Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze go widzieć w formie. :D
0
0
Shobi - nie Ty jeden. :D
0
Pięknie, Panowie! Visca el Barca!
0
Canal+ , 21:40 , Canal+ 3D , 21:45. :)
0
Pokażmy im, gdzie ich miejsce!
0
Z Rosją zawsze będzie ciężko... lepiej trafić np. na Bayer albo Napoli.
0
Nawet podobni są do siebie. :D
0
Świetnie! :D
0
Nie widzę większych problemów - 5-0.
0
Myślę, że na początek obrońca. Wybrałbym chyba Thiago Silvę.
0
Na początku nie miałem do niego przekonania, ale widzę, że nie ma w nim finansowego jadu. Jestem jak najbardziej za jego przyjściem. ;]
0
No, i to mi się podoba! :D
0
Yaya dobry gracz, potrafił pieprznąć z dystansu. Oby wrócił. :P
0
Niby dlaczego kubafcb10 ? 12 w południe to najgorsze, co może być w piłce - mecze powinno się rozgrywać w nocy, przy odpowiedniej admosferze. ;]
0
Dobrze, że tak późno - wszystko lepsze, niż 12 w południe. :D
0
Sportklub Cyfra+ 128 od 21:30. ;]
0
Nie wiem jak Wy, ale myślałem, że z Milanem gramy ostatni mecz...
0
Świetny mecz! VeB!
0
BATE zremisowało z Milanem. :D
0
Zdecydowanie. Przecież można zrobić mecz o 18 i też większość będzie zadowolona. :)
0
Brawo!
0
Dokładnie. Słyszałem, że Almogavers szykują protest.
0
Nie, nie i jeszcze raz nie! W weekend o 12 ludzie jeszcze śpią... a jak nie śpią, to są nieprzytomni. Ale co tam, Frankiści mają w dupie, bo mogą zarobić na Azjatach... :/
0
Ech... w weekend o 12 to jeszcze ludzie są nieprzytomni... :/
0
Maksymalnie 15 milionów i jestem za. :P
0
Barcelona gra z Levante mecz przed Gran Derby. ;]
0
Przydałby się zastępca dla Iniesty. ;)
0
Visca el Barca!
0
Osobiście wolę Cyfrę+, gdzie mam mecze ligowe co tydzień, a raz na jakiś czas Ligę Mistrzów mogę w necie obejrzeć. :P