Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Lata 80', 90', 2000 w Lidlu :D
https://zapodaj.net/plik-2wg7rUk7Q4
2
Chyba podjąłem dobra taktycznie decyzję, że wybrałem wycieczkę do Lidla zamiast meczu ;P
4
@July_6_BcN Tu nie można kupić wszystkich
0
No to +2.5 chyba znowu nie wejdzie w meczu xd
1
@macio_944 Pedri po prostu się skończył
0
Dalej 0-0? Słaba ta Hiszpania...
9
@martusiaaaa Na słodko tylko i wyłącznie.
0
@parpe No spoko ale nie wiem czy działania np. McCarthiego to są rzeczy na których dobrze byłoby się wzorować. Szczególnie, że tam chodziło co do zasady o sam komunizm jako ideologię.
23
Naleśników se narobiłem. Obiad na cały tydzień jest:
https://zapodaj.net/plik-Y3G9D4qfgD
@mrboom @Safrani @Comentateiro @PatrychoO @macio_944 @michal26 @MesQueUnClub_87 @tomek8756
5
@Safrani Ja i tak bym poczekał aż Ukraina wywiąże się ze swojej części bo z egzekwowaniem tej umowy może być później ciężko ;P
0
@Borneo Pomijając, że nie wiem co napisałeś to póki ci urzędnicy rosyjscy są w Polsce legalnie to ciężko prawnie wyciągać konsekwencje za kontakty z nimi
2
Do boju Republikanie Zielonego Przylądka!
0
@Borneo Ale utrzymujemy? Utrzymujemy.
2
@macio_944 Tylko trochę nie wiem jakby miały brzmieć szczególnie kiedy państwo utrzymuje z Rosją stos. dyplomatyczne czyli formalnie jej za wroga nie uznaje
4
@macio_944 Tylko na to nie ma paragrafów ;P A my z Rosją mamy utrzymywane stosunki dyplomatyczne. Więc jedynie można Brauna ***** z rozsądku ludzkiego
1
@Frimpong No śmieszne w cholerę ;p
0
Ponoć mają zwolnić trenera Tunezji xD To sobie potrenował na MŚ...
3
Arsenal Londyn w następnym sezonie:
4
@Faro Tym bardziej żadna z niego 9 xD
4
@takisobiektos I tak oto sędzia został nazistą
6
@Hosh Wikipedia > ChatGPT!!! Jest nadzieja dla narodu
0
@Zoker Redaktor Ćwiąkała jak zwykle farmazoni. La Rambla wydała wyrok
8
Miś Wojtek tylko, że nie miś bo koń i nie polski a z JuEsEj - sierżant Reckless
Klacz została zakupiona przez amerykańskich Marines w 1952 roku za równowartość ok. 250 dolarów (czyli na rok 2025 ok. 3000). W jednostce mogła chodzić tam gdzie chciała i podobnie do naszego kaprala chętnie konsumowała w zasadzie wszystko - jajka, coca cole, piwo itp. Brała udział w wojnie koreańskiej gdzie zaopatrywała walczących żołnierzy w amunicję czy też pomagała w ewakuacji rannych. Jej największy wyczyn podczas tego konfliktu miał miejsce w 1953 roku podczas bitwy o posterunek Vegas kiedy to odbyła 51 samodzielnych podróży by zaopatrzyć walczących żołnierzy w amunicję oraz pomagając rannym. Dwukrotnie ranna została. Odznaczona m.in. purpurowym sercem i wieloma innymi medalami. W 1953 roku mianowana kapralem a rok później sierżantem w siłach zbrojnych USA. W roku 1959 awansowana na sierżanta sztabowego. Zwierzę odeszło z tego świata w 1968 roku. [wikipedia]
Ten moment kiedy jesteś zwykłym szeregowym a jakiś koń ma wyższy stopień i odznaczeń od ciebie ;P
@michal26 @FcPortoFan1999 @esem91 @escarabajo @NeroTFP1 @macio_944 @July_6_BcN @VamoSBarca88 @mrboom @Comentateiro
1
@Mario96w Ja tak próbowałem ale było to trudne bo nic w manę nie inwestowałem więc spróbowałem go pałą pobić i zadziałało xD
1
@draxidox Lewice 4,9 i 4,8 i okej
4
Hir łi goł
6
Obejrzymy sobie wspólnie Gwiezdne Wojny w ten piękny poniedziałek:
@MirusAmisz @BillyButcher @FiscaelBarca @Vurt @DonCarletto @Doren01
3
#GothicRemake
W oryginale te golemy chyba trudniejsze jakieś były ;P Do wszystkich 3 wystarczy tak naprawdę dobra buława
https://zapodaj.net/plik-TtyDwR3iAZ
Fajny piesek
https://zapodaj.net/plik-DXXzKMGvuk
Jest i ON!
https://zapodaj.net/plik-N69pgJEOyA
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @Transu96 @Mario96w @Hosh @Lionel_Messi10
0
@FCB24 Tylko, że Senegal, Kolumbia czy Szwecja to reprezentacje zbliżone do naszej a kompromitacje czasem się zdarzają jak te ze Słowenią. Tunezja za to jest gorsza od nas.
7
@KrychaFCB Ale co ty piszesz w ogóle?