Korsain
Dołączył/a: kwiecień 2015
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Flick woli wygrać 7:6 zamiast 1:0. Pamiętajcie o tym ;D
0
Co za popierdolony mecz XD
0
Iniaki Pena już byłby wyzywany od najgorszych...
1
I to jest snajper. Ferran stałby na 16 metrze..
Lewy sztos!
1
Pierdolona wysoka obrona!! Ten sezon będzie gorszy niż jakikolwiek za Xaviego
2
Co to za szatańskie wersety na Balaidos? ;o
0
Golazo Nico i giga babol Simona ;D
Piękna la liga ;)
19
Rudiger, Vinicius, Asencio, Bellingham i Carvajal. Oni mają tą esencję ;]
1
Jeszcze dramat w Londynie i będziemy drżeć o wyjście..To się w głowie nie mieści jak w rok z topowego klubu staliśmy się pośmiewiskiem..
0
Na ten moment Pafos ma 5 pkt, Barca oczko więcej.
Żart, jak ta wysoka linia obrony ;[
6
Real ma jeszcze 5 wyjazdów przed sobą z rzędu. Oby w następnych meczach poszło im równie dobrze! ;D
1
No i jak tam somsiedzie? XD
2
Fenomenalny występ Konate. Gość zagrał bezbłędnie.
2
Bradley wciągnął dupą Viniego, pięknie się na to patrzy ;]
0
@JordiAlbion a co ma innego robić skoro nawet woźny jest wyżej w hierarchii? XD
3
Poukładany zespół w defensywie i realu nie ma.
Factos
1
Zaraz znajdą nos na spalonym i eloooo xDD
0
Piękny Argentyńczyk ;)))
0
Dobry mecz Panie Kovacs. La liga stoi otworem ;]]
4
Sprawdzali czy w tej sytuacji nie należał się przypadkiem penalti dla madrytu ;)
2
Sędziowanie na poziomie realu madryt.
3
Człowiek wyjdzie z United ale United z człowieka nigdy xDD
1
To był pierwszy strzał na bramkę Szczęsnego = gol
XD
0
Czyste konto? A komu to potrzebne? xD
0
Na domiar złego - jutro poniedziałek..
8
On chce tylko grać w piłkę przecież..
"Balon de playa" - pamiętamy ;))
3
soto grado skradł MVP. Zdecydowanie najlepszy zawodnik realu. Poezja to co gwizdał. Czeka go zasłużony awans! ;)
1
Będzie słynne penalti..
5
Łokieć na ryj powinien dostać sędzia..
1
Ale wjedzie Negreira xDD