2

@hayek ile trzeba mieć iQ aby myśleć że jak odda się głos na tych co mówią w telewizji, to z automatu dostanie się od nich 1800zł? I dlaczego w taki sposób mysli 1/3 naszego kraju?

4

Jak to jest, że Kaczyński wprost mówi, że musi okradać Polaków jeszcze więcej, a i tak mają już prawie 35% w sondażach.

6

Oglądaliście debatę Najważniejsze wybory super expressu? Kto waszym zdaniem najlepiej tam wypadł? Moim zdaniem Krzysztof Bosak, a Kierwiński zaorał siebie samego podczas drugiej rundy

2

@FcPortoFan1999 I za to w dużej mierze jestem dumny z bycia Polakiem, dzięki naszej historii i dziełach literackich z okresu romantyzmu

2

Polska winkelriedem narodów

0

@MesQueUnClub96 No jakoś inne profile reagują tak samo jak ja

1

Jezu i znowu trzeba tam wracać..

0

Grunt że trzy punkty. Teraz sio do spania a nie jakieś narzekania, bo jutro do szkoły

2

Lewandowski. Musisz.

0

Raphinia wraca po czerwonej kartce i od razu pierwszy skład? Tak nie może być, szczególnie że przedtem nie prezentował jakiejś wysokiej formy. Jeśli on ma być w podstawce kosztem yamala to nie, dziękuje.

0

Spalony dawać ziomki

0

@jacobFCB Znam, przypomniałem sobie już. Ale na pierwszy rzut oka trochę śmiesznie mi się to skojarzyło :D

9

Stacja 9: Belingam nurkuje po raz trzeci

0

Judas jude ah ah Judas jude ah ah Judas jude a a judas ga ga

0

@Herato konfederacji xD?

2

Haha ale zanurkował xD

0

No i już po ptokach

0

O kurde co jest. Getafe z golem

4

Najlepszą opcją będzie zostanie w Barcelonie, jeżeli xavi się ogarnie i zacznie wykorzystywać jego potencjał, a nie wpuszcza go na 25 minut a potem dziwi się że ma mało goli podczas gdy lewy gra od dechy do dechy 90 minut i ledwo co ma jak na razie jednego gola w lidze.

2

Wara od Ansu. On jest nasz

1

Ten mecz pokazał, że barcelona jednak potrafi pokazać charakter. Wiele zespołów po straceniu takiej przewagi zazwyczaj traci głowę i przegrywa. Barcelona mimo 3:2 potrafiła się podnieść i pokazać że to im od początku przysługiwało to zwycięstwo, bez względu na 3 stracone bramki z rzędu. Brawo barca, brawo Lamine, brawo Ferran! Chciałbym zobaczyć na następny raz taki atak: Ansu-Ferran-Yamal. kurde dobre by to było :D

1

Roberto dalej wnioski wyciąga

2

Japierdziele ale żenada w obronie

2

Roberto ma immunitet za tego gola z psg więc on nie odejdzie co wy gadacie

3

Ależ to zlewandowszczył

0

Ooo kuźwa już 2:0 :DDDD

0

Lewandowski co to bylo XDDDD

0

Tak! Gavi wraca w wielkim stylu!

0

Ale nas jadą xd

4

Balde bez nogi już lepiej by zagrał niż ten alonso

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?