Korek365
Dołączył/a: listopad 2019
Gorzów
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę wielu ludzi tutaj chce Aguero tylko jeżeli miałby pensje takiego Braithwaite'a. Uwierzcie że 6mln to nie dużo jak za takiego gracza gwarantującego pewna ilość goli i poziom, doświadczenie. Zobaczycie że jeżeli nie my, to będą chętni wziąć go z taką pensją. Najlepiej go nie brać i grać następny sezon z Braithwaitem na 9.
0
@Rivaldinho11 gra, może nie regularnie, ale gra. Suareza też eksperci na LR skreślali, a on ma bardzo dużą zasługę na miejsce Atletico w tabeli w tym sezonie. Aguero jakby do nas przyszedł uwierz że też by coś wniósł do gry, przede wszystkim by grał cały czas bo nie oszukujmy się nie miałby u nas konkurencji na pozycji nr 9. Myślę że takie 20 goli w następnym sezonie mógłby dla nas strzelić.
0
@wroclawianin89 myślę że jeżeli by objął jakiś klub w naszym kraju to cały skład by fizycznie nie wytrzymał. Kto ambitny itd to by został ale myślę że nie wielu. U nas w piłce klubowej nie ma mentalności co jest dużym problemem, drugim natomiast że każdy klub Ekstraklasy jest nastawiony na zysk m.in. z piłkarzy, a nie na rozwój i trofea.
0
@adambądkowski93 bieganie u Magath'a przyniosło rezultaty xd
0
@barpol11 jestem w tej samej sytuacji :D
3
@Vempers Poprzedni zarząd go oddał. Aguero zawsze jakaś alternatywa. Wolisz Braithwaite'a nadal na środku ataku?
0
@FCBparasiempre Riera młody i perspektywiczny był ale może z 8 lat temu ;)
0
@OskarR01 To nie jest zawodnik na styl Barcelony i nigdy nie będzie.
0
@Kamil01 odpoczną nie bój się, będą zmiany raczej wcześnie. Trener chcę żeby zawodnicy byli w formie na mecz z Paryżem.
9
Brawo dla drużyny za walkę. Tegoroczna kampania Copa del Rey to bardzo trudna przeprawa i bardzo duży wysiłek zawodników. Jesteśmy w finale i chłopaki muszą nagrodzić siebie i fanów zwycięstwem. Visca el Barça
2
@Adrian_Borowiec Ogólnie komentarz piłki w całym TVP to dramat. Np. ten stronniczy kibic realu Iwański. Jak ja nie trawie gościa słuchać
0
@krzyrzak69 myślałem że jesteś kszyszak, a nie krzyrzak ;)
0
@m4ti220 nie wiem czy zauważyłeś ale tak grają od zawsze ;)
1
@ksawizimens chyba nie do końca wiesz jak funkcjonuje formacja 3-5-2
0
@liberos35 zwolnienie "chodzące" możesz wyjść z domu tylko w celu związanym z chorobą tj. rehabilitacja, apteka itd.
0
@Couti11 Griezmann odpoczywał z Elche by zagrać dzisiaj od pierwszej minuty.
1
@liberos35 pracodawca również ma teraz prawo sprawdzić nas.
0
Jak myślicie, takie posadzenie Busquetsa na ławce w dłuższej perspektywie jakie bodźce by w nim wywołało?! Chęć poprawienia się i walki o to by zaczynać mecze w wyjściowej jedenastce czy nie przejąłby się tym zbytnio?! Wiadomo najmłodszy nie jest osiągnął również bardzo wiele w piłce.
3
Martin nazarioooooo deeee limaaaa
1
Brawo Martin!!! Oby ta asysta dodała mu pewności siebie:)
0
Gdyby Braithwaite to zepsół Messi by nie wybaczył xd
1
Zero ruchu, wymienności pozycji, bieganie dla biegania. Wystarczy wyjść na pozycje a będzie miał kto podać piłkę (Messi, Pjanic). Gra na dwa trzy kontakty.. minęło ponad pół roku a ja nie widzę nic wypracowanego w tej drużynie, żadnych schematów nic.
0
@mikokarla to dla zasady w następnym meczu zagra gówno ;)
5
Niektórzy by chcieli żebyśmy grali w 80% Barceloną B...
0
Zwycięskiego składu się nie zmienia, ale jeżeli coś nie funkcjonuje należy szukać, zmieniać.. Chciałbym aby Koeman spróbował zagrać dziś dwoma skrzydłowymi Dembele - Trincao z Griezmann'em w środku ataku. Skrzydła w fazie ataku to zazwyczaj wrzutka lub wycofanie do tyłu oba zagrania z marnym efektem. Skrzydłowi powinni wchodzić w drybling w bocznych strefach boiska a podłączający się boczni obrońcy w tej sytuacji stwarzać przewagę i dawać alternatywę do rozegrania. Mało jest akcji gdy boczny obrońca wycofuje piłkę w pole karne przy linii bramkowej mówię o zagraniu w stylu Piszczka.
0
@BulaKG według mnie Dest jezeli nie zrobi u nas kroku w przód, będzie drugim Semedo. Zobaczymy co pokaże Roberto w dłużej perspektywie jak wróci. Mylne czy nie, nieudolność w grze kłuje w oczy.
0
@T^L Wiedział jaka jest sytuacja i jakiego wyzwania się podejmuje, nonsensem byłoby gdyby marudził, ale dla takich jak ty to nie jest oczywiste.
0
@T^L I jeszcze jedno to że klub nie ma zarządu obecnie, pieniędzy i sensownej kadry nie znaczy że trener nie musi motywować piłkarzy i zmuszać żeby zapierda**li w meczu bo do tego nie potrzebne są pieniądze, zarząd i transfery.
0
@T^L ty chyba odpowiadasz do innego komentarza?!. Po pierwsze gdzie wskazałem jakiegokolwiek winnego sytuacji w klubie?. Po drugie jeżeli chcesz tak znać moje zdanie na temat winnego sytuacji na ostatnim miejscu powiem że to Koeman. Po trzecie stwierdziłem że Koeman nie umie zmotywować graczy, bo nie umie. Ja nie widzę żeby był on jakimś żywiołowym trenerem i jego drużyna też nie jest żywiołowa. Po tej wypowiedzi stwierdzasz że uznaje go za winnego w jakim położeniu jest zespół? Jeżeli tak to prześpij się chłopie, bo chyba zmęczenie Cię dopadło.
0
@BulaKG partaczy w drużynie.. to swoją drogą. Chciałem przypomnieć że trener jest też od motywowania a ten aspekt jak widać kuleje u Koemana.