2

@DragonxNF taktyka na zero z tyłu i przodu

1

@esem91 co Ty ogórkowca nie lubisz?

0

@Filipem i ochotę narobiłeś

0

@alone49 tutaj można zamiast Rafała wpisać jeszcze DPD, DHL i całą tą kurierską brygadę.

0

@esem91 byłyby kupowane

2

Podobno Rafał Brzoska przekazał także na licytację jedyną w historii InPost UoP dla kuriera!

Zróbcie spam serduszek dla naszego kochanego Rafała.

4

@norbi77 ten z 17-stka gdy podrośnie to trafi do Getafe

0

@tbas akurat jakbym siedział w pierwszym wagonie to chyba bym na zawał zszedł

0

@Karol145 to może następną lekcję zrobi o tym z czego utrzymywane są szpitale

1

@PaprykFCB a już szczytem jest taki Pasibus, który chce się jeszcze dorobić na takiej zbiórce.

2

@draxidox przejść kilka metrów? Chłopie, czego ty oczekujesz od niektórych XD

1

@Karol145 a co mówił? XD

6

Mamy praktycznie maj, a ja musiałem skrobać dzisiaj szyby w samochodzie…

Nie mogę się już doczekać dni, gdzie będzie tak po 30 stopni :D

1

@ACMaldini3 on to chyba niezbyt chciał zapraszać polityków

2

Stream się skończył więc można wracać do codziennego kłócenia się o politykę XD

4

A tu jeb, Laporta wpłaca kilkaset milionów byleby tylko Wojtuś rzucił palenie.

2

@Adran360 Gignac to ciekawy sobie kierunek wybrał, ciekawie byłoby go zobaczyć w jakimś poważniejszym europejskim klubie.

1

@Arkon ja mam o tyle dobrze że mieszkam na wsi ale mam super połączenie z Krakowem. Dziesiątki km ścieżek rowerowych.

1

Znowu ojebani xd

1

@mmaciass -11 jest

1

@ProMILs ja już widziałem te piłkę w trybunach xd

3

@Comentateiro dzisiaj potężny Bayern taki niezbyt potężny

3

@MessiForeverTheBest słaba bo piwka brakuje do tego

1

@Safrani jak szaleć to szaleć, niech podwyższą to świadczenie do 10 tysięcy!

0

@Chimera najważniejsze to żeby nie połamali nam nikogo, bo z tymi rzeźnikami to nigdy nic nie wiadomo

1

@Gitarkafcb Ostatnio któryś komentator mówił że piłka w grze w meczach Geatafe jest tylko 45 minut…

0

@Roobo wiedziałem jedynie, że numer z Edkiem nagrał.

0

A w ogóle to co z Cancelo? Będzie dostępny na najbliższe mecze?

0

@Frimpong ale bym chciał obejrzeć kiedyś jego dyskusje z Tomaszewskim.

0

@Gall jeszcze ma czas się nawrócić i przejść na bordowo-granatową stronę mocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?