1

Ale te nasze "9" mają blokadę..
Dotąd było tak że chociaż jeden z nich strzelał a teraz to wygląda bardzo słabo, wręcz dramatycznie.

2

Pedri już mógłby zejść i odpoczywać :P

1

@majkiii tak i idziemy po 15 lig miszczuf!! ;D

0

Dollaruma przyćmil Kinskiego ;]

1

W życiu nie widziałem tyle dziwek na boisku XD

13

Real w takim stylu jak my dzisiaj wygrywał LM, wstyd jak chuj ale może nam też się uda.

xD

23

Garcia swoim wyjściem z bramki uratował dupe Cubarsiemu jak i całej Barcy, według mnie to był MVP spotkania ;)

0

Munuera nas przekręci ;)

1

@mr Barca mały ale śmierdzi jak duży xD

0

real madryt ma małego siurka

4

+50 doliczonych, hahahhahaha

0

Brak kartek dla śmietankowych to jest kurwa żart xd

0

Z karnego, no bo skąd! ;]]]

2

Nico, jak Twój projekt w Bilbao? ;))

2

Cytując klasyka " Śmieci wyniosły się same" :DD

2

Jaki przygłup, ja pierdole xDDDDD dzban roku xDDD

2

WJEDZIE TAKA NEGREIRA ŻE ZOBACZYCIE XDDD

3

Hahahahahahah ale beka xDDD

0

Getafe jak Ty mi dziś imponujesz ;DD

1

Może się udać!! XDD

0

Będzie penalti hahahah

1

@ali3gator nie raz nie dwa mieli ich wycisnąć jak cytrynę a kończyło się wylewami, także poczekajmy spokojnie ;)

2

Dopiero 70 minuta meczu, czyli jeszcze jakieś 40 min grania xD

2

@sokot tak zwany przywilej korzyści..dla realu madryt oczywiście! :D

0

@reloaded moja mama brała, niestety to tyle kosztuje..

1

Ten żewlakow niech idzie sobie zwalić bo się już go słuchać nie da.. a myślałem że jak c+ przejmie LM po ekspertach z polsatu to się poprawi..

Nic bardziej mylnego ;[

8

Gościa nie powinno być a zostanie najprawdopodobniej MVP.
I tak to się kręci xD

0

O 12, więc chyba tak jak zwykle :)

2

@Lewy952468xx W piątek, piąteczek, piątunio ;)

2

@Krystiansigma2734 5:2 to niebezpieczny wynik xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?