Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i AEL wygrywa. Czas na kolejne mecze. ;P
0
AEL prowadzi z Zenitem, a gola strzelił Gikiewicz. Chwilę później Axel Witsel dostał czerwoną kartkę. Afera z Wasilewskim jednak niczego go nie nauczyła. xD
0
Nie ma czegoś takiego, jak lewak obyczajowy - jest liberalizm obyczajowy. ;)
1
Dlatego dałem tylko 4.
3
Nie wiem, co powiedzieć... mistrz! :D
2
Realnie? 4-0 dla Celticu. xD
21
Gabarrón przepracował noc. ;)
0
Dokładnie... rocznik 1994, świetnie by pasował do drużyny.
14
Jak na razie nie były to dla nas zbyt szczęśliwe stroje. Oby tym razem było inaczej. ;)
3
Inigo Martinez i Laporte do wyciągnięcia z naszej ligi, a Ci się uparli na Marquinhosa...
0
Biali nie mieli takiego problemu przy Chamesie. ;]
1
Radzę zmienić nick, nie jesteś u siebie na wsi. ;)
0
Też ma swoje problemy, a pewność siebie jest właśnie sposobem ich rozładowania.
0
Jakby Zlatan był trenerem od przygotowania fizycznego i wyjechałby im z Takewondo, to zaraz by zaczęli pracować. :D
0
No tak, ale wtedy transfer Cuadrado byłby praktycznie niemożliwy.
9
A po co? Masz bardzo ładny. ;]
0
Jeżeli dojdzie do transferu Cuadrado, w sumie jestem za. 35 milionów za dwóch środkowych obrońców, to niezbyt wysoka kwota.
0
Ciekawe, czy biali postawią na Isco na pozycji '9'. Mogłoby być śmiesznie. Pomijam fakt, że nie mają drugiego napastnika. ;]
6
Co do Martino - nie miał charyzmy, ale za podwójne zwycięstwo w Gran Derby szacunek mu się należy.
2
Działa trzy razy dłużej, niż zwykła. ;]
20
Fabregas na pozycji dziewiątki to był horror. xD
2
Zapomniałeś o krwi Chielliniego. ;]
0
Heh, nawet ciężko znaleźć aktualne zdjęcie. :D
16
Przypominam, że Moratę też sprzedali za 20 milionów. ;)
0
Przynajmniej pady normalne, a nie chińskie dziadostwo z gałkami na dole. :P
0
Wyglądają na zbrukanych. Nareszcie! ;)
0
Znaleźli Dżina i ma spełniać wszystkie życzenia? Ech...
0
Mogłoby być ciekawie.
2
http://i.imgur.com/XjxtsNU.jpg - 40 milionów klauzuli i jest nasz. ;]
0
Mówię o Boatengu.