-Pjanic, co będzie następne ? Pudliszki Camp Nou oraz wymiana Griezmann-Willian + ojro ? Powoli Barca staje się klubem-memem :/
8
Czy tylko ja jestem zdania, że nawet taka ikona w składzie obecnie by nie pomogła ?
Ponoć ... ryba psuje się od głowy.
Más que un futbolista.
34
Okazuje się, że Ernesto nigdy nie był aż tak dużym problemem, za jaki go miała cała społeczność fanów Barcelony. Chętnie bym go zobaczył ponownie w La Lidze w roli trenera Valencii lub Athletic'u.
3
Skoro zarząd zauważył, że starsi, bardziej doświadczeni piłkarze dają nam więcej to mam świetny pomysł:
* Vela in / Ansu out.
* Thiago in / Puig out.
W sam raz w ich stylu :)
Oczywiście bardzo chciałbym zobaczyć Thiago ponownie w Barcelonie. Z nim moglibyśmy nawet zagrać w ustawieniu 4-2-3-1, gdzie parę def. pomocników tworzyłby właśnie on z De Jongiem, który na tej pozycji radził sobie najlepiej (obok drugiego def. pomocnika).
49
Trzy typy reakcji na zioło :)
https://mobile.twitter.com/TrollFootball/status/1276109083574104065
5
Z dźwiękiem i do końca. Kiks sezonu ? XD Przypominam. Mecz zakończył się wynikiem 3:3, więc ten strzał przy stanie 2:1 mógł przesądzić o wygranej gospodarzy :)
https://mobile.twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1276088721348198409
0
Wielokrotnie mówią, że Messi powinien pauzować, a tymczasem gola strzela ktoś, kogo nie powinno być już na boisku. Obiektywni ludzie oglądający mecz od początku wiedzą, o czym mówię.
0
Wd flashscore Mallorca przeprowadziła więcej groźnych ataków w pierwszej połowie, no cóż .... Może japoński Figo da im popalić :)
Brameczka Milinkovic-Savic'a, prawdopodobnie najładniejsza od wznowienia Seria A.
https://mobile.twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1275882191600472064
4
Barcelona w ostatnich pięciu meczach ligowych: 4W-1R-0P / bilans bramkowy 8:0 / 26:10 w celnych strzałach. To, co jest zauważalne to z pewnością szybki doskok do rywala, pressing i zaangażowanie. Minus, który najbardziej rzuca się w oczy to niewiele sytuacji bramkowych. Mam wrażenie, że oddają za mało strzałów, gdy nadarza się okazja. Gdy ma się ten metr przestrzeni w polu karnym to trzeba wziąć przykład z Martina i uderzyć, zamiast próbować wejść z tą piłką do bramki.
Feliz Cumpleaños GOAT !
27
Całkiem pomysłowe i uśmiechogenne :)
https://mobile.twitter.com/BarcaWorldwide/status/1275568587332296705
12
Moja reakcja: Ansu strzelaj !
Sądzę, że nasi zbyt często szukają jak najlepszej pozycji do strzału w polu karnym.
https://mobile.twitter.com/bu_vids/status/1275547372928380928
20
Przyszłość jest w waszych rękach duecie 'ANSUIG' .
https://mobile.twitter.com/BarcaTimes/status/1275550698277609474
9
Puig zrobił progress od tego słabego meczu przeciwko Ibizie. Znacznie lepszy pressing, odbiór piłki i odwaga. Puig / Ansu, duet który nie kosztował setki milionów euro, dlatego nie gra więcej.
https://mobile.twitter.com/Barzaboy/status/1275549372047130624
4
Jeśli nie wygrają ligi to z pewnością ją pomszczą :D
https://mobile.twitter.com/MediaBarcaTimes/status/1275481282919772163
1
Wd mnie Marcelo idealnie by pasował na 'wahadło' w 3-5-2 albo na skrzydło w 4-2-3-1. Próbował Zizou takich ustawień ?
https://mobile.twitter.com/Football__Tweet/status/1275098470798385156
* Oczywiście pytam tylko z czystej ciekawości.