0

Dobrze go widzieć w formie. :D

0

0

Shobi - nie Ty jeden. :D

0

Pięknie, Panowie! Visca el Barca!

0

Canal+ , 21:40 , Canal+ 3D , 21:45. :)

0

Pokażmy im, gdzie ich miejsce!

0

Z Rosją zawsze będzie ciężko... lepiej trafić np. na Bayer albo Napoli.

0

Nawet podobni są do siebie. :D

0

Świetnie! :D

0

Nie widzę większych problemów - 5-0.

0

Myślę, że na początek obrońca. Wybrałbym chyba Thiago Silvę.

0

Na początku nie miałem do niego przekonania, ale widzę, że nie ma w nim finansowego jadu. Jestem jak najbardziej za jego przyjściem. ;]

0

No, i to mi się podoba! :D

0

Yaya dobry gracz, potrafił pieprznąć z dystansu. Oby wrócił. :P

0

Niby dlaczego kubafcb10 ? 12 w południe to najgorsze, co może być w piłce - mecze powinno się rozgrywać w nocy, przy odpowiedniej admosferze. ;]

0

Dobrze, że tak późno - wszystko lepsze, niż 12 w południe. :D

0

Sportklub Cyfra+ 128 od 21:30. ;]

0

Nie wiem jak Wy, ale myślałem, że z Milanem gramy ostatni mecz...

0

Świetny mecz! VeB!

0

BATE zremisowało z Milanem. :D

0

Zdecydowanie. Przecież można zrobić mecz o 18 i też większość będzie zadowolona. :)

0

Brawo!

0

Dokładnie. Słyszałem, że Almogavers szykują protest.

0

Nie, nie i jeszcze raz nie! W weekend o 12 ludzie jeszcze śpią... a jak nie śpią, to są nieprzytomni. Ale co tam, Frankiści mają w dupie, bo mogą zarobić na Azjatach... :/

0

Ech... w weekend o 12 to jeszcze ludzie są nieprzytomni... :/

0

Maksymalnie 15 milionów i jestem za. :P

0

Barcelona gra z Levante mecz przed Gran Derby. ;]

0

Przydałby się zastępca dla Iniesty. ;)

0

Visca el Barca!

0

Osobiście wolę Cyfrę+, gdzie mam mecze ligowe co tydzień, a raz na jakiś czas Ligę Mistrzów mogę w necie obejrzeć. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?