Korsain
Dołączył/a: kwiecień 2015
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale te nasze "9" mają blokadę..
Dotąd było tak że chociaż jeden z nich strzelał a teraz to wygląda bardzo słabo, wręcz dramatycznie.
2
Pedri już mógłby zejść i odpoczywać :P
1
@majkiii tak i idziemy po 15 lig miszczuf!! ;D
0
Dollaruma przyćmil Kinskiego ;]
1
W życiu nie widziałem tyle dziwek na boisku XD
13
Real w takim stylu jak my dzisiaj wygrywał LM, wstyd jak chuj ale może nam też się uda.
xD
23
Garcia swoim wyjściem z bramki uratował dupe Cubarsiemu jak i całej Barcy, według mnie to był MVP spotkania ;)
0
Munuera nas przekręci ;)
1
@mr Barca mały ale śmierdzi jak duży xD
0
real madryt ma małego siurka
4
+50 doliczonych, hahahhahaha
0
Brak kartek dla śmietankowych to jest kurwa żart xd
0
Z karnego, no bo skąd! ;]]]
2
Nico, jak Twój projekt w Bilbao? ;))
2
Cytując klasyka " Śmieci wyniosły się same" :DD
2
Jaki przygłup, ja pierdole xDDDDD dzban roku xDDD
2
WJEDZIE TAKA NEGREIRA ŻE ZOBACZYCIE XDDD
3
Hahahahahahah ale beka xDDD
0
Getafe jak Ty mi dziś imponujesz ;DD
1
Może się udać!! XDD
0
Będzie penalti hahahah
1
@ali3gator nie raz nie dwa mieli ich wycisnąć jak cytrynę a kończyło się wylewami, także poczekajmy spokojnie ;)
2
Dopiero 70 minuta meczu, czyli jeszcze jakieś 40 min grania xD
2
@sokot tak zwany przywilej korzyści..dla realu madryt oczywiście! :D
0
@reloaded moja mama brała, niestety to tyle kosztuje..
1
Ten żewlakow niech idzie sobie zwalić bo się już go słuchać nie da.. a myślałem że jak c+ przejmie LM po ekspertach z polsatu to się poprawi..
Nic bardziej mylnego ;[
8
Gościa nie powinno być a zostanie najprawdopodobniej MVP.
I tak to się kręci xD
0
O 12, więc chyba tak jak zwykle :)
2
@Lewy952468xx W piątek, piąteczek, piątunio ;)
2
@Krystiansigma2734 5:2 to niebezpieczny wynik xd