Kismeth
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dwaj debile, których jedynym powodem, dpa którego mają pieniądze i czują się lepsi od innych było to, że kilka razy celnie kopnęli piłkę.
4
Kolejny raz wprowadza tych patałachów na wyżyny
1
Zwłaszcza ten Mauro Icardi może przekonać Messiego :D widać, że pan prezes psg nie ma pojęcia o niczym i jest tylko słupem, który klubem zarządza jakby grał w Football Managera
2
Neymar nigdy nie zdążył zbliżyć się do poziomu Messiego. Miał kilka przebłysków, ale wszystko zaprzepaścił głupim transferem
0
@Lordzi Lewandowski ma średnią ponad 91%. 62 gole na 68 prób i to tylko z gry, nie licząc serii rzutów. Gdyby doliczyć serię rzutów karnych to by miał średnią ponad 93%, a Messi poniżej 70%...
5
Cules sami sobie zgotowali ten los dając się omamić triplete Luisa Enrique i ponownie wybrali tego oszusta, który zniszczył wszystko to co zbudował Laporta.
2
Czyli śmieci wyniesione w końcu :>
0
Czyli złota piłka dla Braithwaite murowana xD
0
Ta skuteczność w karnych to jakiś żart dla takiego gracza jak Messi
0
@Elvisek właśnie działa na korzyść, bo się dużo gada i kibice się emocjonują.
2
Ciekawe za co... Realnie to Lewandowski, De Bruyne lub Kante
1
Niedawno sam mówił, że siedzi przy tym samym stoliku co Messi i CR7. Problem jest taki, że on nie jest nawet w tej samej restauracji
0
Kiedyś Ronaldinho, Villa, Fabregas, Deco, Van Bronckhorst, Eto'o, Henry, Neymar, a teraz cieszymy się z takiego ogórka jak Depay, który średnio-nieźle radzi sobie w słabiutkiej Ligue 1, a w lepszym klubie był totalnym odpadem w MU. Dramat.
0
@Xwowrak ale ktoś ci kazał uczestniczyć w tej katolickiej farsie? :) Wierzysz to płać, a nie jakieś płaku płaku. Trzeba było wziąć ślub cywilny za niecałe 100zł
0
Coutinho napastnikiem. No tego dowcipu jeszcze nie znałem :D
0
@Bobo25 za rok się uda jak ronald wejdzie na wyżyny klaunowania. Z Realem i Atletico nie mamy szans. Nie z takim miernym trenerem.
0
Wszystkiego najlepszego cracku!
0
@Laza xDDDD no faktycznie nie ma lepszej opcji. Już Setien jest lepszą opcją i Tata Martino xD
0
@socha on to bagno stworzył xD
2
Hmmm, Emerson kupiony przez Barcę w styczniu 2019 za 12mln, sprzedany do Betosu miesiąc później za 6mln, teraz kupiony ponownie za 9mln. Transakcja życia a'la bartomeu.
1
Marzenia się spełniają. Szkoda, że 10 lat za późno
0
Nie na darmo koeman miał pseudonim KLAUN,czy to w Valencii, czy później w Anglii :D
1
@axegrinder obyś się mylił.
6
@Lukas82 to lepiej nie sprawdzaj liczb Iniesty :D
0
@Midast bartomeu okazał się głupcem - racja, ale co powiesz o trenerskiej miernocie, która go nie chciała i poinformowała o tym przez telefon? :>
6
Brawo Suarez, brawo Atleti. Zasłużone mistrzostwo, choć szkoda, że przez taktyczne frajerstwo koemana Barca wypuściła je z rąk, choć miała łatwiejszą końcówkę sezonu
0
Za słaby na Barcę :> no i wiadomo, w zeszłym roku był na Barcę za stary, nie to co Aguero, który jest w jego wieku i od dwóch sezonów w kiepskiej formie... :>
0
@marcin000019 dużo niechlubnych rekordów do pobicia zostało...
0
No to teraz zbudować zespół wokół Messiego jako środkowego ofensywnego pomocnika z napastnikiem z prawdziwego zdarzenia i normalną obroną oraz klasowym trenerem...
0
Śpij słodko aniołku. :>