Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Sergio Ramos przed meczem:
"Pierwsza bramka po powrocie do Sewilli przeciwko Barcelonie? To nie byłoby złe!"
Jak powiedział tak zrobił.
7
Jakby mi ktoś wtedy powiedział, że kiedyś jeden z nich strzeli gola drugim to nigdy bym nie uwierzył, że w takiej kombinacji :D
5
Nie mogę ćwiczyć na jednej siłowni z mężczyznami. Faceci to pervy.
POV:
https://nowe.memy.pl/show/big/uploads/Post/173723/15099899073916.jpg
1
Pierwsze spotkanie vs po ślubie
POV:
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/383071532_723396393167949_8286103572142728961_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=D00Nnocw4FkAX8vH1Fg&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AfD6MkvbAngfjP5UT5RRTpKZ1ms-S3nAlK8tRm3WjOYxBg&oe=65188BE1
0
Over 3.0 goli (3 bramki = zwrot) w dzisiejszym starciu Interu z Sassuolo oraz piątkowym Hoffenheim z Dortmundem w dublecie po kursie ~@2.40. Polecam :]
0
Wygrana Lille z Reims oraz przynajmniej 3 bramki w meczu Interu z Sassuolo.
Mecze dziś o 21:00 i jutro o 20:45. Dublet o kursie ~@2.70. Polecam :]
1
@arsenallondyn0 Ją :)
4
Kafejka nigdy nie zawodzi, wiecznie ta sama śpiewka :D
"marqino
6 minut temu
@DavLiv Nic nie ugrają.... Przed Barcą każdy w tej lidze rozkłada nogi... Przeciwko Realowi Madryt będą grać jak o życie, zobaczysz..."
1
@FcPortoFan1999
Ktoś tam widział okazję w graniu na Ajax w obecnej formie obu zespołów? (*)
0
@qbuteq Większość meczu spędził w środku i na prawym skrzydle. Dopiero po wejściu Yamala ustąpił trochę miejsca zbliżając się do lewej flanki.
Tam ogółem w drugiej połowie była bardzo duża wymienność pozycji w ataku.
0
@FcPortoFan1999
Całe szczęście, bo typowałem tam wygraną gości przy przynajmniej trzech bramkach w meczu po kursie ~3.00. Już się bałem, że rozliczą jako zwrot :)
1
Odzyskani piłkarze na początku tego sezonu?
Ferran & Gavi mają u mnie największego plusa, chodź trzeba szczerze przyznać, że po części przyczynił się do tego sam Xavi, który wydaje się że przejrzał na oczy i zaczął wystawiać zawodników na swoich nominalnych pozycjach.
1
@bartas97
Jakiś filtr najlepiej, bo przy takich wylewach w obronie spalisz się ze wstydu :D
0
Która pozycja w FPL? Jakieś diametralne zmiany? Skorzystał już ktoś z jakichś boostów?
U mnie 900k. Po 1 transferze na kolejkę (na razie głównie rezerwowych), by cały czas 2 free transfery były w grze. Z żadnego boosta jeszcze nie korzystałem. Pozycja w rankingu mogłaby być jeszcze znacznie lepsza, ale pomoc mimo wysokiego xGI trochę nieskuteczna. Haaland dzielnie dierży opaskę od samego początku :]
3
Dwie drużyny z Katalonii okupujące dwa pierwsze miejsca ligi hiszpańskiej. Tego jeszcze nie grali.
Na bank zaraz wjedzie jakieś bombazo z caso de Negreira xD
https://pbs.twimg.com/media/FqeYAV3WAAAMoKI?format=jpg&name=small
6
Kiedy powiesz przy jakimś emerycie, że nie głosujesz na PiS:
https://pbs.twimg.com/media/F6zDJTzWgAAw81O?format=jpg&name=small
1
Dzisiaj overy 2.5 w meczach Ajaxu z Feyenoordem / Leverkusen z Heidenheimem
o 14:30 / 15:30 wyglądają bardzo zachęcająco. Łaczny kurs ~1.9.
Polecam :]
9
@Kamilos84 Miałem się kłaść spać. Przyśni mi się jak nic xD
3
Po przerwie reprezentacyjnej:
Cancelo: 255 minut, 2G + 1A, 2/3 czyste konta.
Felix: 220 minut, 3G + 2A.
Mieli bezpośredni udział w 8 z 13 ostatnich goli Barcelony.
Ekstra start naszego portugalskiego duetu.
6
Girona po 6 kolejkach z prawie połową punktów potrzebnych do utrzymania.
Ładnie, ładnie :] Takiego somsiada z za miedzy się szanuje. Nie to, co te papuszki.
0
@tristan87 Tylko czekaj, aż się Krystian przeloguje na konto siostry i Ci odpowie...
0
PS. Ten po prawej jest młodszy :]
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/380367916_266915399593096_3011945825330250329_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=xhu-d6UrVoUAX8cofNi&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfCAvfMIyzo6ujF2SKMmYTwcMn4ynpCsWV-AiFv_Q64HBg&oe=65115BAD
2
@Sulimo Jakiego Dembele? Już żadnego się tu nie pamięta xD
0
17-letni napastnik Jobe Bellingham (tak, dobrze główkujecie) w obecnym sezonie Championship zanotował 441 minut i 2G (0.4 na mecz). Chłopak za samo nazwisko ma +10% wartości :D
15
Trafił swój na swego xD
0
Dziś na naszej ławce rezerwowych zasiądą sami Hiszpanie :]
1
W średniowieczu żyło się średnio 30 lat. Jeszcze sto lat temu mieszkańcy USA mieli szansę dożyć do 47 lat. Dziś to prawie 80 lat, a przecież jedno stulecie to w perspektywie tysiącleci bardzo niewielki przedział czasu. Współcześnie najdłużej żyją Japończycy. W Kraju Kwitnącej Wiśni oczekiwana długość życia to aż 88 lat dla kobiet i 81 dla mężczyzn.
W serwisie Macrotrends, gromadzącym dane z całego świata m.in. na temat populacji, pojawiły się dane dot. średniej długości życia Polaków na 2023 r. Obecnie wynosi ona 79,27 lat, co oznacza wzrost o 0,2 proc. w stosunku do roku poprzedniego. Współczynnik wzrostu zresztą się utrzymuje i prognozuje się, że do 2064 r. średnia długość życia Polaków przekroczy 85 lat.
0
@Kgorecki2500 Przeczytaj jeszcze raz pierwsze zdanie swojej wypowiedzi i zastanów się, czy to na prawdę mężczyzn ciągnie do Lewicy.
2
Kosmici przebyli setki lat świetlnych,
ale na to nie były gotowi :D
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/09/normal/yRPHvNrgKLo6tzkDedDYEqhG3UaTYYDt.jpg
0
@draxidox Ledwie drasnął te panienki...