Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon Tbh jednym z moich ulubieńszych przedmiotów na studiach były "Religie we Współczesnym Świecie" i to do tego stopnia, że chodziłem na wykłady na 8:00 xD
0
@esem91 Do obozu dołączyłem na poziomie 7 a z PN to trochę wydaje w to na co mam ochotę a nie co jest optymalne :D Jedyna rada to nie warto ładować ich w otwieranie zamków bo fanty raczej są niewarte wysiłku:
https://zapodaj.net/plik-ef3iHJRksy
5
@bartekvisca W oryginale w ogóle nie jest podpisany w napisach
6
#GothicRemake
Emm... bo wy jesteście mili. To znaczy też mają niewolników, to znaczy pracowników ale jakoś tak sympatyczniej u nich jest a Lee > Gomez
https://zapodaj.net/plik-W5KRtgrulZ
No i Bezi oficjalnie został najemnikiem. Fajny bajer, że można sobie te pancerze customizować
https://zapodaj.net/plik-L5nsUtYDmy
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @Mario96w @Hosh @Lionel_Messi10 @PatrychoO @Luciano99 @Transu96
3
@NeroTFP1 Też bym wtedy spał
2
@Spider_Man Nie wiem no ale dopadła go złośliwość rzeczy martwych i się zaczął przegrzewać.
@Criss18Barca Dobrze, że sprawdziłem. Tak opcja "dostawa za godzinę" i po 5 minutach było xd
@misterio Całkiem normalny
1
@VamoSBarca88 Ja już dzisiaj jadłem ryż ze śmietaną i jabłkami. Mięsko pewnie za 2 tyg. sobie zrobię w sosie jakieś.
3
No i 15 zł zaoszczędzone xD Ale dziwne trochę, że przez internet jest taniej niż w sklepie:
https://zapodaj.net/plik-pdkayRgO5r
1
@VamoSBarca88 Smacznego! Ja dzisiaj 1,1 kg Indyka kupiłem na zaś bo był na promce w Lidlu xd
3
Włochy czy Hiszpania? Rzym czy Madryt? Pizza czy paella?
3
Grafik płakał jak wklejał to "flavored" xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pszczyna:
5
@Safrani Kakaowcem
0
Taka wojna gdzie wygrany jest z góry znany:
1
@DragonxNF Pytania w stylu co tam znowu za kupę żresz...
0
@DragonxNF Bo to może było śmieszne za 1 razem ;P Teraz już to irytuje tylko
1
To Trump ukradł
3
@gumaz Po 1 to spadaj a po drugie to co wczoraj
6
Lata lecą i kolejne roczniki trafiają na front...
0
@Wojcio Bardzo się podoba rimejk
7
Kiedy nie możecie pokonać wroga konwencjonalnie, należy go zrobić sposobem. Niestety Lee nadal nie chce przyjąć Beziego w poczet najemników mimo, że strażnik powiedział, że już można ;P
https://zapodaj.net/plik-JAoepE1BaN
https://zapodaj.net/plik-VPiF98X1oO
@marcin62 @Mario96w @Hosh @Transu96 @Lionel_Messi10 @PatrychoO @Luciano99 @Jakchcesz @macio_944
3
@Rastafarnianin Nie wiem czemu oni wprost nie powiedzą, że im się gadać nie chce teraz XD
0
@marcin62 No i namówił. Zagram se z dwie rundki
9
@BorzyKrzys do telewizji w likwidacji warto pamiętać
1
@Safrani Wszystko zależy od poselskiej reelekcji
2
@Spider_Man Bo jednak z chłopa będzie lepszy żołnierz niż z kobiety. Poza tym dochodzi aspekt odtworzenia populacji (a przynajmniej próby bo wiadomo jak to obecnie jest) po wojnie. Jedynie zakaz opuszczania kraju by się przydał
1
@Zoker Szukać grabarza.
1
@DanielPlainview Wiadomo, że rankingi to zawsze kwestia uznaniowa :) To był taki żarcik bardziej niż poważna dyskusja na tematy reżyserskie bo nie zamierzam się też z nikim kłócić. Ktoś woli Jacksona? I bardzo dobrze, też wybitny :)
1
@MsBarca Otóż nie. Stworzył on arcydzieło filmowe. A poza tym wiadomo, że sobie troszkę żarty robię. Niech każdy sobie uznaje kogo chce za tego najlepszego. Chociaż dla mnie Lucas jest zwyczajnie najlepszym.