1

@Arkon Tbh jednym z moich ulubieńszych przedmiotów na studiach były "Religie we Współczesnym Świecie" i to do tego stopnia, że chodziłem na wykłady na 8:00 xD

0

@esem91 Do obozu dołączyłem na poziomie 7 a z PN to trochę wydaje w to na co mam ochotę a nie co jest optymalne :D Jedyna rada to nie warto ładować ich w otwieranie zamków bo fanty raczej są niewarte wysiłku:
https://zapodaj.net/plik-ef3iHJRksy

5

@bartekvisca W oryginale w ogóle nie jest podpisany w napisach

6

#GothicRemake
Emm... bo wy jesteście mili. To znaczy też mają niewolników, to znaczy pracowników ale jakoś tak sympatyczniej u nich jest a Lee > Gomez
https://zapodaj.net/plik-W5KRtgrulZ
No i Bezi oficjalnie został najemnikiem. Fajny bajer, że można sobie te pancerze customizować
https://zapodaj.net/plik-L5nsUtYDmy

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @Mario96w @Hosh @Lionel_Messi10 @PatrychoO @Luciano99 @Transu96

3

@NeroTFP1 Też bym wtedy spał

2

@Spider_Man Nie wiem no ale dopadła go złośliwość rzeczy martwych i się zaczął przegrzewać.
@Criss18Barca Dobrze, że sprawdziłem. Tak opcja "dostawa za godzinę" i po 5 minutach było xd
@misterio Całkiem normalny

1

@VamoSBarca88 Ja już dzisiaj jadłem ryż ze śmietaną i jabłkami. Mięsko pewnie za 2 tyg. sobie zrobię w sosie jakieś.

3

No i 15 zł zaoszczędzone xD Ale dziwne trochę, że przez internet jest taniej niż w sklepie:
https://zapodaj.net/plik-pdkayRgO5r

1

@VamoSBarca88 Smacznego! Ja dzisiaj 1,1 kg Indyka kupiłem na zaś bo był na promce w Lidlu xd

3

Włochy czy Hiszpania? Rzym czy Madryt? Pizza czy paella?

3

Grafik płakał jak wklejał to "flavored" xD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pszczyna:


5

@Safrani Kakaowcem

0

Taka wojna gdzie wygrany jest z góry znany:


1

@DragonxNF Pytania w stylu co tam znowu za kupę żresz...

0

@DragonxNF Bo to może było śmieszne za 1 razem ;P Teraz już to irytuje tylko

1

To Trump ukradł

3

@gumaz Po 1 to spadaj a po drugie to co wczoraj

6

Lata lecą i kolejne roczniki trafiają na front...


0

@Wojcio Bardzo się podoba rimejk

7

Kiedy nie możecie pokonać wroga konwencjonalnie, należy go zrobić sposobem. Niestety Lee nadal nie chce przyjąć Beziego w poczet najemników mimo, że strażnik powiedział, że już można ;P
https://zapodaj.net/plik-JAoepE1BaN
https://zapodaj.net/plik-VPiF98X1oO

@marcin62 @Mario96w @Hosh @Transu96 @Lionel_Messi10 @PatrychoO @Luciano99 @Jakchcesz @macio_944

3

@Rastafarnianin Nie wiem czemu oni wprost nie powiedzą, że im się gadać nie chce teraz XD

0

@marcin62 No i namówił. Zagram se z dwie rundki

9

@BorzyKrzys do telewizji w likwidacji warto pamiętać

1

@Safrani Wszystko zależy od poselskiej reelekcji

2

@Spider_Man Bo jednak z chłopa będzie lepszy żołnierz niż z kobiety. Poza tym dochodzi aspekt odtworzenia populacji (a przynajmniej próby bo wiadomo jak to obecnie jest) po wojnie. Jedynie zakaz opuszczania kraju by się przydał

1

@Zoker Szukać grabarza.

1

@DanielPlainview Wiadomo, że rankingi to zawsze kwestia uznaniowa :) To był taki żarcik bardziej niż poważna dyskusja na tematy reżyserskie bo nie zamierzam się też z nikim kłócić. Ktoś woli Jacksona? I bardzo dobrze, też wybitny :)

1

@MsBarca Otóż nie. Stworzył on arcydzieło filmowe. A poza tym wiadomo, że sobie troszkę żarty robię. Niech każdy sobie uznaje kogo chce za tego najlepszego. Chociaż dla mnie Lucas jest zwyczajnie najlepszym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?