Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Walić ich, Kesh. Niech chodzą na paradki. ;)
0
Nie nadaje, to się dziecku Alfons na imię. Potrzebujemy dobrego piłkarza na tę pozycję, ale o profilu Alvesa.
1
Co do Cadena Ser... sport.wp.pl/kat,1750,title,Bale-pojdzie-do-Realu-ale-dopiero-za-rok,wid,15867517,wiadomosc.html?ticaid=113375
0
Nie no, w kasie jeszcze te 50 milionów jest, także jeden transfer prawdopodobnie będzie. Ciekawe tylko czy będzie to transfer godny, czy żenujący. ;]
1
Ale powiem Wam, że zarząd znów oszukał - tydzień temu powiedzieli, że zrobią jeszcze dwa transfery. No chyba, że kupią Cuadrado i Vermaelena. ;]
6
Świetnie się zapowiada nasza obrona. Zero klasowych piłkarzy i jeszcze prawdopodobnie nie kupimy Cuadrado. ;]
2
17 dla Cuadrado, 19 dla Deulofeu i jedziemy z tym koksem. :D
5
Ten transfer jest chyba jedyną rzeczą, za którą naprawdę należą się temu zarządowi brawa.
0
Ciekawe, czy za tydzień pojawi się podobna informacja, odnośnie trzeciego napastnika z naszego MSN. ;]
2
Zamiast wziąć Laporte... mam nadzieję, że przyjdzie chociaż Cuadrado. ;]
0
Tak, i zostaniemy z Montoyą na prawej obronie? W takim razie wolę Cuadrado. ;]
0
Ten zarząd i tak przegra następne wybory, no chyba, że wygrałby potrójną koronę w następnym sezonie - chociaż nawet to pewnie nic nie da. Ale raczej tak się nie stanie, więc możemy być spokojni. ;)
0
No i co Cię obchodzi to zmniejszenie długu, jak musimy oglądać plecy białych w Lidze Mistrzów?
1
Laporta musi wygrać wybory. Inaczej będziemy w nieskończoność grać taką beznadzieję, jak przez ostatnie kilka lat.
0
turystyka.wp.pl/title,Hiszpania-rekiny-pod-Tarragona,wid,16795683,wiadomosc.html - już wiemy, gdzie przebywa Suarez. :D
0
FCBotiga. ;]
0
Maldini podobno już się pakuje. ;]
13
Rzuty wolne powinien wykonywać ten, kto ma siłę i fantastyczny strzał. Moim zdaniem Suarez. ;)
1
Kogoś chyba poniosło z tymi ośmioma latami. Dani jest u nas od 2008 roku. ;]
0
On już siedzi na ławce. ;]
1
Przynajmniej oddał strzał.
0
Nareszcie dobra akcja.
0
To nie jest kwestia formy, tylko zbyt wolnej gry.
0
El Haddadi! Nareszcie.
1
Kto to ten pierwszy? :P
0
Guru medytuje i wiesza stronę. :D
0
Mathieu gra najlepiej z całego składu.
0
Tak, tłumacz sobie w ten sposób, ale potem się nie zdziw na Allianz Arena. ;)
0
To nie wina piłkarzy, tylko stylu. Dopóki będziemy tak grać, to możemy sobie cały Real ściągnąć i nic nie da. ;]
0
Swoją drogą, dlaczego my ZAWSZE musimy grać bez podstawowych piłkarzy?