1

@July_6_BcN zależy za ile by miał przyjść, ale raczej tak

0

@Faro tylko gdzie by ten lookman grał

19

Sorloth nie będzie już nas dymal, jeśli będzie grał u nas.

Laporta 200 iq

1

@Safrani ja aktualnie męczę Yellowstone. W sumie ciekawe się to wydaje tym bardziej, że mam w planach zakup HBO.

8

6

@Kgorecki2500 tyskie 1,99. Piękne czasy.

1

@gumaz nie wiem czy chce to oglądać, straciłbym pewnie trochę iq. Zresztą to na bank reżyserka, bo nie chce mi się wierzyć, że ktoś coś takiego publicznie mówi.

2

@gumaz co to jest xddd

18

@Arden on chce grać tylko w piłkę

0

@FcPortoFan1999 coś słabo im poszło dzisiaj, a liczyłem na wygraną w LE.

5

Bednarek to chyba za dużo Cubarsiego się naoglądał.

0

Rayo też zaraz się zesra i tyle będzie z hiszpańskich drużyn w pucharach, żeby się nie okazało, że zostanie samo Atletico.

1

@Batys szkoda że tylko jedną LM wygraliśmy wtedy

2

@Luciano99 no i elegancko, miejmy nadzieję, że zostanie na następny sezon.

2

@Hosh Czasem ją trzeba spuścić z łańcucha, żeby się w kuchni nie zesrala, już nie bądź takim tyranem.

1

@TR3YWAY @macio_944 ja chciałem, żeby został, na początku bronił się liczbami i liczyłem, że przystosuje się do naszego stylu, ale niestety ostatnio dał dupy lekko mówiąc, nie liczyłem, że zastąpi Raphe, ale on go nawet w 30% nie zastąpił. Też już wolę gościa ze szkółki niż jego.

3

@Lionel_Messi10 @mekston mnie do teraz boli to, że wypuściliśmy z ręki ligę mistrzów wtedy, zresztą była duża szansa na tryplet, a skończyło się tylko na wygranej w lidze…

5

@BillyButcher nieeeee!!!! To na pewno ukraiński fejk, zresztą jak już dojdzie do ataku to na 110% dokonają tego Ukraińcy. Rosjanie to nasi braci, słowiańska krew, więc na pewno by czegoś takiego nie zrobili.

1

@PatrychoO Facebook to stan umysłu

9

Hahahahaha XDDD

Zresztą diler dobrze pasuje do całego tego środowiska Karola N.


15

Możecie już skończyć wyśmiewać się z realu? Nie nadążam już z polubieniem każdej wiadomości.

1

@matador skończy się pewnie, że wykupią tego paralityka z United i do tego dokupią jakiegoś obrońcę co sobie w seria a nie poradził

2

@Safrani my o krok to jesteśmy od 3 lat

2

Tak to wina sędziego, winny jest za to, że real tak długo był w grze, gdyby nie on po pierwszej połowie mogliby się już pakować.

3

@Hellrider przecież Real w finale to zrobił pierwszą dobrą akcję bodajże w 60/70 minucie i od razu walnęli bramkę

0

@lucas/catalan nie, za to wszystko co nam zrobił niech wypierd*la

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@ProMILs ja fanem teorii spiskowych też nie jestem, ale to jest niemożliwe mieć tyle „szczęścia” co Real, gdy Varu nie było to w każdym ważnym meczu albo walili bramki ze spalonych, albo dostawali karne z kapelusza albo przeciwnik dostawał niezasłużoną czerwoną. Nawet wczoraj przed meczem wiedzieliśmy od razu jak real będzie przepychany i jak się skończyło, 2 bramki dostali z kapelusza.

1

@Marusek oglądanie porażek realu to czysta przyjemność

1

@ProMILs i może tu tkwi problem, naciskają na arbitrów, a ci boją się dyktować przeciwko nim, bo wiedzą, że będą po nich cisnąć tak długo jak to możliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?