0

Lillestrom vs HamKam - 4 bramki (+++)
Lion City vs Balestier Khalsa - 7 bramek (+++)

0

Ofensywny tryplet na weekend
Kurs ~@2.75
Początek jutro o 17:30

https://www.sts.pl/(modal:zaklady/715758)

Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13376168#comment-13376168

37

Który film jest łatwiejszy do obejrzenia? Barbie czy Oppenheimer?

- By zrozumiale obejrzeć Oppenheimera powinieneś znać się na geopolityce, współczesnej fizyce, astronomii. By obejrzeć Barbie potrzebujesz tylko towarzystwa dziewczyny do pójścia do kina. Tak więc... Oppenheimer jest znacznie łatwiejszy.

:]

43

W ten piękny środek tygodnia:

11

@Popitek12 Było pite? :]

4

19

Ludzie... jaki Yamal? Jaki Bernardo? Jaki Dybala? Jeśli Dembele odejdzie i nie sprowadzimy żadnego skrzydłowego o takim profilu to Lewy będzie wyglądał tak jak przez większość meczy w drugiej części sezonu, a nasza taktyka ofensywna będzie przeciętna i przewidywalna. Potrzebujemy naturalnego skrzydłowego, a nie dzieciaka, który nawet nie ma 100 minut w profesjonalnym footballu czy drugiego fałszywego skrzydłowego.

Troche logicznego myślenia, bo aż boli patrzenie na te wymysły.

1

W regulaminowym czasie gry Xavi w roli trenera ma 6W-1R-2P w El Clasico (dwie wygrane pochodzą z meczy towarzyskich, ale widać po intensywności i zachowaniu zawodników, na ile te mecze rzeczywiście są "towarzyskie").

Całkiem nieźle jak na Denzela per Ogrodnika :]

0

Ofensywny dublet.
Kurs ~@3.00
Poczatek dziś o 17:00.

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTQyMDMzMjExMjk4NzUwMDq2lN82B4xosMjVi8s%3D

12

Co za asysta. Fermin zamknął mecz, zgasił światło i ułożył Królewskich do snu.

2

Ferran Torres zagrał godzinę na '9 w ostatnich dwóch starciach. Rezultat? Dwa gole przeciwko Arsenalowi i Realowi.

0

Aż wstyd to przyznać, ale zagraliśmy i wygraliśmy dziś w stylu Los Blancos :]

Musi to ich szczególnie pobolewać.

28

Co za noc tego młodzieńca podczas el Clasico. Gol i asysta podczas debiutu i to jakie...


5

Wiem, że Romeu rozgrywa bardzo dobry mecz, ale on właśnie w takim środowisku odnajduje się najlepiej.

Jego specjalność to destrukcja i czasem jakieś ciekawe strzały z dystansu. Gorzej będzie w meczach ze słabszymi zespołami schowanymi za podwójną gardą, kiedy potrzebna jest kreatywność i technika.

6

Wow, just wow...

1

Na kilkanaście dni przed startem Fantasy Premier League planowanie kadry uznaję za zakończone. Nie powiem... zajęło mi to dobrych kilka godzin.

Moja ławka rezerwowych jest tragiczna, tak jak zwykle na starcie. Taktyka: once de gala teoretycznie nastawiona zdecydowanie bardziej na ofensywę niż defensywę. Po poprzednim, bardzo bramko-strzelnym sezonie nie widzę wartości w stawianiu na czyste konta tak samo jak na trzech napastników w wyjściowym składzie (brak wartości względem cen). Wychodzę w ustawieniu 4-5-1.

Jak tam u was to wygląda? Przypominam, że deadline już za niecałe 2 tygodnie.

4

Postępu technologicznego nie da się zatrzymać i zdecydowanie ułatwia nam życie z każdym rokiem, ale... jak wszystko inne został do bólu "zkapitalizowany". Przykro się na to patrzy.

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/07/1RUfW7TaFyizRusxYDoK5xIl1J6H6Uw6.mp4

27

3

W Niemczech został udokumentowany pierwszy lęg bociana białego z czarnym na wolności. Para z powodzeniem wychowała młode: jedno urodziło się białe, a drugie czarne.

Perfectly balanced as all things schould be...

1

Jeśli śmiech to zdrowie to każdy, kto pracował z Jackiem Chanem na jednym planie pożyje kilka lat dłużej :D


34

Filmik dla wszystkich, którzy przez ostatnie miesiące ostatniego sezonu (kiedy był już zajechany) wypaczyli sobie opinię na jego temat i zaczęli nawet rozważać wymianę lub transfer definitywny.

1

Po pierwszych dwóch meczach u Jankesów Leo ma na koncie 114 minut,
podczas których zdobył 3G + 1A (3.16 udziału w bramce na 90 min.).

Co prawda to nie Arabia, ale też nie najgorzej.

2

Być może to nie ego jest kwestią tej zmiany, lecz znak że Elon dołącza do wyścigu stworzenia pierwszej superaplikacji na zachodzie. Kiedy takowa powstanie z miejsca stanie się najbardziej wartościową firmą na świecie.

1

Mierzenie jakości pracy to temat trudny, ponieważ każdemu z nas zależy na czymś innym. Jedna osoba będzie dążyła do maksymalizacji dochodów, a innej będzie zależeć na pracy na pół etatu w spokojnym środowisku. Europejski indeks jakości pracy bierze pod uwagę 6 kategorii i na ich podstawie ocenia rynki pracy. Oto one:

- jakość dochodów,
- forma zatrudnienia,
- work-life balance,
- warunki pracy,
- rozwój kariery,
- reprezentacja interesów zbiorowych.

Poniższy wykres przedstawia wartości indeksu jakości pracy dla państw Unii Europejskiej w 2021 roku. Polska plasuje się na przedostatnim miejscu, a gorsza od nas jest tylko Grecja.

https://independenttrader.pl/fileman/Uploads/3_Twitter.jpeg

2

Ferran na dziewiątce? FdJ na podwójnym pivocie obok zawodnika potrafiącego bronić? Może w końcu zobaczymy tych piłkarzy w rolach, w jakich spisywali i prawdopodobnie spisywać się będą najlepiej.

2

@macio_944 Ale do tej wody to nie wskoczy ^^

9

- Xavi chcieć Leo!

*Laporta wywraca puste kieszenie na lewą stronę*

- Xavi chcieć klasowego defensywnego pomocnika i zmiennika!

*Laporta ponownie wywraca puste kieszenie na lewą stronę*

- Mendes zaoferować swojemu koledze Lapciowi młodego Portugalczyka z łatką wielkiego talentu!

*Laporta oblizuje łapczywie usta i wyciąga portfel*

0

Jak ktoś lubi pooglądać pierwszoligowe mecze, w których pada wiele bramek polecam ligę singapurską. Po pierwszym kwadransie meczu Lion City - Tanjong Pagar kurs 50.0, że nie zobaczymy już tam żadnego gola. Ogółem padają tan średnio 4 bramki na mecz w lidze.

16

Oglądam właśnie Spider Mana z 2002 r. (pierwsza część z Tobym).

MJ to dopiero przykład "gold digger". Pierw związała się ze stosunkowo zamożnym, szkolnym alfą - Flashem. Potem z synem założyciela Oscorp. Następnie zaczęła lecieć na tytułowego Pajączka. W drugiej części na syna J.J. Jamesona (tego z gazety). Jednocześnie cały czas miała na boku wyjście ewukacyjne w osobie miłego, simpowego Petera.

Ten film wchodzi znacznie inaczej niż w dzieciństwie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?