1

@Zoker Nie aż tak ale jak się kręcę gdzieś z 45 minut to sobie zerknę. Albo po prostu czy myślę o dobrej lokacji mniej więcej ;P W tym Goticzku to tylko kilka takich sytuacji miałem na szczęście.

0

@DonCarletto Jak pisałem komuś, że w Eldenie nie ma fabuły to mnie zwyzywał, że jest dużo fabuły xD To już nie wiem...
@Zoker Ja platyny robię tylko jak są łatwe xD Szkoda mi nerwów na męczenie się na przejściu gry bez śmierci :D

0

@DonCarletto Ale ty byś przecież grał po staremu xD To jak by przeczyło? Ja może tylko fabułę chciałbym przejść co by poznać historię a nie męczyć się tydzień z jednym bossem?

0

@Zoker @Blantozaur Dlatego autor posta nie proponuje uproszczenia całej gry a po prostu opcję dla chetnych

A tryb casual w Soulsach też by nie zaszkodził

1

@Lionel_Messi10 Odpowiedź na poziomie prawdziwego mężczyzny ;P Miłego dzionka

0

@Fantastyczny Chłopiec No i fajnie ale co złego, żeby ktoś mógł sobie taką opcję włączyć? Ty byś mógł grać po staremu

4

Ale ludzie niektórzy mają problem z opcjonalnym uproszczeniem gry xD Ja się w nowym Goticzku bawię wyśmienicie ale zgodzę się, że OPCJONALNE uproszczenie mapy by nie zaszkodziło. Ja jestem graczem już trochę wychowanym w erze wszechobecnej żółtej farby i naprawdę w Gothicu czasem nie wiadomo gdzie iść, kręcisz się po jakimś obszarze żeby po godzinie zdać sobie sprawę, że to o inne góry chodziło ;P Ani to przyjemne ani fajne. Dobrze, że w tych czasach chociaż internet mamy:


@Hosh @marcin62 @Mario96w @Transu96 @Lionel_Messi10 @Luciano99 @PatrychoO @Jakchcesz @macio_944 @clyde

1

@Lionel_Messi10 Brednie to ty wypisujesz bo twój Leoś winny xD

1

@Lionel_Messi10 Jak to jest dla ciebie czubek gdzie mu całą powierzchnią buta wjechał to gratuluję xD

4

@Karol145 Piszczel z tyłu ;P Ale powinien:
https://zapodaj.net/plik-mbsJNDasAg

2

2

@Lionel_Messi10 Wiadomo, nie było bo Messi ;P Szanujmy się, ostro mu wjechał

1

@Lionel_Messi10 Nie, na boisku. Sobie wejdź w tego twitta to niżej masz jak go "czubkiem" kopnął. Całym korkiem mu wjechał

7

4

@Lionel_Messi10 Na tym Gifie? Czerwona

0

Taaak! Austria już tego nie przegra xD Ale fatalny mecz w ich wykonaniu chyba...

1

@Spider_Man Wymęczony strasznie xD Oni z jakąś Jordanią grają ;P

1

Dziękuję Al Arabie za samobója!

0

Ta Austria to słaba jest...

0

Dobranoc kolegowie i koleżankowie. Spać iść trzeba gdyż jutro wstać o 8:00 trza

0

Gothic Remake > RDR2


5

Na potęgę posępnego czerepu!
https://zapodaj.net/plik-YxcdNewpd3
Ale orkowie też mają swojego Wrzoda... ale ten jest gorszy bo nie można mu sprawić krzywdy fizycznej bez konsekwencji...
https://zapodaj.net/plik-IclZcBuLAT
Jutro Bezi wchodzi do świątyni Śniącego
@marcin62 @Mario96w @Hosh @Transu96 @clyde @PatrychoO @Luciano99 @Jakchcesz @macio_944

2

No i uj, no i cześć... dyktator niszczy marzenia

0

Niestety Francja na 2:0...

1

1

A teraz przerwa na rekl... to znaczy na nawodnienie

12

Kylią Mekambe strzelił gola i nie okej

0

Dla mnie penalty

3

@Laminedependencia Tak wiem ;P Ale się strona buguje przy edycji postów z linkami z twittera to już tak zostawię ;P
@macio_944 No więc na razie pozostało tylko unikanie niektórych wydawców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?