1

Flick woli wygrać 7:6 zamiast 1:0. Pamiętajcie o tym ;D

0

Co za popierdolony mecz XD

0

Iniaki Pena już byłby wyzywany od najgorszych...

1

I to jest snajper. Ferran stałby na 16 metrze..

Lewy sztos!

1

Pierdolona wysoka obrona!! Ten sezon będzie gorszy niż jakikolwiek za Xaviego

2

Co to za szatańskie wersety na Balaidos? ;o

0

Golazo Nico i giga babol Simona ;D
Piękna la liga ;)

19

Rudiger, Vinicius, Asencio, Bellingham i Carvajal. Oni mają tą esencję ;]

1

Jeszcze dramat w Londynie i będziemy drżeć o wyjście..To się w głowie nie mieści jak w rok z topowego klubu staliśmy się pośmiewiskiem..

0

Na ten moment Pafos ma 5 pkt, Barca oczko więcej.

Żart, jak ta wysoka linia obrony ;[


6

Real ma jeszcze 5 wyjazdów przed sobą z rzędu. Oby w następnych meczach poszło im równie dobrze! ;D

1

No i jak tam somsiedzie? XD

2

Fenomenalny występ Konate. Gość zagrał bezbłędnie.

2

Bradley wciągnął dupą Viniego, pięknie się na to patrzy ;]

0

@JordiAlbion a co ma innego robić skoro nawet woźny jest wyżej w hierarchii? XD

3

Poukładany zespół w defensywie i realu nie ma.

Factos

1

Zaraz znajdą nos na spalonym i eloooo xDD

0

Piękny Argentyńczyk ;)))

0

Dobry mecz Panie Kovacs. La liga stoi otworem ;]]

4

Sprawdzali czy w tej sytuacji nie należał się przypadkiem penalti dla madrytu ;)

2

Sędziowanie na poziomie realu madryt.

3

Człowiek wyjdzie z United ale United z człowieka nigdy xDD

1

To był pierwszy strzał na bramkę Szczęsnego = gol

XD

0

Czyste konto? A komu to potrzebne? xD

0

Na domiar złego - jutro poniedziałek..

8

On chce tylko grać w piłkę przecież..
"Balon de playa" - pamiętamy ;))

3

soto grado skradł MVP. Zdecydowanie najlepszy zawodnik realu. Poezja to co gwizdał. Czeka go zasłużony awans! ;)

1

Będzie słynne penalti..

5

Łokieć na ryj powinien dostać sędzia..

1

Ale wjedzie Negreira xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?