Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN zależy za ile by miał przyjść, ale raczej tak
0
@Faro tylko gdzie by ten lookman grał
19
Sorloth nie będzie już nas dymal, jeśli będzie grał u nas.
Laporta 200 iq
1
@Safrani ja aktualnie męczę Yellowstone. W sumie ciekawe się to wydaje tym bardziej, że mam w planach zakup HBO.
8
@Safrani i elegancko
https://zapodaj.net/plik-0TTj48Pr6o
6
@Kgorecki2500 tyskie 1,99. Piękne czasy.
1
@gumaz nie wiem czy chce to oglądać, straciłbym pewnie trochę iq. Zresztą to na bank reżyserka, bo nie chce mi się wierzyć, że ktoś coś takiego publicznie mówi.
2
@gumaz co to jest xddd
18
@Arden on chce grać tylko w piłkę
0
@FcPortoFan1999 coś słabo im poszło dzisiaj, a liczyłem na wygraną w LE.
5
Bednarek to chyba za dużo Cubarsiego się naoglądał.
0
Rayo też zaraz się zesra i tyle będzie z hiszpańskich drużyn w pucharach, żeby się nie okazało, że zostanie samo Atletico.
1
@Batys szkoda że tylko jedną LM wygraliśmy wtedy
2
@Luciano99 no i elegancko, miejmy nadzieję, że zostanie na następny sezon.
2
@Hosh Czasem ją trzeba spuścić z łańcucha, żeby się w kuchni nie zesrala, już nie bądź takim tyranem.
1
@TR3YWAY @macio_944 ja chciałem, żeby został, na początku bronił się liczbami i liczyłem, że przystosuje się do naszego stylu, ale niestety ostatnio dał dupy lekko mówiąc, nie liczyłem, że zastąpi Raphe, ale on go nawet w 30% nie zastąpił. Też już wolę gościa ze szkółki niż jego.
3
@Lionel_Messi10 @mekston mnie do teraz boli to, że wypuściliśmy z ręki ligę mistrzów wtedy, zresztą była duża szansa na tryplet, a skończyło się tylko na wygranej w lidze…
5
@BillyButcher nieeeee!!!! To na pewno ukraiński fejk, zresztą jak już dojdzie do ataku to na 110% dokonają tego Ukraińcy. Rosjanie to nasi braci, słowiańska krew, więc na pewno by czegoś takiego nie zrobili.
1
@PatrychoO Facebook to stan umysłu
9
Hahahahaha XDDD
Zresztą diler dobrze pasuje do całego tego środowiska Karola N.
15
Możecie już skończyć wyśmiewać się z realu? Nie nadążam już z polubieniem każdej wiadomości.
1
@matador skończy się pewnie, że wykupią tego paralityka z United i do tego dokupią jakiegoś obrońcę co sobie w seria a nie poradził
2
@Safrani my o krok to jesteśmy od 3 lat
2
Tak to wina sędziego, winny jest za to, że real tak długo był w grze, gdyby nie on po pierwszej połowie mogliby się już pakować.
3
@Hellrider przecież Real w finale to zrobił pierwszą dobrą akcję bodajże w 60/70 minucie i od razu walnęli bramkę
0
@lucas/catalan nie, za to wszystko co nam zrobił niech wypierd*la
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@ProMILs ja fanem teorii spiskowych też nie jestem, ale to jest niemożliwe mieć tyle „szczęścia” co Real, gdy Varu nie było to w każdym ważnym meczu albo walili bramki ze spalonych, albo dostawali karne z kapelusza albo przeciwnik dostawał niezasłużoną czerwoną. Nawet wczoraj przed meczem wiedzieliśmy od razu jak real będzie przepychany i jak się skończyło, 2 bramki dostali z kapelusza.
1
@Marusek oglądanie porażek realu to czysta przyjemność
1
@ProMILs i może tu tkwi problem, naciskają na arbitrów, a ci boją się dyktować przeciwko nim, bo wiedzą, że będą po nich cisnąć tak długo jak to możliwe.