0

No i AEL wygrywa. Czas na kolejne mecze. ;P

0

AEL prowadzi z Zenitem, a gola strzelił Gikiewicz. Chwilę później Axel Witsel dostał czerwoną kartkę. Afera z Wasilewskim jednak niczego go nie nauczyła. xD

0

Nie ma czegoś takiego, jak lewak obyczajowy - jest liberalizm obyczajowy. ;)

1

Dlatego dałem tylko 4.

3

Nie wiem, co powiedzieć... mistrz! :D

2

Realnie? 4-0 dla Celticu. xD

21

Gabarrón przepracował noc. ;)

0

Dokładnie... rocznik 1994, świetnie by pasował do drużyny.

14

Jak na razie nie były to dla nas zbyt szczęśliwe stroje. Oby tym razem było inaczej. ;)

3

Inigo Martinez i Laporte do wyciągnięcia z naszej ligi, a Ci się uparli na Marquinhosa...

0

Biali nie mieli takiego problemu przy Chamesie. ;]

1

Radzę zmienić nick, nie jesteś u siebie na wsi. ;)

0

Też ma swoje problemy, a pewność siebie jest właśnie sposobem ich rozładowania.

0

Jakby Zlatan był trenerem od przygotowania fizycznego i wyjechałby im z Takewondo, to zaraz by zaczęli pracować. :D

0

No tak, ale wtedy transfer Cuadrado byłby praktycznie niemożliwy.

9

A po co? Masz bardzo ładny. ;]

0

Jeżeli dojdzie do transferu Cuadrado, w sumie jestem za. 35 milionów za dwóch środkowych obrońców, to niezbyt wysoka kwota.

0

Ciekawe, czy biali postawią na Isco na pozycji '9'. Mogłoby być śmiesznie. Pomijam fakt, że nie mają drugiego napastnika. ;]

6

Co do Martino - nie miał charyzmy, ale za podwójne zwycięstwo w Gran Derby szacunek mu się należy.

2

Działa trzy razy dłużej, niż zwykła. ;]

20

Fabregas na pozycji dziewiątki to był horror. xD

2

Zapomniałeś o krwi Chielliniego. ;]

0

Heh, nawet ciężko znaleźć aktualne zdjęcie. :D

16

Przypominam, że Moratę też sprzedali za 20 milionów. ;)

0

Przynajmniej pady normalne, a nie chińskie dziadostwo z gałkami na dole. :P

0

Wyglądają na zbrukanych. Nareszcie! ;)

0

Znaleźli Dżina i ma spełniać wszystkie życzenia? Ech...

0

Mogłoby być ciekawie.

2

http://i.imgur.com/XjxtsNU.jpg - 40 milionów klauzuli i jest nasz. ;]

0

Mówię o Boatengu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?