2

Dwaj debile, których jedynym powodem, dpa którego mają pieniądze i czują się lepsi od innych było to, że kilka razy celnie kopnęli piłkę.

4

Kolejny raz wprowadza tych patałachów na wyżyny

1

Zwłaszcza ten Mauro Icardi może przekonać Messiego :D widać, że pan prezes psg nie ma pojęcia o niczym i jest tylko słupem, który klubem zarządza jakby grał w Football Managera

2

Neymar nigdy nie zdążył zbliżyć się do poziomu Messiego. Miał kilka przebłysków, ale wszystko zaprzepaścił głupim transferem

0

@Lordzi Lewandowski ma średnią ponad 91%. 62 gole na 68 prób i to tylko z gry, nie licząc serii rzutów. Gdyby doliczyć serię rzutów karnych to by miał średnią ponad 93%, a Messi poniżej 70%...

5

Cules sami sobie zgotowali ten los dając się omamić triplete Luisa Enrique i ponownie wybrali tego oszusta, który zniszczył wszystko to co zbudował Laporta.

2

Czyli śmieci wyniesione w końcu :>

0

Czyli złota piłka dla Braithwaite murowana xD

0

Ta skuteczność w karnych to jakiś żart dla takiego gracza jak Messi

0

@Elvisek właśnie działa na korzyść, bo się dużo gada i kibice się emocjonują.

2

Ciekawe za co... Realnie to Lewandowski, De Bruyne lub Kante

1

Niedawno sam mówił, że siedzi przy tym samym stoliku co Messi i CR7. Problem jest taki, że on nie jest nawet w tej samej restauracji

0

Kiedyś Ronaldinho, Villa, Fabregas, Deco, Van Bronckhorst, Eto'o, Henry, Neymar, a teraz cieszymy się z takiego ogórka jak Depay, który średnio-nieźle radzi sobie w słabiutkiej Ligue 1, a w lepszym klubie był totalnym odpadem w MU. Dramat.

0

@Xwowrak ale ktoś ci kazał uczestniczyć w tej katolickiej farsie? :) Wierzysz to płać, a nie jakieś płaku płaku. Trzeba było wziąć ślub cywilny za niecałe 100zł

0

Coutinho napastnikiem. No tego dowcipu jeszcze nie znałem :D

0

@Bobo25 za rok się uda jak ronald wejdzie na wyżyny klaunowania. Z Realem i Atletico nie mamy szans. Nie z takim miernym trenerem.

0

Wszystkiego najlepszego cracku!

0

@Laza xDDDD no faktycznie nie ma lepszej opcji. Już Setien jest lepszą opcją i Tata Martino xD

0

@socha on to bagno stworzył xD

2

Hmmm, Emerson kupiony przez Barcę w styczniu 2019 za 12mln, sprzedany do Betosu miesiąc później za 6mln, teraz kupiony ponownie za 9mln. Transakcja życia a'la bartomeu.

1

Marzenia się spełniają. Szkoda, że 10 lat za późno

0

Nie na darmo koeman miał pseudonim KLAUN,czy to w Valencii, czy później w Anglii :D

1

@axegrinder obyś się mylił.

6

@Lukas82 to lepiej nie sprawdzaj liczb Iniesty :D

0

@Midast bartomeu okazał się głupcem - racja, ale co powiesz o trenerskiej miernocie, która go nie chciała i poinformowała o tym przez telefon? :>

6

Brawo Suarez, brawo Atleti. Zasłużone mistrzostwo, choć szkoda, że przez taktyczne frajerstwo koemana Barca wypuściła je z rąk, choć miała łatwiejszą końcówkę sezonu

0

Za słaby na Barcę :> no i wiadomo, w zeszłym roku był na Barcę za stary, nie to co Aguero, który jest w jego wieku i od dwóch sezonów w kiepskiej formie... :>

0

@marcin000019 dużo niechlubnych rekordów do pobicia zostało...

0

No to teraz zbudować zespół wokół Messiego jako środkowego ofensywnego pomocnika z napastnikiem z prawdziwego zdarzenia i normalną obroną oraz klasowym trenerem...

0

Śpij słodko aniołku. :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?