0

@batoosz skoro nie wiesz kto to ekspert piłkarski to zachęcam do poszukania w necie wypowiedzi takich osób na temat dotychczasowej pracy Koemana, oczywiście możemy popierać lub negować ich opinie lecz finalnie mają oni kilkadziesiąt razy większa wiedzę i pojęcie niż my. Tylko co nam po kilku meczach skoro pojawia się mobilizacja to minęło już na tyle czasu że powinna ona być podstawowym elementem. Podsumowując - nasza drużyna nie ma argumentów psychicznych i motorycznych i za to obwiniam Koemana. Ps będę miał więcej czasu to chętnie przytoczę ci kilka wypowiedzi negatywnych na temat jego pracy.

0

@batoosz poczytaj/posłuchaj opinie ekspertów na temat pracy Koemana plusów nie znajdziesz wiele, natomiast minusów już tak. Ale ty też jesteś ekspertem ;).

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@batoosz brakuje mobilizacji i motoryki po tylu miesiącach trener powinien zaszczepić zawodnikom chęci chociaż tyle mamy czekać 2 sezony żeby zawodnikom się chcialo walczyć? Według twojego rozumowania tak. Dla ciebie wszystko jest przejściowe. Zawodnicy wychodzą bez jaj na boisko a trener na to przyzwala, tyle. Śmiem twierdzić ze gdyby walczyli na boisku sytuacja w niektórych rozgrywkach byłaby inna.

0

@batoosz ile się będą zgrywać? sezon? Dwa? Trzy? Trzon drużyny to zawodnicy z długim stażem w klubie do tego Griezmann, De Jong i Dembele są w klubie "nie od dziś" z podstawowego
Składu nowy jest jedynie Pedri, a Dest jest dla mnie zmiennikiem Roberto i tak też bedzie gdy Hiszpan wróci. Charakter w tym sezonie?! kończy się na drużynach pokroju Granady, wiadomo w drodze po tytuł trzeba wygrywać mecze po kolei ale co nam po tym charakterze gdy znika on z drużynami z topu nie wspominając o nastawieniu na walkę o 3 pkt której u nas nie ma. Nie chodzi tu o samą koncentrację ale o zgranie, styl którym gramy o ile można nazwac tę grę stylem to brak pomysłu a plan B nie istnieje, do tego zmiany w 80 minucie co one mają wnieść? Koeman ma swoje schematy które notorycznie a wręcz z uporem maniaka wprowadza, które dla większości są nie zrozumiałe, i po miesiacach nie widać ich efektów, szuka dla zawodników pozycji tutaj plus aczkolwiek chyba tylko przesunięcie FDJ wyżej wypaliło. Nie ma w drużynie zaangażowania, nie widać chęci rywalizacji, nikt poza Pedrim i Araujo nie kwitnie przy Koemanie a za to odpowiada trener.

2

Żeby drużyna z powodzeniem odnosiła sukcesy w każdym sporcie zespołowym potrzebny jest kolektyw. Niestety miesiące mijają a nasz trener nie umie zbudować Drużyny.

0

@BarcaSupporter robi świetna robotę? Brakuje naszej drużynie podstawowych aspektów, mianowicie: zgrania, nastawienia i koncentracji. To są podstawy.. ten trener może i dobrze wprowadza młodzież. Dlaczego u Kloppa i Guardioli piłkarze przyslowiowo zapierdal*ją ?!

0

Jestem zwolennikiem Koemana i szanuję mega jego pracę która wykonuje o tyle nie rozumiem co mają wnieść te zmiany w 80'

0

@michail99 jeżeli lekarze daja zielone światło, pique na pewno chciał zagrać w tym meczu i zapewne Koeman o tym wie, dlaczego miałby nie grać?! Mamy kogoś lepszego na jego miejsce ?

0

@JarekS oj chyba nie wiesz w jakiej sytuacji jesteśmy i w jakiej formie są nasi zawodnicy m.in. Lenglet że takie słowa prawisz

0

@Cobra303 trener mówi że nie wiadomo czy zagra a ty stwierdzasz że będzie w pierwszym składzie

1

@JarekS jedyny który może być miniety na raz??? No nie byłbym taki pewny. Lenglet już pokazywał że umie iść na raz.

0

@Cobra303 a czytałeś fragment w którym Koeman mówi że Araujo jutro nie zagra?

0

Według mnie decydujący głos jeżeli chodzi o transfery powinien mieć trener to on wie kogo najbardziej potrzebuje, profil zawodnika itp.

0

@Kismeth A co?! ma w każdej konferencji po porażce jechać po zawodnikach? Jeżeli tak uważasz to chyba pojęcie o futbolu masz na niskim poziomie.

1

@Herbert nie chodzi o to z kim mecz przed sobą lecz sam wydźwięk wypowiedzi

0

@FC1899Barca zawodnik jednego sezonu.. eksplodował forma, w Milanie jechał na jej resztkach. Według mnie piątek jest mega przehajpowany

0

@Deny06 to że cierpią broniąc się i czekać na ten najważniejszy kontratak

0

@SkilledHydra16 może pora w końcu wymagać tej skuteczności bo za długo trwa jej brak

0

Mnie się wydaje że Roberto zacznie grać w środku pomocy bo nie mamy żadnej alternatywy na ławce na tę pozycję. Dest będzie pierwszym wyborem na prawej flance do zmiany za niego będzie Mingueza, zależnie od sytuacji Sergi R.

0

@NorbiTBOB zależy, zmienne są albo bardzo trudne do zrealizowania lub oczywiste.

4

@yoli jak na razie to usłyszeliśmy to od Ciebie a nie od kogoś innego. Gdybać sobie można, czy się zwraca jego pensja czy nie. A jeżeli sie nie zwraca w 100%, to co?! Koniec świata?? Wielu zawodników się nie zwróciło i do tego na boisku nie byli wartością dodatnią. A na jakiej Ty podstawie masz wątpliwości co do słów Laporty?

0

Ale wy wszystko łykacie..

0

@PatrykBarca ja tam slyszałem wersję z Iniestą :D

0

@HavertzKai mówię o strzale z pierwszej piłki a nie o murawie.

0

@Puyolex jak nic się nie dzieje na boisku to o czym mają gadać? O trawie?!

2

Po co Griezmann przyjmował ta piłkę tu trzeba było uderzyć z pierwszej na siłę po długim rogu

1

@kaamil1910 ile było takich meczów przez ostatnio miesiąc? Przy takiej intensywności jaka ostatnio jest + jego wiek to wydaje mnie się że każdy jest zadowolony z Pedriego i jego gry.

0

@kaamil1910 ponieważ?

0

Co z tego skoro w następnym meczu zagra poniżej oczekiwań, jak większość zawodników którzy zagrają dobry mecz, a w następnym się błaźnią i tak na zmianę. W ogóle nie widać równości formy u naszych zawodników i według mnie trener powinien na tym się skupić, poza wyjątkami są Pedri czy Ter Stegen no i De Jong ustabilizował formę a też miał z tym problem jeszcze miesiac-dwa temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?