Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiForeverTheBest no raczej nie, ale dla mnie śmieszna jest ta radość jakby już wygrali ligę mistrzów i ten PK.
2
Niesamowite jest to Atletico, po wydaniu pierdyliard euro, po 10 latach bez półfinału w końcu wyszedł im jeden sezon i od razu cwaniakują, a finalnie i tak się skończy pewnie na tym, że wygrają tylko puchar króla - gratulacje.
https://zapodaj.net/plik-a8QwwLvL92
0
@Kubajnos345 pytanie powinno brzmieć w której minucie dostaną karniaczka, a nie czy w ogóle go dostaną.
6
@kaamil1910 Pedri wczoraj aż tak nie śmigał
1
@Patriskos Nam to potrzebnych jest dwóch obrońców, wystarczy, że ten jeden dostanie kontuzji i od nowa będzie gramie obroną Martin-Cubarsi
0
@Salchent dwa razy? XD przecież my ciągle mamy dobrą drabinkę albo dobre losowanie kiedyś i nie korzystaliśmy z tego
2
A ja obronie Garcie, bo co innego mógł niby zrobić, Sorloth pewnie by strzelił i wtedy już całkiem było pozamiatane, a tak to w 10 przy wyniku 2-1 były jakieś szanse, małe, ale były. Cały ten dwumecz to rozjeb*ła czerwona kartka Cubarsiego, bo kto wie jak to by się potoczyło.
0
@kamiVeB nie dziwię mu się xd
1
@Encore przecież oni to jeszcze z 5 lat temu grali z Legią w Lidze Europy, niesamowity zjazd
2
Dla mnie to i tak z tego sezonu wycisnęliśmy 110%. Cały sezon gramy Martinem na środku obrony (XD), odszedł filar naszej defensywy na chwilę przed startem sezonu, do tego ciągle ktoś kontuzjowany (głównie Rapha), dodatkowo regres formy u Śledzia, Kounde, Balde, Lewego, a żeby tego było mało to jeszcze sędziowie, którzy byle kiedy odwalają coś przeciwko nam. Boli jak cholera to odpadnięcie, bo byliśmy lepszą drużyną, ale cóż… Atletico umie dwie rzeczy, których my nie potrafimy - bronić i być cholernie skutecznymi.
W końcu po tylu latach widać drużynę z naprawdę dużym potencjałem, wierzę, że uda się przełamać kiedyś tę klatę ligi mistrzów.
P.S. Araujo i Rashford to susiaki
1
Ale za rok to już na pewno wyciągną wnioski xd
0
@draxidox spokojnie, doliczy za to 2 minuty
1
@galix22@domin1515 to nic odkrywczego, że nasza obrażona to żart xD
5
Oni to zrobili z 3 dobre akcje w całym tym dwumeczu i walnęli 3 bramki xD
0
Haha kurwa standardowo
1
Oczywiście jedna akcja xd
0
Ja zawsze mówiłem, że Torres to jest Pan Piłkarz xD
0
In Yamal We Trust
3
Jazda z tymi patałachami
1
@RoberDzik Ja nie, bo chyba bym na zawał zszedł
0
@michal26 @Kgorecki2500 bardziej mi chodziło, że te słowa same w sobie nie są niczym kontrowersyjnym, jeśli weźmiemy pod uwagę kto to mówi i z jakiej partii jest to racja.
2
@RinooniR ostatnio tak zagrali i dostali 3 bramki xD
0
@Kgorecki2500 w sumie to nie powiedział nic złego, jak ktoś się spłacze o to to nie będę go rozumiał.
0
@Hosh nie sądziłem, że dożyje dnia, gdzie ten gościu powie cokolwiek z sensem.
2
Ja to mam nadzieję, że dzisiejsza murawa nie będzie przypominać lodowiska i piłkarze nie będą się ślizgać na niej, bo po tym parszywym klubie można się spodziewać wszelakich zagrywek.
1
@mientusek1407 od De Jonga to akurat każdy jest lepszy xD
Tak jak napisał @Pedri16Future, on całe czasy po nich jedzie, ostatnio to chwalił ich może po meczu z City, tak to nawet, gdy wygrywają to ich krytykuje.
6
@BillyButcher @mkord przecież On wstawia tutaj tylko jakieś informacje z konfiarskich kont na X, więc nie oczekujmy zbyt wiele
16
20 godzin i 53 minuty do rozjeb*nia Atletico
2
@RozowaPantera i na starcie meczu gramy 9 vs 11 xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika