0

To jest ten mental którego zawsze nam brakowało. Brawo chłopaki

0

Ansu nasz zbawiciel mówiłem wam

1

Gundogan i romeu sabotażyści w tej połowie

0

Ansu wejdzie i wykreuje nam meczyk

0

@jacobFCB BRAKcel ona

2

Jak długo Xavi chce wałkować ten układ z czterema pomocnikami? My potrzebujemy atakujących, bo jak na razie to kopanina w środku pola i wybijanie na pałe spod naszego pola karnego

0

@Ney91 poslugujac się twoja filozofią, musielibyśmy się pozbyć większość naszego składu. Brawo za błyskotliwą inteligencję.

0

@LatajacyHolender wystarczy być na tej stronie gdy Barcelona gra mecz i gdy skończy go grać. Wtedy zrozumiesz o co mi chodzi
A jeśli chodzi o ferrana, to musiałbyś się cofnąć w czasie do jego początków to byś widział hurraoptymizm który mam na mysli

15

Widzę, że niektórzy tutaj są naprawdę odklejeni. Sprzedamy go za jakieś 30 baniek, w psg odpali bo teraz powoli łapie formę, a my kupimy jakiś kolejnych „wielkich wybawców” którzy pewnie okażą się flopami. Każdy jarał się coutinho, Antkiem, ferranem, lewym, a potem każdy ich wypychał z klubu. Jak sprzedamy fatiego pewnie będzie to samo, bo mamy tendencje do kupowania wielkich nazwisk i robienia z nich ziemniaków, zamiast pielęgnować młode talenty. Nie mówię ze zawsze tak jest, ale Ansu naprawdę ma potencjał i powinnismy go zostawić.

0

@Ney91 to nie znaczy ze musimy go sprzedać geniuszu

0

Do graczów ligi legend. Co sądzicie o skinie mythmaker irelia? Kupilibyście za 20 złotych jakby była taka przecena?

1

Ansu Fati to dobry piłkarz.

0

@MesQueUnClub_87 tak, ale ogólnie jak kto grał podczas meczu. Widzę że Ansu strzelił konkretną bramę więc zarąbiście.

0

No nieeee. Zapomniałem i tym meczu. Głupie turnee musza być mecze o jakiejś 5 rano. Widzę ze Fati strzelił, wiec się cieszę. Jak ogólnie drużyna grała mógłby ktoś streścić?

0

Podajcie jakiś boomerski żart

0

A nagle okazuje się że dembele nie przyjeżdża do Paryża bo woli grać w fife xd

0

@Kessie piękna ;)

0

Zemsta za puchar króla można powiedzieć

1

No i essa z prześcieradłami

0

Ansiuuu fatuiii

0

Vinicjus się obsrał

2

Ale ten vini jest odklejony

0

Xavi, let Fati in

3

Co siedzi w jego głowie xD

0

Towarzyski klasyk a czuje się jak w tym meczu 3:2 dla barcy gdzie messi strzelił w ostatniej

0

Ło matko co to bylo

1

Szczerze to wyglądem romeu nie pasuje do Barcelony, tak samo jak brejtłejt xD

0

XDD następny penaldo

0

Przez ten pressing mam wrażenie że Real ma 15 piłkarzy a nie 11

0

Ale tiki taka hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?