Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
• Dlaczego wybrałeś Zidane'a jako najlepszą #10, a nie Messiego ?
• Laporte (Manchester City): Ponieważ Francja jest moją pierwszą miłością, a Messi sprawił, że wiele cierpimy.
Obyście jeszcze zdążyli się wiele nacierpieć przez niego, chodź nic do was nie mam :D
11
Nigdy nie lekceważ pracy nóg Xaviego.
https://mobile.twitter.com/FrenkieStats/status/1240296582014283780
0
Jak dobrze Semedo by nie grał - nie znajdzie poparcia w oczach kibiców, zarządu dopóki nie zacznie "wykręcać cyferek". Po 27 kolejkach ligowych ma taką samą ilość asyst, co nasz niemiecki bramkarz, który mam nadzieję w najbliższym czasie przedłuży kontrakt. Barcelona podobno ma mieć na celu przynajmniej jeden transfer do każdej linii w polu. Rozumiem wzmocnienie obrony,ataku ale pomoc ? Tylko przy ewentualnej sprzedaży Rakitic'a i/lub Vidala.
37
Rodzinna kwarantanna:
- dzień pierwszy: nadrabiamy zaległości z gier i zabaw rodzinnych;
- dzień drugi: wspólne oglądanie bajek i seriali;
- dzień trzeci: żona wymyśliła malowanie kuchni;
- dzień czwarty: po kuchni wymyśliła remont sypialni;
- dzień piąty: jeżdżę tramwajem i liżę poręcze.
19
Złota myśl:
• Dzisiaj się dowiedziałem, dlaczego tak dobrze się śpi jak pada deszcz. Drapieżniki w deszcz nie polują i nasi dalecy przodkowie czuli się wtedy bezpiecznie, a nie ta cała romantyczność dźwięków i nastroju.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
49
I cyk, poszedł na dwójeczkę.
https://mobile.twitter.com/infosfcb/status/1239182392285261830
9
To brzmi tak niesamowicie, że aż zabawnie. Wyobraźcie sobie Ronaldinho z przed lat sięgającego po złotą piłkę i tego, który dopiero co wygrał pieczoną świnię w więziennym turnieju piłki nożnej.
1
Malcom w dzisiejszym meczu Zenitu zanotował: 90min., 1 gol + 1 asysta, 40 celnych podań (88.9%), 3 kluczowe podania, 2/2 celne długie piłki, 1 stworzona okazja, 3/4 celne strzały, 8/11 wygranych pojedynków, 2x sfaulowany + 2 próby odbioru. Szaleje chłopak, oby tak dalej !
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1238844678847553540
33
Syn Alby - Piero całujący herb Barcy po strzelonej bramce.
https://mobile.twitter.com/BU_Videos/status/1238756583129206784
6
Donald Tusk: Chiny i Rosja rozpoczęły wojnę informacyjną z Zachodem. Główne tezy - „wirus przyszedł z USA” oraz „Unia nic nie robi” rozpowszechniane są przez pożytecznych idiotów, także w Polsce. W czasach prawdziwej zarazy bądźmy odporni na wirus kłamstwa.
14
Kwarantanna weszła za mocno.
https://mobile.twitter.com/trentandrewrld/status/1238160388153171968
13
Do czego ten świat zmierza ? Coronawirus to nie czarna śmierć, rosyjska ruletka czy śmiertelna wyliczanka. Co chwilę dochodzą nas słuchy, że u kolejnej znanej osoby wykryto tego wirusa, a każdy chce jak najszybciej udostępnić taką informację. Co to ma za znaczenie, że wirusa wykryto u Hanksa, Artety, Dybali ? To też ludzie, chodź nie wiem jak medialni by byli. To tylko pokazuje, że "klikanie i kreowanie
e-marki" musi się zgadzać niezależnie od sytuacji.
39
Leo Messi: Barca beze mnie byłaby taka sama, ja bez Barcy byłbym nikim.
Może nie jest urodzonym kapitanem, ale który inny osobnik o takiej karierze potrafi być tak skromny ?
1
Ulubiona konfiguracja zakupów w obecnej sytuacji ? Połowa wózka zajęta przed wódkę, druga połówka zajęta przez papier toaletowy by wódka się nie potłukła.
19
Cóż, nie każdy jest jak Rocky :/
https://mobile.twitter.com/gouda89/status/1238057086623395840
7
10 lat różnicy, robi wrażenie.
https://mobile.twitter.com/wonderofscience/status/1238066304818409478
50
No i się doprosili tymi wypowiedziami :D
https://mobile.twitter.com/FootyHumour/status/1237869231623946247
7
Arda Turan po powrocie z więzienia pojawia się na treningu Barcy.
Setien:
https://mobile.twitter.com/BrazilianTrent/status/1237729083657764866
1
Arda Turan: Obecnie jestem piłkarzem FC Barcelony. Chcę kontynuować grę dla Barcy.
Facet przespał chyba dwa lata.
56
Kiedyś jechałem Taxi, a facet na koniec pyta, czy wystawię mu opinię ?
To napisałem: Zwykły cham i prostak. Tyle o mnie. Kierowca rewelacja.
27
Malcom nie dawno wrócił po wyleczeniu kontuzji i zagrał w ostatnich dwóch meczach Zenitu na pozycji skrzydłowego oraz ofensywnego pomocnika. Zaprezentował się BARDZO dobrze. Zanotował: 180 min., 147 kontaktów z piłką, 89 celnych podań (86%), 10 (!) kluczowych podań, 4/5 udanych dryblingów, 5x sfaulowany, 13 wygranych pojedynków.
33
Złoty komentarz z Cafe Bernabeu:
- Mariano zrobił więcej niż ta ***** arabska.
- Co zrobił ?
- Nic nie zepsuł, wystarczy.
Nie podaje nicku, bo nie mam tu na celu nikogo obrazić. Dziękuję za poprawienie humoru :D
26
Tevez całuje Maradonę. Kilka godzin później Tevez osiąga pozytywny wynik w kontroli antydopingowej.
https://mobile.twitter.com/TheEuropeanLad/status/1236447545473347585
10
Przychodzi taki mecz, gdzie Leo gra słabiej, chcesz w końcu mieć argument, by dać mu odpocząć, posadzić na ławce w następnym meczu, a on nawet mając gorszy dzień potrafi wykręcić takie staty: 1 gol (p), 9/12 udanych dryblingów, 33 celne podania (89%), 3 kluczowe podania, 12 wygranych pojedynków i 2 x sfaulowany. Crazy man ...
3
Człowiek, któremu jad zniszczył psychikę. Tylko z tego sezonu można by zrobić mix pomyłek sedziowskich na korzyść Realu. Tu nie ma stronniczego sędziowania. Jest sędziowanie słabe względem wszystkich, a to różnica.
https://mobile.twitter.com/rafal_muniak/status/1236372098010034176
2
Ktoś mu powiedział, że nie wypada tyle biegać i strzelać ?
https://mobile.twitter.com/FrenkieStats/status/1236348414553718791
64
Dzisiaj JC zanotował: 90 min., 9 wybić + 5 prób odbioru, 11/13 wygranych pojedynków, 2 x sfaulowany, 43 celne podania (89%), 4 celne długie piłki, 2/2 udane dryblingi.
Kolejny świetny występ Todibo na środku defensywy. Oby tak dalej !
3
Po tym, jak Vinicius Junior strzelił gola z Barceloną na Santiago Bernabeu, madrycka gazeta Marca zaprezentowała go na okładce i porównała go z Pelé i Cristiano Ronaldo.
Nie wiem, czy oglądałem ten sam mecz, ale ... przez większość spotkania Vinicius nie prezentował się powyżej oczekiwań, był bardzo dobrze kryty przez Semedo. Zanotował 4/11 udanych dryblingów i 6/21 wygranych pojedynków + 19 strat. Nie wiem czy jego strzał wpadłby do bramki, gdyby nie pomoc Pique, bo na powtórkach widać, że strzelał na dalszy słupek. Rozumiem hype na zawodnika młodego, który zanotował bardzo dobry mecz, ale czy to był "dobry" mecz w wykonaniu tego Brazylijczyka ? Czy po prostu łut szczęścia w jednej sytuacji ? Patrząc na skuteczność i regularność tego zawodnika raczej kieruję się ku tej drugiej opcji.
93
Tego dnia, trzy lata temu:
"Skoro oni strzelili cztery gole, my możemy strzelić sześć. "
- Luis Enrique
Reszta, jak mówią, to historia.
6
BANG ! Trincão do gola prawdopodobnie dokłada asystę.