2

@macio_944 Najlepszy polski serial zaraz po "Policjantkach i Policjantach"

1

@esem91 No, ten system otwierania zamków nie jest zły ale nagrody są absolutnie nieadekwatne do czasu

2

@esem91 "Godzinę policyjną" xD

1

@blakkudium Nie widać

10

@NeroTFP1 Robi co może by polepszyć demografię...

4

Bezi dzierży Ulu Mulu. Żegnaj orku Tarroku...
https://zapodaj.net/plik-Qb1aP2hYJ8
Wielka szkoda, że platyna w tej grze jest z rodzaju i trudnych (permanentna śmierć) i irytujących bo trzeba przejść grę bez spania. Tak bym pewnie robił xD
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @clyde @Mario96w @Hosh @Transu96 @Lionel_Messi10

1

@Hosh Cooo? Trzeba to uczynić!

1

@MesQueUnClub_87 Capcom to obecnie najlepsze studio - fakty! Szkoda, że DLC dopiero w przyszłym roku ale szybko zleci

1

@NeroTFP1 Widziałem na yt co tym żołnierzom w racjach dają do jedzenia. To już w czasach pokoju wyglądało paskudnie a co dopiero kiedy koszta trzeba ciąć xD

0

@Tasde Gra im się ładnie sprzedaje a dużo modeli mają gotowych więc jest na to szansa. Tbh te 30h co mam w G2 to bez NK bo ona chyba ma inną fabułę?

2

No to Goticzek Rimejk jest obecnie moim najbardziej ogrywanym Goticzkiem. 2 miałaby pewnie więcej h ale bym ją skończyć najpierw musiał xd
https://zapodaj.net/plik-xzkuTl03nb

@marcin62 @Mario96w @Hosh @Transu96

7

Nie mają godności za grosz:
https://x.com/i/status/2066469156686369057

0

@urbipl A co to?

3

@lajcior Wiadomo, że druga opcja

0

@lucca87 Nikt im nie kazał z nimi wygrywać 7:0 ale wygrać by wypadało

0

@matirix20 Golfa V

0

Iran jeszcze gra z Belgią i z Egiptem. Mogą mieć trochę ciężko z wyjściem z grupy chociaż ta Belgia nie zachwyca

8

@Agrafka Bo się skompromitowała

0

@kubix05 Czyli będzie remis 0:0

5

@Roobo Rozbawiło mnie to bardziej niż powinno xD

0

@Transu96 Wiadomo, jak pobierzesz ulepszacze to może ;P
@Mario96w Rozumiem żarty i nostalgię no ale no. Strasznie płaski jest to świat :D


0

@Transu96 Po wypuszczeniu tego rimejka teraz do człowieka doszło jak oryginał paskudnie wygląda xD No ale w 2001 to pewnie był git

0

@clyde No i git. Zrobię Wilkowi to zadanie bo fajny aktor mu głos podkłada xD Spoko morda z niego

0

@heniusss Nie mam pojęcia. Wcześniej ich nie było chyba. Jutro będę prowadził natarcie to się rozejrzę.

6

Urocza jest ta ręcznie dorysowana mapa :D
https://zapodaj.net/plik-SwFTsdnCcL
No to pora na odbicie Nowej Kopalni! Na pohybel Gomezowi który wiedział!
https://zapodaj.net/plik-ddBFZMadp8
https://zapodaj.net/plik-tDQvAQT88o
I skoro @Transu96 się pochwalił statami to też pochwalę się osiągami mojego Bezimiennego
https://zapodaj.net/plik-uDjTmrR6AY
https://zapodaj.net/plik-YnyfIjNFyb
W ogóle wie ktoś gdzie się respią pełzacze po zalaniu Starej Kopalni? Bo losowo Wilk mi questa teraz zlecił na pancerz ;P
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @Mario96w @Hosh @Lionel_Messi10 @clyde

2

On proszę :D


@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @MesQueUnClub_87

5

Europa póki co się ostro kompromituje xD

2

Gdyby zamiast Wysp Zielonego Przylądka z Hiszpanią grało Kurakao to biedni byliby Hiszpanie

1

Wiadomo, że to wypadek przy pracy ale na razie Europa to faktycznie nie daje argumentów żeby jej dawać dodatkowe miejsca przy powiększaniu formatów mistrzostw xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?