Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W letnim okienku transferowym do Jagiellonii Białystok trafił 24-letni napastnik pochodzący z Angoli - Afimico Pululu. Wchodzi głównie z ławki, lecz spisuje się całkiem nieźle. Zanotował 2G + 1A w ciągu 216 minut. Wszystko fajnie, ale jeśli on ma 24 lata to wygrana Barcy z Betisem 5:0 mi się przyśniła.
https://static.flashscore.com/res/image/data/KGb1qjyB-Qq0NoHjf.png
https://www.flashscore.pl/zawodnik/pululu-afimico/2PDnczRQ/
5
Ferran to nasz nowy klubowy MILF!
https://pbs.twimg.com/media/F6LHe_3XcAApsNW?format=jpg&name=small
8G + 1A w 294 minuty!
Coś niesamowitego.
8
Co dziś gotujemy? :]
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/09/kAl2rkRsHDU1RCn5j8gWBnVQGvwMfZtR.mp4
9
Przyznać się, kto to przeczytał jego głosem :]
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/376789894_792050819395408_1621134631954209363_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=813123&_nc_ohc=pR-c4-h-5GQAX-E0DQ0&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AfDcyI89nu-EYYK4gZa2LeK-QX11mdL3pBnWvlxStcCjbQ&oe=65076423
30
Ferran Torres od pierwszego przedsezonowego meczu z Arsenalem (27.07):
- 230 minut (24.8%)
- 7G + 1A
- 3.13 udziału w bramce na 90 min.
#SharkMode
4
Taka prawda.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/09/normal/CJAAZhIKYrQOUsaUzXqXEumXG9b8Xfk4.jpg
3
@jacobFCB Chorwacja zagarnęła część Holandii? O.O
1
A propos horrorów... kojarzycie jakiś, gdzie demona wypędza się z ciała faceta?
Może u kobiet po prostu czują się jak u siebie?
:D
0
Słowacja wczoraj zagrała powyżej oczekiwań. Sprawiedliwym wynikiem byłoby 1:1.
Dzisiaj liczę na bardzo dobry mecz w wykonaniu Anglików na polskiej ziemi.
0
@P33ck jego mina też wiele mówi w porównaniu z pozostałymi xD
6
Ludzka kreatywność nie ma granic xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/09/normal/SMYne3DuLZ3uU4AQL3o3FxNf12t0KLBE.jpg
1
Ronivaldo - facet miał wszystko: imię, brazylijskie pochodzenie, profil napastnika, a całą karierę spędził w niższych ligach austriackich, eh...
https://www.flashscore.pl/zawodnik/ronivaldo/v1mDhg9a/
0
Paul Rudd to kolejna teoria spiskowa, która stała się prawdą :]
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/375868182_619060827057806_2729875351238317576_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=juldkgi9LXUAX-tUK8Y&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AfBFtjIRa6X71VkW9gA-E5d4jYuipn98wHGRj68xKbwpOQ&oe=64FDA404
21
Za co ten klub im płacił. Za grzanie ławy?
2
@DonMatteo901 @FcPortoFan1999 @mkord
Jest około jednego procenta szans na chybienie trzech karnych z rzędu.
Po prostu MISZCZ :]
0
92 pkt i pozycja 471 531 (top 5%) w minionej kolejce FPL. Zapunktowało mi aż 8 z 11 zawodników pierwszego składu.
0
Uff, pomyślcie sobie co by było, gdybyśmy nie kupowali sędziów.
Wtedy dopiero by było...
15
Roberto & Gavi & Lewy OUT
Cancelo & Felix & Ferran IN
0
Idę na jakiś rekord w FPL. W obecnej kolejce zapunktowało mi już na tą chwilę 6 z 7 zawodników (w tym Haaland na kapitanie).
1
W 1973 roku, dokładnie 50 lat temu
zmarł wybitny człowiek - J. R. R. Tolkien.
1973 od tyłu to 3791.
"Trzy Pierścienie dla królów elfów pod otwartym niebem. Siedem dla władców krasnali w ich kamiennych pałacach. Dziewięć dla śmiertelników, ludzi śmierci podległych. Jeden dla Władcy Ciemności na czarnym tronie. W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie. Jeden, by wszystkimi rządzić. Jeden, by wszystkie odnaleźć. Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać."
Nic nie dzieje się przypadkiem.
0
Z tego, co widzę na heatmapach na sofascore to Cancelo prawie cały zeszły sezon grał na lewej flance - zarówno w MCI jak i Bayernie.
Jego nominalna pozycja to prawa obrona i na prawej obronie będzie u nas występować.
Chłopak jest w najlepszym piłkarskim wieku. Mam nadzieję, że w takich okolicznościach wróci na swój wysoki poziom.
2
Dobranoc cules!
https://www.realmadryt.pl/static/images/avatar/e2161ce3-2b7b-4e80-b398-cf59a44567da.png
2
Cancelo & Felix & Gundogan & Yamal & Romeu
Pięć nowych twarzy w pierwszej drużynie. Obyśmy pod koniec sezonu wyśmiewali kwotę jaką klub w nich zainwestował.
PS. Chodziło mi raczej o zawodników pierwszego składu.
0
Cancelo & Felix coming to Barca.
Meanwhile...
Mbappe laughing in the corner.
Co się fani Śmietankowych napalili przez te dwa miesiące czy lata to ich :D
0
Gavi: siemka chłopaki, jak tam w szkole?
Balde & Pedri & Yamal & Fermin:
dobrze, a u Ciebie?
1
Ofensywny "bezpiecznik" na pt-sob.
Kurs @2.90. Początek dziś o 21:00.
Macie jakieś "pewniaczki" na weekend ze swojej strony o kursie łącznym >@2.00?
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTQyMDIzMjQ0MzMzMDkwMDp0wWiY1t2ID15L9Kw%3D
4
To, co lubimy najbardziej :]
1
Przemysław Rudzki:
- Roberto Mancini odszedł z reprezentacji Włoch "z powodów rodzinnych". Powodami rodzinnymi okazało się zabezpieczenie swojej rodziny na 100 pokoleń do przodu pieniędzmi z Arabii Saudyjskiej...
Tak jak każdy europejski zawodnik.
Wielbłądy im niestraszne jeśli targają na plecach worki z pieniędzmi.
1
Mają was na oku... tylko którym xD
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/372968970_605837325076503_3071601504062241302_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5b7eaf&_nc_ohc=HaLaWiYIwUEAX8QwNUz&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AfCHW107b4zfjHX5Zb85A6rcYsp51H9PBueLIMe8uJCJIg&oe=64F23BF0
0
Byłoby nim grane w GTA VI :]