Korek365
Dołączył/a: listopad 2019
Gorzów
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Błagam redakcję, zrobcie artykuł o tym że Puig i Alenia to nie jest pozycja dla nich za busquetsa/de jonga a Pedri na 10tce zjada ich na śniadanie, a do zmiany za Pedriego jest Coutinho. Przy pedrim w takiej formie i Coutinho w obwodzie ani Puig ani Alenia nie powąchaja murawy
1
@Eryx_10 Puig to nie pozycja pivota i błagam zrozumcie to w końcu ..
1
@Bartunek jak ty buty na rzepy masz...
1
@Bartunek aha, bardzo dużo nie masz wspólnego z dobrym żartem.. naucz się czytać ze zrozumieniem, wtedy podyskutujemy, pasuje ?:)
0
@SonBarcaGoku tak poza tym wpierdol w dzisiejszhych czasach dostanę ten kto jest w danym meczu słabszy fizycznie i morytorycznie. Patrz na taki real atlecito psg Bayern, Barcelona jest tego świetnym przykładem, futbol się zmienia i nie ma już słabych drużyn. Mecz jest bardziej fizyczny i techniczny.. nawet takie Levante zakłada pressing na Barcelonę nie boją się bo mają technicznych zawodników jak wiekszosc drużyn każdej ligii, a nie mniej, jak kiedyś . LAIKU.
0
@SonBarcaGoku intensywność chyba mylisz z Iniestą.. zawodnicy którzy bronili 10 lat temu w porównaniu do dzisiejszych (w większości bardziej wyszkolonych technicznie i fizycznie) to KOŁKI.
1
@monsterrize apropo nojera to jest przechajpowany jak na formę z ostatnich lat ale miejsce w tej jedenastce zawdzięcza zapewne trofeami klubowymi z tego sezonu.
0
@kodi77 intensywność w tamtych czasach nie istniała, futbol nie był aż tak kontaktowy. Niemniej jednak Xavi i Iniesta byli o pięć kroków przed rywalem, jak na tamte czasy.
0
@dariooo Z Alenią było podobnie ;). Każdy się jarał że największy talent ostatnich czasów z masii a tu pyk rzeczywistość zweryfikowała ;)
1
@Bartunek tyle co ty nie masz wspólnego z dobrym żartem :D
0
@Herbert nie ja się spinam tylko ty masz problem i piszesz że wyzyskują klub. Dojeniem można nazwać jak politycy pobierają dotacje podmiotowe na kampanię wyborcze.
0
@Herbert masz rację, klub przez te karty zbankrutuje
0
@Herbert nie wiem i szczerze mam to w dupie po co mu tyle ;)
0
@Herbert nie. Na jednej karcie może się podpisać więcej niż jedna osoba. Taka lista z podpisami
0
@FutbolToMagia ja też nie jestem zadowolony z gry Barcy, ale niezadowolenie można wykazać też w kulturalny sposób bez obraz. Koeman jest legendą naszego klubu. Według was wszystkich jeżeli czyjaś praca w tym klubie nie przynosi natychmiastowych efektów uznawany jest za sabotażysztę. Żal mi was, kibice sukcesu..
0
@formentera2017 kibicujesz od 1997, a zachowujesz się jakbyś się w tym roku urodził. Trochę szacunku dla legendy klubu. Bez odbioru.
4
@formentera2017 jedynym pseudo to jesteś ty pseudokibicem. Trochę szacunku dla trenera
0
@HarveySpecter piszesz że zburzył swoje szanse na zwycięstwo. Rozumiem że odpowiadasz za wszystkich?
3
@HarveySpecter chyba u ciebie i dobrze bo nie masz prawa głosowania
1
@Manieslaw Alenia nie wyglądał wcale lepiej od Pjanicia
0
@barteq skoro zacząłeś o Froncie, to proszę, jaki ma plan? Pisz konkrety
1
Przypomnę tylko słowa Bartomeu. Że klub FC Barcelona będzie dział w sposób nie sztandarowy. Kto jest elokwentny ten będzie wiedział o co mi chodzi
0
@R_A_F_I_K uzasadnij dlaczego Koeman jest złym trenerem. Po za tym nazywając tak legendę Barcy sam jestes klaunem. Kolejny gimnazjalny znawca piłki nożnej z Fify....
0
@FDJ śledzisz flashscora po czym wypowiadasz się o grze zespołu, no nieźle..
0
@QuentinTarantino hmmm :D
0
@Zykrol co nie zmienia faktu że formacja z trzema obrońcami na którą się właśnie zmieniliśmy jest bardziej ofensywna od poprzedniej ;)
13
Przechodzimy na trójkę obrońców młotki zmiana formacji ale co wy możecie o tym wiedzieć jak macie w oczach tylko 4-3-3 znane z Fify
2
Macie swojego mingueze zbawcę haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@catalanian09 przede wszystkim zdjąłbym nie tych piłkarzy co trzeba. Po zejściu Busquetsa w środku pola był dramat, o ile rozumiem zmianę Pedriego to nie rozumiem czemu zszedł Antoine może był nie skuteczny w polu karnym ale dawał poza tym bardzo dużo w tym meczu. Pisze to mimo że jestem za jego odejściem.