1

Wiadomo, polaczki zawsze coś musieli spieprzyć. :D

1

Nie rozśmieszam Cię. Po prostu Ty jesteś kapitalistą, dla którego najważniejsze są pieniądze, a ja nie. Moim zdaniem drużynie nie kibicuje się dlatego, że jest bogata, tylko dlatego, że podoba nam się jej gra lub też ze względów politycznych itp.

0

Lol... tak, dla mnie ważniejsze są trofea. Za 30 lat będziesz gryzł robaki i co Ci po tym zredukowaniu zadłużenia? Real też ma zadłużenie i jakoś wygrywa. ;]

2

Ale zrobiliśmy super-transfer w ten czwartek. Chociaż patrząc na kandydatów - może i lepiej, że nic z tego nie wyszło. ;)

0

Przynajmniej wygrywaliśmy trofea. ;)

1

Problem jest w obecnym zarządzie, który musi przecież ukraść dla siebie jak najwięcej.

6

Byłbym bardziej spokojny, gdyby najpierw kupili Cuadrado.

0

Albo zmniejszenie kary w ogóle, albo rezygnujemy na złość TASowi. ;]

3

Jak partnerka przypali Ci danie, to musisz być szefem kuchni, żeby to stwierdzić? No właśnie. ;]

2

Gdybyśmy wygrali Ligę Mistrzów, to inaczej by to wyglądało. Najgorsze jest jednak to, że my przegrywamy 0-7 i nie robimy kompletnie nic. Potem przegrywamy wszystkie puchary i znowu to samo - góra i dół, bez żadnego przyspieszenia...

1

Jeszcze ponad miesiąc czekania. :D

0

"Niektórzy widzę go już dyndającego na poprzeczce." - W. Szaranowicz xD

0

Antyfan polskiej 'piłki'. ;)

2

Miejsce wiochy jest poza Ligą Mistrzów. ;]

2

Mam nadzieję, że odpadną w następnej rundzie. Liga Europy wystarczy. ;)

6

Munir przynajmniej się nie pieprzy godzinę i oddaje strzały. ;]

0

Urban trenuje ZSRR. xD

2

Tak zauważyłem, że my oprócz wielu cech, które straciliśmy, mamy też manię zbyt lekkiego lub zbyt mocnego podania. Jak ktoś jest daleko, to zagramy za lekko, jak ktoś jest blisko, to zagramy tak daleko, że nawet Bolt by nie zdążył. ;]

0

W końcu admin zobaczy ten nick. ;]

0

Najbardziej niepokojące jest to, że najlepszym naszym piłkarzem jest Bravo.

0

Były, ale nie pamiętasz. To było w sezonie 08/09.

0

Nobla za to nie dostaniesz, ale zgadzam się. :D

0

Tak, bo Iniesta to piłkarz zużyty. Czy tego chcecie, czy nie - my potrzebujemy piłkarzy szybkich, dynamicznych, którzy wniosą świeżość do zespołu... a nie starych dziadków, którzy już od dawna są bez formy. ;]

0

To zależy w jakim sensie. xD

3

Zagadaliście mnie i nie zobaczyłem. :P

0

Po tych meczach presezonu widzę, że nie tylko Xavi powinien odejść, ale także Iniesta. On się już po prostu nie nadaje - za wolny, traci proste piłki, wyprzedzają go o kilka długości... co do ostatniej akcji - Insigne by to wykorzystał, ale nie ćwiczyli takich błędów w obronie na treningach. :D

2

I pomyśleć, że jeszcze 10 lat temu nie do pomyślenia była sytuacja, w której drużyna miała dwóch, równorzędnych bramkarzy. Teraz to już standard. ;]

0

To różowi tak nazywają. Ktoś założy skórzaną kurtkę? Komunista! Ktoś włoży koszulę pod spodnie i ma białe sznurówki? Faszysta! Ktoś idzie ubrany na czarno - satanista!

0

Ty to masz łeb do interesów. Jakbyś był prezesem, to grałby u nas jeszcze Sylvinho. :D

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?