0

@BarcaSupporter a w pozostałych meczach na odwrót ;)

0

@Witekk10 czyli jest słabym zawodnikiem pod tym względem wynika to z twojej wypowiedzi. Z odejściem Xaviego i Iniesty nie ma w Barcelonie zawodnika który umie posyłać prostopadle podania i to jest mega problem.

0

@ferdas_rawa mądrze trenować? Jest wielu zawodników co dobrze trenuje a nie umieją tego przełożyć na boisko...

0

@ferdas_rawa tyle że żeby złapać formę trzeba grać niestety taki jest sport

0

@FCB24 jakby tak trener miał każdego odstawiać po kilku meczach słabych to nie mielibyśmy kim grać. Wierzy w Trincao dlatego daje mu szansę a skoro trener widzi w nim potencjał i daje mu się ogrywać to coś znaczy. Ale przecież ty masz większe pojęcie od TRENERA Koemana.

0

@Fabik może przy najbliżej okazji Messi odda mu karnego jak dla Masche xd takie przełamanie może coś zmieni u chłopaka

2

Futbol zmierza w kierunku w którym zawodnik zagra 5 rewelacyjnych meczów i już będą go ściągać większe kluby za chore kwoty

0

@zombie nie wiadomo czy na boisku będzie chciał mieć dwóch prawonożnych środkowych obrońców.

0

Jak Pique wróci Araujo podtrzyma formę, trener będzie mial mega dylemat kogo posadzić

0

Jedyne co mam za złe Koeman'owi to że odkąd pracuje w Barcie większość zawodników jest pod formą.

0

@DJ6 nie wiem czy zauważyłeś ale w formacji 4-3-3 Pedri nie wyróżnia się niczym na tle reszty drużyny. Najlepsze mecze w tym sezonie gra na pozycji numer 10

0

Zauważyłem że na obecną chwilę bardzo dużym problemem jest nieregularność. Taki Lenglet zagra dobry mecz by w następnym się kompromitować, to samo inni gracze z wyjątkami jak np Pedri który bardziej trzyma formę i nie martwisz się nim przed meczem bo wiesz że zaprezentuje jakiś poziom. Połowa składu gra dobry mecz, reszta dramat i zamiana w następnym meczu. Druga sprawa to wzajemna motywacja. Jedyną jaką zauważyłem to klaskający po stracie bramki i motywacja Busquetsa i Ter Stegena. Szczerze to nie widzę tutaj DRUŻYNY i zawodników którzy będą walczyć jeden za drugiego, wszystko takie dyskretne. Brakuje graczy z "jajem" takich jak Suarez, Vidal czy Alves.

3

@MBPluszowy tylko tak gadasz a jak wróci do formy której obecnie jak większości zespołu brakuje, jako pierwszy się będziesz nim zachwycał jaki to Leo jest niesamowity.

1

@JimMorrisonFCB nie balenziaga lecz dani Garcia;)

1

Moja babcia ma więcej werwy od Lengleta

0

@Vold94 spuchł ? Kontre rozegrał mistrzowsko, idealnie stworzył przewagę.

0

@tomekjd 1 mają Garcia dostał za faul podczas kontry na De Jongu

0

Bilbao teraz będzie grało bardziej bezpośrednio, musimy to wykorzystać dla uspokojenia gry

0

@luke975 nie zdziw się ;)

0

Teraz wjadą zmiany defensywne

0

@masik86 może i lepiej a może i nie, ale jak gra Pedri w tej formacji to nie wyróżnia się na boisku od swoich przeciętnych kolegów

13

Jak dla mnie to Pedri w ustawieniu 4-3-3 gra mega przeciętnie

1

Napastnik taka piłka w pole karne.. szac dla williamsa

0

@Dembouz1899 tak samo gadali biali jak wygrywali pojedyncze trofea podczas naszej dominacji.

0

@cat_r37 jak możesz mówić że nie ma dyrektora sportowego jak dopiero 18.01 będzie prezentował projekt sportowy.

0

Odwołać.. jeżeli sytuacja w Hiszpanii się nie poprawi powiedzmy przez kolejne pół roku to będziemy pół roku bez prezydenta? Wybory powinny się odbyć w planowym terminie.

0

@johny11 czyli już wiemy że następny zagra tragicznie xd

0

@Wossi61FCB sorry ale po wstępie o milionach przestałem czytać, pozdrawiam.

0

@VamosRakieta Ty również, reagując na niego. Nie twierdzę że nikt tutaj nie ma pojęcia o futbolu lecz zamiast wymyślać bzdury, można w tym czasie zaczerpnąć rzetelnych informacji i dopiero wtedy się wypowiedzieć, tzw. XXI wiek.

0

@Esteban_ i co przepuścili Cię? ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?