1

Walić ich, Kesh. Niech chodzą na paradki. ;)

0

Nie nadaje, to się dziecku Alfons na imię. Potrzebujemy dobrego piłkarza na tę pozycję, ale o profilu Alvesa.

1

Co do Cadena Ser... sport.wp.pl/kat,1750,title,Bale-pojdzie-do-Realu-ale-dopiero-za-rok,wid,15867517,wiadomosc.html?ticaid=113375

0

Nie no, w kasie jeszcze te 50 milionów jest, także jeden transfer prawdopodobnie będzie. Ciekawe tylko czy będzie to transfer godny, czy żenujący. ;]

1

Ale powiem Wam, że zarząd znów oszukał - tydzień temu powiedzieli, że zrobią jeszcze dwa transfery. No chyba, że kupią Cuadrado i Vermaelena. ;]

6

Świetnie się zapowiada nasza obrona. Zero klasowych piłkarzy i jeszcze prawdopodobnie nie kupimy Cuadrado. ;]

2

17 dla Cuadrado, 19 dla Deulofeu i jedziemy z tym koksem. :D

5

Ten transfer jest chyba jedyną rzeczą, za którą naprawdę należą się temu zarządowi brawa.

0

Ciekawe, czy za tydzień pojawi się podobna informacja, odnośnie trzeciego napastnika z naszego MSN. ;]

2

Zamiast wziąć Laporte... mam nadzieję, że przyjdzie chociaż Cuadrado. ;]

0

Tak, i zostaniemy z Montoyą na prawej obronie? W takim razie wolę Cuadrado. ;]

0

Ten zarząd i tak przegra następne wybory, no chyba, że wygrałby potrójną koronę w następnym sezonie - chociaż nawet to pewnie nic nie da. Ale raczej tak się nie stanie, więc możemy być spokojni. ;)

0

No i co Cię obchodzi to zmniejszenie długu, jak musimy oglądać plecy białych w Lidze Mistrzów?

1

Laporta musi wygrać wybory. Inaczej będziemy w nieskończoność grać taką beznadzieję, jak przez ostatnie kilka lat.

0

turystyka.wp.pl/title,Hiszpania-rekiny-pod-Tarragona,wid,16795683,wiadomosc.html - już wiemy, gdzie przebywa Suarez. :D

0

FCBotiga. ;]

0

Maldini podobno już się pakuje. ;]

13

Rzuty wolne powinien wykonywać ten, kto ma siłę i fantastyczny strzał. Moim zdaniem Suarez. ;)

1

Kogoś chyba poniosło z tymi ośmioma latami. Dani jest u nas od 2008 roku. ;]

0

On już siedzi na ławce. ;]

1

Przynajmniej oddał strzał.

0

Nareszcie dobra akcja.

0

To nie jest kwestia formy, tylko zbyt wolnej gry.

0

El Haddadi! Nareszcie.

1

Kto to ten pierwszy? :P

0

Guru medytuje i wiesza stronę. :D

0

Mathieu gra najlepiej z całego składu.

0

Tak, tłumacz sobie w ten sposób, ale potem się nie zdziw na Allianz Arena. ;)

0

To nie wina piłkarzy, tylko stylu. Dopóki będziemy tak grać, to możemy sobie cały Real ściągnąć i nic nie da. ;]

0

Swoją drogą, dlaczego my ZAWSZE musimy grać bez podstawowych piłkarzy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?