Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kluivert_P aha?
0
Dziękujemy za wszystko, legendo!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kevin de bruniii.
Dobrze, niech będzie chociaż remis
0
Omg biedny real hshshshs
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Oskarenks wyglada na to że chyba tak
0
Uwaga, włączam :V
0
Nareszcie :DDDDD
0
Przecież on go ledwo palcem przetarł
0
Fati już się rozgrzewa ?
2
Hehehehehe naura
0
(Fatich) xD 200 znaków
1
Mimo wszystko mam nadzieje, że Ansu zostanie w Barcelonie
3
@tomcias10 i jeszcze będzie mieć :)
0
@brd42 nieśmieszny żart. Fati od jakiegoś czasu zalicza progres, a nie należy się z niego wyśmiewać bo w tym momencie wsparcie jest dla niego najważniejsze.
11
@swer2251 dzisiaj zagrał rzeczywiście dobrze, ale la rambla tego nie docenia
0
@brd42 nie, czemu?
1
@zodiak_10 ja w jego wieku byłem starszy
0
@kampe myślisz że kontuzje były jego wymysłem xD?
0
Lewy dajże No fatiemu a nie
4
AJJJJ PRAWIE YAMAL
0
Fati tutaj akurat wykerował
0
Oo Ansu Fatty wchodzi
5
Po jakiego grzyba Marcos Alonso xD
2
Ja wgl myślałem że on strzelił obok bramki bo to taj dziwnie wpadło xd
2
Robert lewanduksa
2
Haha czerwo xDDD
0
Tak raphinia, rzeczywiście tam było tylko 5 cm
0
Don’t call my name, Alejandro Balde