Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Które El Classico z tych nieoczywistych wyjątkowo miło wspominacie? Nie chodzi mi o takie oczywistości jak 5-0, 6-2 itp.
U mnie to Derby z 23.12.2017 roku, mecz z 22.03.2015 oraz zeszłoroczny wiosenny klasyk.
0
@Roobo nie umiem, możesz mi wyjaśnić o co mu chodziło.
11
Propozycja na dzisiaj: „Mała Wojna” od Lady Pank. Utwór pochodzi z siódmego studyjnego albumu „Tacy Sami” z 1988 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
10
„Przejąć rolę Węgier” w sensie będziemy podnóżkami Putina?
https://zapodaj.net/plik-ErMR0RbWda
1
@KamQiX wygrać i nie zakończyć we wtorek ligi mistrzów
0
@Pedri16Future a real to czemu w retro nie grał?
1
@RoberDzik ja to mam nadzieję, że jutro wygrają, wtedy raczej mistrz będzie rozstrzygnięty
6
Wszystko przez tego zasłanego Negłeiłe
1
Ale patałachy xd
0
@Tigermaus dokładnie, niech się w pełni skupia i dadzą z siebie wszytko w meczu z Espanyolem, a jak będzie z Atletico to się zobaczy.
0
@kamyk_23 no dobra, ale czy warto przez to odpuszczać lige? Mamy 7 pkt, a to dość sporo, żeby tylko finalnie się nie skończyło, że nic nie zdobędziemy.
3
@kamyk_23 oby nie wystawił, niech dowiozą tę ligę i sezon można uznać za naprawdę udany patrząc na to co się działo podczas niego.
2
@wpwelement jeden to Maciek Miko, a drugi to Ferran Torres. Mam nadzieję, że pomogłem :)
1
@D10SLEO wiadomo dlaczego zmarł?
4
@Sinirsey a ja w 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 i w 2025
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@esem91 tylko psychiatra może Ci leki wypisać, bo jest lekarzem, psycholog i psychoterapeuta nie. Tak jak ktoś Ci wyżej napisał, u psychologia i psychoterapeuty siedzisz i rozmawiasz.
1
@NeroTFP1 a weź chłopie nawet nie przypominaj, bo na samą myśl o tamtym sezonie mam drgawki
6
@Lionel_Messi10 gdyby wszyscy byli w takie formie jak on to LM byśmy wygrali
1
@MessiForeverTheBest Ja bym go zwolnił i zatrudnił Xaviego
0
Wszyscy o tym meczu z Atletico, ale ja mam nadzieję, że też klasę pokażą w sobotę. Trzeba wypracować sobie jak największą przewagę przed mecze z realem, bo tam sedziowie znowu będą się starali nas okraść. Dodatkowo Espanyol w 2026 roku nie wygrał jeszcze meczu.
2
@Frimpong weź, teraz koszmary będę miał
1
Co roku to samo, Cubarsi ostatnio naprawdę dobrze grali i co? Znowu jakiś debilny błąd. Obrona jest tak elektryczna, że oni to sobie na takim poziomie mogą grać w jakimś Betisie, a nie w Barcelonie. Szkoda po prostu strzępić ryja. Niemniej wierzę w wygraną za tydzień, ale szanse są bardzo małe.
4
Madrycioki jakie zadowolone xd
Przez dwa lata wydali tyle kasy na transfery i ich jedyny sukces to nasza porażka w lidze mistrzów xD
2
Nie podyktowano wczoraj karnego przeciwko realowi, nie podyktowano dzisiaj karnego dla barcy.
Równowaga zachowana.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Siedlec666 obrony nie ma przede wszystkim
0
@JimMorrisonFCB mi się wydaje, że dla niego Sporting to takie idealne miejsce, Barca za wysokie progi
8
Ci jedna akcji i kurwa prowadzą i grają w przewadze jednego zawodnika xddddd
Z tą obroną ćwierćfinał to i tak dobry wynik.