Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest ten mental którego zawsze nam brakowało. Brawo chłopaki
0
Ansu nasz zbawiciel mówiłem wam
1
Gundogan i romeu sabotażyści w tej połowie
0
Ansu wejdzie i wykreuje nam meczyk
0
@jacobFCB BRAKcel ona
2
Jak długo Xavi chce wałkować ten układ z czterema pomocnikami? My potrzebujemy atakujących, bo jak na razie to kopanina w środku pola i wybijanie na pałe spod naszego pola karnego
0
@Ney91 poslugujac się twoja filozofią, musielibyśmy się pozbyć większość naszego składu. Brawo za błyskotliwą inteligencję.
0
@LatajacyHolender wystarczy być na tej stronie gdy Barcelona gra mecz i gdy skończy go grać. Wtedy zrozumiesz o co mi chodzi
A jeśli chodzi o ferrana, to musiałbyś się cofnąć w czasie do jego początków to byś widział hurraoptymizm który mam na mysli
15
Widzę, że niektórzy tutaj są naprawdę odklejeni. Sprzedamy go za jakieś 30 baniek, w psg odpali bo teraz powoli łapie formę, a my kupimy jakiś kolejnych „wielkich wybawców” którzy pewnie okażą się flopami. Każdy jarał się coutinho, Antkiem, ferranem, lewym, a potem każdy ich wypychał z klubu. Jak sprzedamy fatiego pewnie będzie to samo, bo mamy tendencje do kupowania wielkich nazwisk i robienia z nich ziemniaków, zamiast pielęgnować młode talenty. Nie mówię ze zawsze tak jest, ale Ansu naprawdę ma potencjał i powinnismy go zostawić.
0
@Ney91 to nie znaczy ze musimy go sprzedać geniuszu
0
Do graczów ligi legend. Co sądzicie o skinie mythmaker irelia? Kupilibyście za 20 złotych jakby była taka przecena?
1
Ansu Fati to dobry piłkarz.
0
@MesQueUnClub_87 tak, ale ogólnie jak kto grał podczas meczu. Widzę że Ansu strzelił konkretną bramę więc zarąbiście.
0
No nieeee. Zapomniałem i tym meczu. Głupie turnee musza być mecze o jakiejś 5 rano. Widzę ze Fati strzelił, wiec się cieszę. Jak ogólnie drużyna grała mógłby ktoś streścić?
0
Podajcie jakiś boomerski żart
0
A nagle okazuje się że dembele nie przyjeżdża do Paryża bo woli grać w fife xd
0
@Kessie piękna ;)
0
Zemsta za puchar króla można powiedzieć
1
No i essa z prześcieradłami
0
Ansiuuu fatuiii
0
Vinicjus się obsrał
2
Ale ten vini jest odklejony
0
Xavi, let Fati in
3
Co siedzi w jego głowie xD
0
Towarzyski klasyk a czuje się jak w tym meczu 3:2 dla barcy gdzie messi strzelił w ostatniej
0
Ło matko co to bylo
1
Szczerze to wyglądem romeu nie pasuje do Barcelony, tak samo jak brejtłejt xD
0
XDD następny penaldo
0
Przez ten pressing mam wrażenie że Real ma 15 piłkarzy a nie 11
0
Ale tiki taka hehe